EPF
Awatar użytkownika
By miko_poz
#955733
w pierwszej chwili myślałem że to żart ale jednak nie http://www.freepal.pl/ szukałem tematu na forum i nie znalazłem. Znów naciągają ludzi...

"Co więcej, jeśli polecisz nasz program znajomym możesz palić praktycznie za darmo, a nawet dodatkowo zarabiać!" czyli znów łańcuszek...
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 20:21 przez miko_poz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Śmiechol
#955734
To tak samo wychodzi jak analogi palić... Śmiech na sali. Nie ukrywam, że jestem oburzony.
Awatar użytkownika
By sawas
#955740
Pomysł ciekawy, nawet mi się podoba. Tylko pytanie - jakie są szanse, że sprzęt wytrzyma cały okres subskrybcji?
Awatar użytkownika
By gregbard
#955742
no, ja dziękuję za taki abonament... 69 do 89 zł przez 12 miesięcy... ale pewnie naiwniacy się znajdą
Awatar użytkownika
By domekrap
#955746
Żenada epapieros na abonament. Ciekawe czy jest już oferta kobiety na abonament.
Awatar użytkownika
By Tomba
#955747
A co się Wam w tym nie podoba? Może nie rozumiecie idei takiego rozwiązania?
Każda forma pozyskania klienta (o ile jest zgodna z prawem) jest dobra.
Przecież od dawna wiadomo, że na sprzęcie się już wiele nie zarobi.
Wychowają sobie klientów na swoich liquidach i będą mieli biznesa.
Kompletnie nie rozumiem Waszego oburzenia.
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 20:15 przez Tomba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By saradonin
#955749
*ROFL* :kulam dobre, widać że nie śpią, a czuwają, kombinują.
Pomysł tak absurdalny, że frajer znajdzie się sam.
Awatar użytkownika
By Tomba
#955753
saradonin pisze:Pomysł tak absurdalny

A niby dlaczego? Oni w ten sposób chcą zapewnić sobie stałą sprzedaż liquidów.
Awatar użytkownika
By sawas
#955759
Pieniaczom proponuje przejść się na jakąś wysepkę w galerii i zobaczyć jakie są ceny sprzętu i lq. A tutaj za 90 dyszek ma 60ml lq z przesyłką do domu i jakiegośtam petka za 1 pln. Jak dla mnie nie ma ażtakiej tragedii. Jakby sprzęt był ciut lepszy i ciekawszy lq to nawet kożystne by to było.
Awatar użytkownika
By Tomba
#955761
Kiedyś mleko dostarczali w podobny sposób pod drzwi i było dobrze. W Austrii, na podobnej zasadzie dostarczają codziennie bułki. W czym problem?
Awatar użytkownika
By Eisenheim
#955767
gregbard pisze:no, ja dziękuję za taki abonament... 69 do 89 zł przez 12 miesięcy... ale pewnie naiwniacy się znajdą



To oczywiste - na facebookowym funpage'u tej strony jest 1500 osoby, które to "lubią".
Przyjmijmy, że 30% tych osób skorzystało z oferty - czyli 450 osób.
Załóżmy, że wszystkie te osoby wybrały ofertę 79zł/m-c
Co daje tej firmie miesięcznie dochód o wysokości: 35550 zł. plus 450 zł jednorazowo za "e-papierosa za złotówkę".
Teraz odliczyć niewielkie koszty eGo, miesięcznych grzałek, kopert, liquidów po cenach hurtowych dla tych 450 osób...
Sam zysk - pozazdrościć pomysłu inicjatorom takiego biznesu... i gratulacje dla jego wykonawców :beer:

Wiadomo, kwestia wytrzymałości sprzętu, grzałek, kubków smakowych na oferowane liquidy oraz motywacji, by taki shit używać przez 12 miesięcy... No ale, używać albo nie używać - a kasa leci - bo przecież umowy zerwać nie można.

