EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By stacho
#1246982
No właśnie, co będą kontrolować ?
Średnicę bateri, napięcie, rodzaj drutu w grzalce, a może sznurka? A może ilość gliceryny w płynie lub ilość metali ciężkich ?
A może sanepid wyrywkowo będzie badał chmurę generowaną przez automat i jak japończykom wyjdzie im to złe ?
Według jakich norm będą badać i jak wybraną metodologią będą się posługiwać ?
Z tej informacji wynika jedna informacja - rząd poejmie działania aby osiągnoć jakiś cel.
My tu możemy sobie pogdybać, posnuć teorie spiskowe, a tylko reprezentacja środowiska typu SUEP może powalczyć o kontrolowanie ministerstwa co i w jaki sposób robi.
Tylko nie liczmy na to, że tych kilku społeczników bez potężnego wsparcia użytkowników ep ma szanse zrobić to skutecznie.
Awatar użytkownika
By TommyBlack
#1247130
stacho pisze:No właśnie, co będą kontrolować ?
Średnicę bateri, napięcie, rodzaj drutu w grzalce, a może sznurka? A może ilość gliceryny w płynie lub ilość metali ciężkich ?
A może sanepid wyrywkowo będzie badał chmurę generowaną przez automat i jak japończykom wyjdzie im to złe ?
Według jakich norm będą badać i jak wybraną metodologią będą się posługiwać ?
Z tej informacji wynika jedna informacja - rząd poejmie działania aby osiągnoć jakiś cel.
My tu możemy sobie pogdybać, posnuć teorie spiskowe, a tylko reprezentacja środowiska typu SUEP może powalczyć o kontrolowanie ministerstwa co i w jaki sposób robi.
Tylko nie liczmy na to, że tych kilku społeczników bez potężnego wsparcia użytkowników ep ma szanse zrobić to skutecznie.


Stachu,ja bym się tak tymi kontrolami nie przejmował... :),albowiem z ciekawości przeczytalem cały ten artykuł.Wrzucę tylko dwa fragmenty.

Trzeba przede wszystkim zabezpieczyć dzieci i mlodzież przed negatywnym wpływem trującej i uzależniającej nikotyny,
konieczne jest także zbudowanie systemu gwarantującego bezpieczeństwo i stałość składu roztworów do e-papierosów-
mówi Igor Radziewicz-Winnicki,wiceminister zdrowia.

oraz:
Zaproponujemy zakaz sprzedaży nieletnim i reklamy tych wyrobów oraz bardzo będziemy zachęcać resort finansów
do objęcia ich akcyzą,tak jak wyrobów tytoniowych-dodaje.Jego zdaniem e-papierosy powinny kosztować jak najwięcej.
Resort zdrowia ma też w planach wprowadzenie zakazu sprzedaży takich papierosów przez internet.


Cholera, a ja sądziłem że Pan Radziewicz-Winnicki jest ...hmmm..bardziej rozsądny? :wink:
E-papierosy jego zdaniem powinny kosztować jak najwięcej!
Czytaj:
E-papierosy powinny kosztować tyle żeby dalej kupować zwykłe papierosy. :wink:
Acha, w artykule tym pojawia się też prof.Andrzej Sobczak,ale jego cytował nie będę... jestem na spacerze, w lesie.Myślę o partyzantce... :-P
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.