EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By klucha1948
#1429915
Witam
Mam pytanie odnosnie przelotu samolotem z epapierosem
Chcialbym mojego e papierosa dac do walizki mam do tego 5 liquidow po 10 ml i 2 grzalki
I czy nie bedzie zadnych problem jezeli to wszystko bedzie lezalo porozkręcane pomiędzy ciuchami czy w trakcie kontroli mi tego nie wyjma i wyrzuca czy nie wezmą mnie czy coś takiego.
Mam obecnie 18 lat ale lece z rodzicami i nie chcialbym aby sie dowiedzieli o moim e-papierosie ( nie mam z nimi pokoju)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1429939
klucha1948 pisze: czy nie wezmą mnie czy coś takiego.

Każda potwora znajdzie swego amatora?
By klucha1948
#1429944
Wlasnie zadzownilem do infolini lotniska
Powiedzieli ze w walizce bez problemu nie trzeba niczego dawac do woreczków i ze mozna takze w bagazu podrecznym
Czyli wiece na przyszlosc ze nie ma zadnych problemow z e-papierosem w walizce
Dziekuje za intencje Pozdro :D
Awatar użytkownika
By gregbard
#1429945
Wybierając się w podróż do jakiegoś kraju, warto zadać pytania bezpośrednio w ambasadzie danego kraju, ambasada Turcji zdaje się jest, telefony i internet mają podłączony, nie o takie głupoty ludzie czasem pytają. Zadzwoń do Służby Celnej, do Straży Granicznej, to oni trzepią bagaże i mają sporo do powiedzenia w kwestii bezpieczeństwa transportu. Pisanie tutaj to trochę jak zaklinanie rzeczywistości, a jedyny wniosek wyniesiony po 3 stronach klepania w klawiaturę będzie "może się uda".
Awatar użytkownika
By Sulkov
#1430003
Fajnie. Jesteś na tyle dorosły, że palisz czy też wapujesz to bądź na tyle dorosły, żeby nie kryć się z tym przed rodzicami. Czy może do tego to już brakuje cojones? Na kilometr śmierdzi prowokacją nielata.

"W jakim wieku poraz 1 uprawialiscie sex ?"
"Moze mi cos byc jak wypiłem 50 ml syropu ( Sirupus plantaginis) ? Bo niechacy sie lykłem"

Łyknij sobie jeszcze raz przez przypadek syropu to może się poprawi.
By Expat
#1430018
psidzyndzel pisze:Do baterii w luku mogą się przyczepić(chyba). Poczytaj na stronie linii lotniczej, ew. zadzwoń ;)

www.iata.org/whatwedo/safety/Documents/ ... rettes.pdf

Oficjalny dokument IATA z maja br. mówi o zakazie przewozu baterii litowych zasilających e-fajki w bagażu rejestrowanym i sugeruje umieszczenie ich w bagażu podręcznym.
Awatar użytkownika
By pawel25
#1430026
Także albo naderwane uszy albo turecka ciupa :D
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.