PS. Pomyśleć, że mój miesięczny wydatek na wszystko co związane z EP to nie więcej niż 20 zł. oczywiście w mojej własnej ofercie prepaid - może chce ktoś skorzystać? :lol:
Awatar użytkownika
By kmaksiu
#955773
Dobra, według mnie dla osób które nie chcą się zagłębiać w temat to czemu nie, ale za te 90 zł powinni dać chociaż 70 ml. Ogólnie to pomysłowo, a kto nie będzie chciał to sam poszpera i poczyta i dojdzie do wniosku, że można jeszcze taniej, a lepiej.
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955778
Eisenheim pisze:PS. Pomyśleć, że mój miesięczny wydatek na wszystko co związane z EP to nie więcej niż 20 zł. oczywiście w mojej własnej ofercie prepaid - może chce ktoś skorzystać? :lol:

Ze sprzętem? ;)
Awatar użytkownika
By best
#955795
sawas pisze:Pomysł ciekawy, nawet mi się podoba. Tylko pytanie - jakie są szanse, że sprzęt wytrzyma cały okres subskrybcji?

Na "zestaw" dają 12 miesięcy gwarancji :-)
Awatar użytkownika
By Tomba
#955802
Eisenheim pisze:No ale, używać albo nie używać - a kasa leci - bo przecież umowy zerwać nie można.

W regulaminie stoi "Możesz w każdej chwili zrezygnować, płacąc za swojego e-papierosa cenę detaliczną."
Kwestia ile se liczą ze tego ep.
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955803
Ciekawe czy jak delikwentowi wszystkie grzałki się popalą (ile ich tak swoją drogą?) to czy dowiozą "awaryjnie" na sygnale następne ;).
Awatar użytkownika
By Tomba
#955808
krzych.s pisze:Ciekawe czy jak delikwentowi wszystkie grzałki się popalą (ile ich tak swoją drogą?) to czy dowiozą "awaryjnie" na sygnale następne ;).

Nie czytacie :wink:
"Co miesiąc otrzymasz od nas kolejne liquidy, oraz materiały eksploatacyjne, takie jak np. grzałka."
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955813
Tomba pisze:
krzych.s pisze:Ciekawe czy jak delikwentowi wszystkie grzałki się popalą (ile ich tak swoją drogą?) to czy dowiozą "awaryjnie" na sygnale następne ;).

Nie czytacie :wink:
"Co miesiąc otrzymasz od nas kolejne liquidy, oraz materiały eksploatacyjne, takie jak np. grzałka."

Ty nie czytasz. Napisałem, że się popalą - oczywiste, że chodzi mi o te właśnie "comiesięcznie otrzymane" (skoro nie jest podana liczba grzałek, równie dobrze może być dwie, albo co gorsza, jedna, a dwie to nie jest wielki problem spalić będąc początkującym - dlatego towarzyszy mojemu pytaniu "ile?" :) ).

Generalnie umowa by się przydała do wglądu, bo "markowe" (czy jak to tam nazwali) płyny to też niejasne określenie, albo np. "atrakcyjne ceny".
Awatar użytkownika
By miko_poz
#955815
pomysł na interes dobry, sprzęt na zdjęciu ze strony głównej to foof ciekawe ile będzie kosztowało odkupienie tego sprzętu :P
Awatar użytkownika
By saradonin
#955825
Tomba pisze:
saradonin pisze:Pomysł tak absurdalny

A niby dlaczego? Oni w ten sposób chcą zapewnić sobie stałą sprzedaż liquidów.
Przejrzałem swoje statystyki wydatków, które skrzętnie notuję, aby nie być gołosłownym. Wyszło mi 112,20zł/miesiąc przy czym:
- zapasów liquidu zostaje jeszcze na około pół roku (czyli należałoby odjąć pół roku abonamentu)
- liquidy jaram dobre
- sprzęt też jest dobry
- zużycie przez ponad 2 lata wynosiło 4-5ml/dzień, czyli ponad 2 abonamenty i to te najdroższe (choć ostatnio znacznie ograniczyłem)

Natomiast w planie "Palę dużo" za 89zł mamy:
- 60ml na miesiąc, czyli 2ml dziennie - niby "palę dużo" ale "wapuję wyjątkowo mało"; osoby, które znam z takim zużyciem mogę policzyć na palcach jednej ręki; przeważnie u palących dużo jest to 3-6ml/dzień
- pozostałe 2 plany, zważywszy na "dzienny przydział olejków na kartki" to nie wiem do kogo są skierowane
- zostajemy "przywiązani" do jednego dostawcy liquidów
- nie znam się na ego, ale to wygląda na jakiś najzwyklejszy epetek, z którym musimy się jakoś przemęczyć, choć "dla członków" całkiem niedrogi

