EPF
Nasze własne produkcje
By Zwiado
#1908449
Witam. Ostatnio dostałem możliwość kupna i just 3 z uszkodzonym przyciskiem (za 15 zł) (czytałem że samodzielna naprawa jest bardzo trudna a w serwisie nie opłacalna) . Czy mógłbym zbudować boxa do którego można by podpiąć atomizer i just? Zasilanie to byłby akumulator 18650 (wysokoprądowy) ładowany zewnętrznie (przez wyjęcie akumulatora i podłączenie do ładowarki). Czy to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1908450
Jeśli już na wstępie pytasz nas:

Zwiado pisze: Czy mógłbym zbudować boxa do którego można by podpiąć atomizer i just?


To nie, nie jest

Zwiado pisze:... to dobry pomysł..


Bezpieczny dla Ciebie również nie. :roll:
By Zwiado
#1908453
Dobra jak usunąć post? Bo widze że muszę zrobić to w własnym zakresie bo nie znajdę pomocy. Nic że umiem lutować i wymieniałem kondensatory w komputerze i nic nie wybuchło bo widzę że na tym forum nie znajdę odpowiedzi na to pytanie? Pytam się bo jestem początkujący w temacie e-papierosy ale na elektronice akurat nieźle się znam.
By Ortillson
#1908455
Masz pełno tematów na forum o boxach mechanicznych wystarczy poszukać jak nie wiesz jak sie za to zabrać to się nie bierz co byś sobie lub innym krzywdy nie zrobił np.używając takiego boxa wbrew zasadom bezpieczeństwa lub nieprawidłowo wykonanej konstrukcji.
By Zwiado
#1908456
Wiem widziałem te tematy ale mi chodzi o to czy atomizer od takiego ijust 3 by działał na akumulatorze 18650 skoro działa na kondensatorze. Czy potrzeba jakieś dodatkowej elektroniki nie licząc tranzystora mosfet?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.