EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By apache
#1708803
E-papierosy tak samo groźne, jak papierosy tradycyjne

http://www.anglia.today/zdrowie/epapierosy-tak-samo-grozne-jak-papierosy-tradycyjne

Z badań wynika, że 30-minutowa sesja e-palenia – czyli typowy nawyk użytkowników elektronicznych papierosów – skutkuje tak, jak 5 minut palenia papierosa.


:zakrecony
Awatar użytkownika
By Deletor
#1708833
Tak, tak a 5 minut masturbacji to jak zabawa z tuzinem azjatyckich nimfomanek :p
Ja już nie mam siły czytać takich bredni...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Mutango
#1708841
Ostatnio nawet przestaje mi być żal palaczy, którzy wierzą w takie brednie. Bo jeśli przyjmują taką logikę, to znaczy że są tak głupi, że nie zasługują na ratunek. Niech sobie jarają szlugi na zdrowie...
Awatar użytkownika
By jupiajo
#1708851
Kolejny atak dziennikarskiego zapalenia mózgu. Co na to Farsalinos?
https://www.facebook.com/kfarsalinos/

Concerning the news stories from the UK coming from a study from Greece, the response is very simple.

It refers to a research letter published in the Journal of the American College of Cardiology few months ago. It is simply an acute-effects study, with results similar to what happens when you drink coffee, take NRTs or even after acute exercise. The same effects are observed in all these conditions.
I have commented on this study in my presentation at GFN 2016, please see it online (pdf and video are available).
I have repeatedly mentioned that vascular function measurements after an acute intervention NEVER had any prognostic significance in cardiovascular disease.


Jeśli chodzi o wiadomości z Wielkiej Brytanii pochodzące z badania z Grecji , odpowiedź jest bardzo prosta.

To odnosi się do badań opublikowanych w Journal of the American College of Cardiology kilka miesięcy temu. Są to gwałtowne efekty, podobne do tego, co się dzieje, kiedy napijesz się kawy, użyjesz NRT lub nawet po ostrym treningu. Te same skutki obserwuje się w tych warunkach.
Skomentowałem badania w mojej prezentacji na GFN 2016, co można znaleźć w Internecie (pdf i wideo są dostępne).
I wielokrotnie wspomniano, że pomiary gwałtownych wahań funkcji naczyniowych nigdy nie miały żadnego znaczenia prognostycznego w chorobie sercowo-naczyniowej.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1708865
Hi hi... Na europejskim kongresie kardiologów to stwierdzono... Imprezce od A do Z sponsorowanej przez koncerny farmaceutyczne. 3/4 mojej rodziny to lekarze. Wiem, że jakiekolwiek kongresy czy inne spędy piguł są zawsze sponsorowane przez big pharma. Jedni lekarze podczas takich imprez mają to w d... Inni przekazują do mediów to za co im płacą.
A co do tego złego wpływu efajków na serce i układ krwionośny, to oczywiście bzdet wyssany z palca. Badam się regularnie dwa razy w roku od 18-19 roku życia - rodzina lekarska, to mają zboczenie organizowania mi takich przyjemności. Paliłem od 14 roku życia. Wychodzi, że 16 lat... Wyniki kardiologiczne już tak pod koniec przygody z analogami miałem tragiczne. Mój 80 letni dziadek był chyba ogólnie w lepszej kondycji niż ja... Po 2 latach używania efajka wszystko wróciło do normy zgodnej z moim profilem wiekowym. I to jest POTWIERDZONE badaniami przez kardiologa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 30 sie 2016, 21:16 przez Pude!lek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1708866
Ostatnio znajoma zaskoczyła mnie tekstem o wodzie w płucach. Ogarnięta, inteligentna kobieta a jednak... Niestety to nie był z jej strony żart.
Przemówiłem jej do rozsądku słowami, że jak może gromadzić się woda w płucu od substancji, w której wody nie ma.
Wina mediów, internetu. Niestety.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1708868
Ostatnio to rodzina ze strony mojej dziewczyny mnie zaskoczyła. "Bo epapierosy są bardziej szkodliwe od analogów". Zapytani skąd czerpią takie informacje odpowiedzieli, że "mówili ostatnio parę razy w telewizji"...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By Rysiek3004
#1708877
Te medialne "ekspertyzy" kojarzą mi się z dowcipem:

Rosyjscy neurolodzy odkryli nerw łączący oko bezpośrednio z dupą.
Kiedy ukłuli pacjenta igłą w dupę, w jego oku pojawiła się łza.
Kiedy wbili te sama igłę w oko, pacjent się zesrał.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1708932
Ja zupełnie inaczej wykorzystuję chmurnika niż kiedyś fajki. Co jakiś czas 3 machy i znów przerwa. Teraz dane mi będzie pewno wychodzić jak analogowcy i jak ja mam wapować. Na zapas? :/
By hadiubrand
#1708937
SzamanDM pisze:Ja zupełnie inaczej wykorzystuję chmurnika niż kiedyś fajki. Co jakiś czas 3 machy i znów przerwa. Teraz dane mi będzie pewno wychodzić jak analogowcy i jak ja mam wapować. Na zapas? :/

Chmurzę podobnie, chyba jak większość użytkowników. Zdążyłem się już przyzwyczaić w pracy, bo EIN od początku na zakładzie były na cenzurowanym. Nawet zrobili ogłoszenie w robocie na ten temat typu "krążą pogłoski, że są nawet szkodliwsze od zwykłych papierosów!!!". Zostało tylko nasycić się i cierpieć w oczekiwaniu na następną możliwość :(
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1708966
Ale po co się wypowiadacie? Ktoś kto nie wapuje wie lepiej jak się to robi. Nikt z Was nie sztacha się przez pół godziny non stop? Naprawdę?
Gdybym miał to tak robić, to chyba bym zielony leżał na podłodze z rozżarzonym do czerwoności modem w ręku i nie czuł bólu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Deletor
#1708971
Ehhh jak to dobrze że ja mogę sobie wapować na moim miejscu pracy. Ba technolog jak do mnie przychodzi to trzyma analoga w mordzie :D

Teraz już bym nie mógł zmienić pracy na biurową, jak by mi ktoś zabronił wapować przy biurku to bym biurko na balkonie postawił czy innym kiblu. Jak nie chcę to mogę nie wapować i pół dnia, ale jak nie mogę to 15 min nie wytrzymam :D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.