Chwyt marketingowy cwany, bo mimo dziwnego przelicznika (te liczby to z głowy?), pokazuje wyraźnie miesięczną różnicę względem wydatków na analogi, ale od strony konsumenckiej to trochę wdeptanie w bagno, a przecież stronie klienta/konsumenta jako czarno-szaremu userowi wypada mi się przyjrzeć.
Awatar użytkownika
By [H3]
#955835
69zł miesiecznie za 4x10ml liquidu.. i egon wart 20zł "GRATIS" :palm


Mango TV Shop - taka promocja.. :lol:
Awatar użytkownika
By sawas
#955847
Panowie!
Zapominacie chyba, że taki już urok wszelkiej maści abonamentów.
To nie jest super-hiper dobra oferta. To jest abonament, w którym za jakąś kwotę otrzymujemy stały dopływ jakiśtam dóbr.
Tu jest podobnie. Płacimy i się nie martwimy - 'uni' dosyłają nam elementy zużywalne. A wszystko jest jasno i przejżyście rozpisane. Dla zapominalskich jak znalazł. Liquidów - fakt, mogłoby być więcej. Jednak cena też nie jest jakaś bardzo wygórowana. Ja na początku wydawałem więcej niż te 9 dyszek miesięcznie a jeszcze musiałem wydać ponad 200pln na sprzęt.
Pomysł sam w sobie, nie jest zły. Idea dobra. Szczegóły do dopracowania, ale to pierwsza tego typu oferta na jaką się gdziekolwiek natknąłem, do ewentualnych poprawek. Tak więc mimo wszystko uważam, że nie jest tragiczna.
Awatar użytkownika
By krawatos
#955851
miko_poz pisze:ten cudowny e papieros to chyba to http://allegro.pl/e-papieros-foof-1100m ... 56341.html tylko ten z aukcji ma "regulację napięcia" :D tylko patrzeć a na dniach pojawi się temat kupiłem e papierosa w abonamencie ...

No cóż, taki temat pojawi się na bank. Pomożemy mu oczywiście, jak to zwykle bywa. Ważne, że uda mu się rzucić śmierdziele, bo to o to właśnie chodzi najbardziej.
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955866
sawas pisze:Panowie!
Zapominacie chyba, że taki już urok wszelkiej maści abonamentów.
To nie jest super-hiper dobra oferta. To jest abonament, w którym za jakąś kwotę otrzymujemy stały dopływ jakiśtam dóbr.

:dupa

Większośc abonamentów polega na zachęcaniu klienta oszczędnościami w zamian za ciągły przypływ gotówki, a nie zwiększeniem kosztów :) (w zamian za "darmowy transport").

PS. Tak, wiem, tu są oszczędności w stosunku do analogów, ale to już tylko mogę klasyfikować jako naciąganie, żeby nie wyrazić się bardziej dobitnie ;).
By amsaw
#955876
krzych.s pisze:...ale to już tylko mogę klasyfikować jako naciąganie, żeby nie wyrazić się bardziej dobitnie ;).

Takie samo naciąganie jak inne oferty abonamentowe - telefon, kablówka, net niczym się od tego nie różnią.
Zwłaszcza oferty telekomów z telefonami za śmieszną kwotę, które latami spłacasz w abo :)
Oferta Foof ani lepsza ani gorsza od tego - tylko branża inna :)
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955909
amsaw pisze:
krzych.s pisze:...ale to już tylko mogę klasyfikować jako naciąganie, żeby nie wyrazić się bardziej dobitnie ;).

Takie samo naciąganie jak inne oferty abonamentowe - telefon, kablówka, net niczym się od tego nie różnią.
Zwłaszcza oferty telekomów z telefonami za śmieszną kwotę, które latami spłacasz w abo :)
Oferta Foof ani lepsza ani gorsza od tego - tylko branża inna :)

No właśnie nie. Ja kupując telefon dokładnie przeliczałem - wyszło 80% ceny sklepowej (i to tej najtańszej - w stosunku do innych to kosmos). Gdyby nie to, nie wziąłbym, bo i po co.

Z internetem to co innego - tutaj to już monopol, bo nie kupisz "luzem" pakowtów TCP/IP :D (tj. nie ma ofert prepaid poza komórkowymi, a to już zupełnie inna technologia, droższa - o dialupach zaś wolę nie rozmawiać w ogóle :D). Kablówki itp. to samo, nie kupisz jednego odcinka serialu czy programu publicystycznego ;) (no chyba że na DVD, ale to wyjdzie na pewno drożej :D)
Awatar użytkownika
By sawas
#955915
krzych.s pisze:Ja kupując telefon dokładnie przeliczałem - wyszło 80% ceny sklepowej (i to tej najtańszej - w stosunku do innych to kosmos). Gdyby nie to, nie wziąłbym, bo i po co.

Niestety w polskich sieciach to coraz rzadziej. Ja sam swego czasu sprzedawałem telefony w wysokich abo w cenach niewiele niższych od ceny sklepowej. Ale dość o telefonach i pakietach, to polemizujemy i dywagujemy na temat sensowności egonka w umowie.
Żeby nie odbiegać - uczciwe w tej ofercie jest to, że w każdej chwili mozesz rozwiązać umowę ponosząc jedynie koszty (nieduże) sprzętu.
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955926
sawas pisze:Żeby nie odbiegać - uczciwe w tej ofercie jest to, że w każdej chwili mozesz rozwiązać umowę ponosząc jedynie koszty (nieduże) sprzętu.

Jeśli w cenie takiej jak na stronie to fakt, jakoś drogo nie jest. Tylko pytanie gdzie tu zysk? Bo tak samo można kupić eGona w sklepie i w dowolnym momencie odstawić go na półkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów, a płyny zamawiane kurierem np. z e-dym czy innego sklepu sprawdzonego pod każdym kątem wyjdą albo w tej samej cenie, albo taniej, a zamówić można kilka razy w miesiącu, a nie raz i tylko ograniczoną ilość ;).
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 22:38 przez krzych.s, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#955940
sa tez za zeta 2x1100 bez regulacji lub za 30 zeta 2x900 z regulacją
zamiast domyślnego 1100 z regulacją za zeta

dodatkowy liq po 10 zeta
na wysepkach i voliszach drożej bywa

Ja na tym psów nie wieszam
oferta średnia cenowo

znam droższe marki, które nie sa rewelacyjne, a ceny ... :)

skomponujcie takie coś od volisza
zestaw + liquidy + grzałka miesiecznie + wysyłka
taniej wyjdzie ?
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 22:34 przez MarioBernatti, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955949
A faktycznie - zmylił mnie customowy scroll z prawej wyglądający jak brak scrolla (nieprzyzwyczajony jestem). Czyli nie jest tak źle :).
Awatar użytkownika
By anoysath
#955953
Myślicie, że nazbieraliby 1500 osób na fanpejdżu w niecały miesiąc ? Z tego co kolega liczył, że tu niby 450 osób z tej grupy mogłoby to "kupić" założę się, że jest z 10 osób. Fanpejdż albo został kupiony (ludzie nie wiedzą o co chodzi z promocją - wystarczy przeczytać komentarze, które pewnie notabene usuwają) albo rozsyłają głupie łańcuszki w stylu "odbierz swojego E-papierosa za złotówkę wystarczy, że polubisz, posharujesz, napiszesz komcia" i nazbierają chętnych.
Powiedzcie mi tak szczerze, nikt tego nie kupi ot tak. Każdy normalny najpierw rozejrzy się cenowo i zda sobie sprawę, że "najtańsze efajki to ja sobie mogę na allegro kupić za 69zł chyba ich posrało". Jedynie osobom w wieku podeszłym albo nielubiącym techniki może się taka forma abonamentu spodobać.

A swoją drogą to już im współczuję z reklamacjami :D Wyobraźcie sobie te spływające do nich maile, że to mi nie działa, że to się przelewa, że to nie daje dymu, co mam zrobić olaboga pomocy :D

EDIT: Ale, żeby nie było - pomysł i wykonanie na najwyższym poziomie, chwyty marketingowe atakują z prawa i lewa a nawet strona ładnie wygląda. Życzę im powodzenia.

PS. 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych :lol:
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 22:53 przez anoysath, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955958
Wiem co może być naprawdę dużym plusem tego abonamentu, ale to już trzebaby sprawdzić w umowie, czy tak to działa. Gwarancja na batki. Jeśli mają pełne 12 miesięcy to wtedy jest to już oferta bardzo ok.
Awatar użytkownika
By Ogar616
#955980
Ja jestem pod sporym wrażeniem, na prawdę genialnego pomysłu na biznes :D Pomijając oczywiście ideę abonamentu która jest po prostu zaskoczeniem i sama w sobie dla konsumentów nie jest aż taka zła.
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955985
LOL! Paragraf 1, pkt 1., podpunkt b) - posiadam laptopa który nie spełnia :D (nie mówiąc już o braku mysze z podpunktu e, bo jest touchpad, systemie android jeśli zamawiane z komóry, czy łączu :D)

Par. 3, pkt.4 - niebezpieczny?

Par. 6 = te same uprawnienia co w sklepie, więc nici z 12 miesięcy wymiany bez słowa jak znam życie.

Par. 6 pkt 5. - klientowi zwrócą biedną złotówkę lub jej część (bo całość kosztowała złotówkę a zwrot przysługuje wyłącznie za uszkodzony element) :D

Par 6, pkt 3, par. 10 pkt.1 - Red Dog? Strona trzecia? :) O co kamón? :)

Przeglądałem pobieżnie, zastrzegam możliwość przeoczeń :) Ja bym nie podpisał już prze to co wymieniłem, więc reszty nie czytam, ale ja się lubię przyczepiać ;)
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 23:01 przez krzych.s, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By miko_poz
#955989
pomysł jest genialny jak opchnąć liquidy :D
Awatar użytkownika
By krzych.s
#955993
Hm. To może być gorzej niż w sklepie, bo w sklepie sklep jest zobowiązany pośredniczyć, a tu mogą się wykręcić usługą a nie zakupem towaru i olać - ale na tym się nie wyznaję więc nie jestem pewien.

Dobra, ja kończę analizę ;). Może nie jest to nic wielkiego ani na plus ani na minus, ale dziwne przynajmniej ;).
Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 23:04 przez krzych.s, łącznie zmieniany 1 raz.
By amsaw
#955995
miko_poz pisze:pomysł jest genialny jak opchnąć liquidy :D

Na tym polega handel :mrgreen:
Kupić tanio, sprzedać drogo i szybko.
Wszystko przez pieprzonych Fenicjan :lol:
By freepal
#959761
Klub Freepal wita serdecznie wszystkich zainteresowanych tym tematem.
Chcielibyśmy odnieść się do kilku postów które pojawiły się wcześniej.
Klub Freepal powstał po to, żeby zachęcić ludzi palących papierosy analogowe do przejścia na e-papierosy.
Oferta skierowana jest głownie do osób które nie miały nigdy do czynienia z e-papierosami i codziennie wydają 10-20zł na zwykłe papierosy. O zaletach "e" i wadach analogów nie ma co się rozpisywać bo każdy na tym forum doskonale się w tym orientuje.
Większość z Was zaczynało pewnie swoją przygodę z e-papierosami kupując pierwszy sprzęt na stoiskach z e-papierosami. Ceny jakie są w Centrach Handlowych wszyscy znają i rozpoczęcie przygody z "e" na takim stoisku "trochę" kosztuje.
Freepal pozwala rozpocząć przygodę z e-paleniem za przysłowiową złotówkę.
przy abonamencie za 59zł dostaje się e-papierosa i komplet 4 liquidów. Później co miesiąc członek klubu dostaje kolejne dowolnie dobierane liquidy + materiały eksploatacyjne( różne w zależności od wybranego papierosa).
Na przykładzie podstawowego papierosa Foof z abonamentem na 4 liquidy, klubowicz otrzyma co miesiąc nową grzałkę .
Koszty przesyłki: kurierem albo pocztą pokrywa Freepal.
Wstępując do klub Freepal podpisujemy umowę na 12 miesięcy, jednak z członkostwa w klubie można w każdej chwili zrezygnować płacąc jedynie wartość e-papierosa otrzymanego za złotówkę.
Mamy nadzieję że dla wielu obecnych i przyszłych klubowiczów uczestnictwo w naszym klubie będzie szansą na rozpoczęcie przygody z e-papierosami, co pozwoli zaoszczędzić znaczą comiesięczną kwotę wydawaną na papierosy analogowe.
Pozdrawiamy
Klub Freepal
Awatar użytkownika
By Ma9net0
#959802
freepal pisze: Freepal pozwala rozpocząć przygodę z e-paleniem za przysłowiową złotówkę.

Nie za złotówkę lecz za 60 PLN bowiem 1PLN epapieros +59PLN abonament.
freepal pisze: przy abonamencie za 59zł dostaje się e-papierosa i komplet 4 liquidów.

To tyle odnośnie arytmetyki.
freepal pisze: Ceny jakie są w Centrach Handlowych wszyscy znają i rozpoczęcie przygody z "e" na takim stoisku "trochę" kosztuje.

Jak dla mnie jesteście tym samym co "owe" stoiska w Centrach Handlowych tyle że działacie na "wynos", ot e-domokrążcy. Pomysł na biznes jakiś to zawsze jest.
Nurtuje mnie jedno: Czy moglibyście odnieść się do sprawy poruszonej przez kolegę anoysath
anoysath pisze:Myślicie, że nazbieraliby 1500 osób na fanpejdżu w niecały miesiąc ? Z tego co kolega liczył, że tu niby 450 osób z tej grupy mogłoby to "kupić" założę się, że jest z 10 osób. Fanpejdż albo został kupiony (ludzie nie wiedzą o co chodzi z promocją - wystarczy przeczytać komentarze, które pewnie notabene usuwają) albo rozsyłają głupie łańcuszki w stylu "odbierz swojego E-papierosa za złotówkę wystarczy, że polubisz, posharujesz, napiszesz komcia" i nazbierają chętnych.

Trafnie temat ujął czy też nie?
Awatar użytkownika
By Tecumseh
#959815
wystarczy przeczytać komentarze, które pewnie notabene usuwają-Max temacie
Awatar użytkownika
By Kaliner
#960758
Wszystko spoko, ale nie wyobrażam sobie ujechać na 6 liquidach miesięcznie i pewnie jednej grzałce. Początkujący, nie umiejący jej przepalić, szybko się zniechęci i szlag trafi umowę.
Pomysł na biznes fajny, chwyt marketingowy fajny, ale w praktyce już tak różowo nie jest.
Awatar użytkownika
By Altes
#960896
Tak szczerze mówiąc ja też się na ten abonament złapałem. Ale jak szybko się zapisałem to jeszcze szybciej zrezygnowałem. E-papierosy słabe to samo liquidy. Tych liquidów jest co kot napłakał o marnej jakości. Mała ilość sprzętu i rodzaju liquidów.Żadnych zapasowych grzałek. Po spaleniu grzałki trzeba czekać na następną dostawę albo kupić samemu nowe a to dodatkowe koszty. Początkujący szybko się zniechęci i wróci do analogów a nie rozpocznie przygodę z e-paleniem. Wolę na początek troszkę więcej zainwestować w dobry sprzęt i akcesoria bez jakichkolwiek zobowiązań aby później e-palenie generowało mniejsze koszty niż na początku mieć jakiegoś e-papierosa za 1 zł i kupę nerwów i wściekania i wydawania kasy na niesprawdzone do końca rzeczy. Zresztą abonament zawsze kojarzy mi się z haraczem.
By orient
#960963
Wy wiecie, co my robimy tą jedną grzałką i czterema liquidami miesięcznie? My otwieramy oczy niedowiarkom! Patrzcie - mówimy - to jest nasze, przez nas wykonane, i to nie jest nasze ostatnie słowo!
A tak naprawdę, to jest robienie z tata wariata i oferta na granicy oszustwa.
By jaśko
#960991
Można wejść w szczegóły - EP i płyny są marki Foof i Tabaque (zawartość nikotyny do wyboru), choć jakości tego sprzętu nie umiem ocenić. Generalnie w mojej ocenie to rzeczywiście sporo nieścisłości, np. wybór planu na zasadzie "palę dużo" czy "palę mało"... Policzmy: 12 miesięcy 69pln - 828pln, 12 przesyłek (jakieś 5pln): 60pln, 48 płynów (w hurcie pewnie koło 5pln): 240pln Daje to jakieś 528 pln na EP i grzałki na rok czasu... Sporo, zwłaszcza, że wybór sprzętu mają w sumie mały... Niech by ktoś palił grzałkę średnio co 2 tygodnie to daje jakieś 150 pln za rok, dalej ponad 300pln za EP... Hm, a chociaż o 12 miesiącach sprzęt przechodzi na użytkownika...?:) Za 300pln można całkiem niezły "zestaw startowy" kupić:)

edit:
Po namyśle: w sumie różnie można liczyć - jednym opłaca się to innym tamto - może i jest to jakiś sposób na tych, których początkowo to przeraża, że "jakieś płyny", "jakieś klirki", "te wszystkie ohm'y, watty i volty"... Co nie zmienia faktu, że wybór smaków mały, a objętość skromna. Jednak żeby osobnik dający "spróbować" jakoś na tym wyszedł, nie może "dawać" za darmo:) Fajnie by było dowiedzieć się, czy ktokolwiek przedłużył umowę...
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.