EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Mychu
Witam.
Szukam i znaleźć nie mogę więc liczę na was. Chce kupić e-papierosa swojej dziewczynie na gwiazdę, ładnego, delikatnego, stylowego, który wyciąga dobrą jakość smaku i robi dużą chmurę. Kupiłem sobie iJust i też zasugerowała mi że chciała by przerzucić się na elektryka. Znalazłem co prawda fajnego, ale miał baterie 350tke trzy sztuki... To za mało, chcę żeby miała chociaż te 1200, dwie sztuki kolorystycznie najlepiej białą i czerwoną. Mody boxy odpadają. Polecicie coś?
Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
Awatar użytkownika
By przemekgda86
Joyetech AIO? Małe to, akus 1500mah, smak niczego sobie a i chmura przyzwoita jak na sprzęt tej klasy.
By termit202
Może dasz radę dziewczynę przekonać na box'a?

W rozsądnej cenie da się znaleźć coś co będzie dobrze oddawać smak nawet przez cały dzień. Po za tym (moim zdaniem) istnieją box'y "bardziej kobiece", które mogą się podobać.

Zaznaczam, że komfort korzystania z obydwu rozwiązań dzieli przepaść.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
Pico + Melo 3 mini
Fajnie się sprawdza u kobiety nieobeznanej kompletnie w temacie a jednocześnie jest niewielki, akceptowalny dla kobiety. Miałem wczoraj telekonferencję w związku z potrzebą wymianą grzałki. Wymieniliśmy bezproblemowo. :)
Awatar użytkownika
By Repo
Ja mojej kobiecie na pierwszy raz kupiłem pico i avocado 24, z trudem ale wszedł :D i zadowolona jest :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Timi
No i Pico może być różowe :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Peter007
A ta duża chmura to Tobie jest potrzebna czy dziewczynie? Ona wie, że będzie zwracać na siebie uwagę otoczenia?
By Mychu
Ten Pico jest fajny bo jest w białej wersji. I ja i ona jesteśmy zbyt dorośli na różowy ;) Co do chmury i ja i ona lubimy, z tego względu że ja lubię puszczać dymka, a ona lubi tej chmurki zapach (szczególnie przy czekoladowym liquidzie - ach te kobiety...). Chyba mnie przekonaliście, jakaś ciekawa alternatywa dla Pico?
Awatar użytkownika
By vinga19
Do tej pory wypowiadali się sami faceci, więc wypowie się kobieta. Na dodatek użytkująca oba w/w sprzęty. Powiem ci tak, jak kobieta raz dorwie któregoś z tych boxików, to ich nie odda :)
Evica używam z Toptankiem mini (box i parownik białe :) ) jednak na początek lepiej wziąć Pico - może być z Melo, lepiej nada się do wapowania dopaszczowego (chyba, że chce od razu na głęboką wodę - dopłucnie, wtedy wybór parowników będzie większy).
Wspomniałam o Toptanku, bo jest jednym z łatwiejszych do prób kręcenia własnych grzałek, jakby chciała próbować, a można też stosować kupne.
By Mychu
Dzięki vinga19, odczucia kobiety są w tym wypadku dla mnie bardziej istotne jak porady chłopaków. Chcę jej dogodzić jak najbardziej, więc skuszę się na ten Pico, ale musi to być od Melo? W okolicy mam możliwość kupienia Eleaf za 170zł, osobiście chwalę sobie Eleaf i jest dostępny w białej wersji (chyba najbardziej elegancka dla kobiety z klasą).
By termit202
Evic VTWO ma mnóstwo ciekawych opcji kolorystycznych, niech poczuje kobieta luksus, IMO lepiej wykonany.

Srebrny Pico wygląda świetnie, i będzie tak zdecydowanie dłużej niż w innych wersjach ponieważ... farby nie ma, jest tylko warstwa ochronna.

Na Twoim miejscu przejrzałbym tematy, gdzie użytkownicy udostępniają zdjęcia swoich zestawów, jest na co popatrzeć ;)

Nie wiem czy ktoś wspomniał, ale do tych modów potrzeba ogniw wysokoprądowych, spośród markowych, wybrałbym te, o największej pojemności.

Jeżeli chcecie zaszaleć to polecam zakup zewnętrznej ładowarki i dodatkowej pary ogniw, moim zdaniem komfort na plus.
By Mychu
Nie jest znacznie większy, tym bardziej że byłem ekstra w sklepie zobaczyć jak wygląda zwykły. Poza tym... co wieczór mi mówi że wolałaby coś grubszego potrzymać więc... :roll:

Taki żarcik na zamknięcie tematu :-P
Awatar użytkownika
By Staff36
Koledzy i Koleżanki,

Pozwalam sobie odświeżyć temat na temat modzika dla kobiety.

Myślę nad zakupem Pico z melo lub Evic vtc mini.

Ostatnio przebrnąłem przez temat o Pico, i jak myślałem że zakupię pico do tej pory to tak po przejrzeniu tematu chyba się będę skłaniał ku Evicowi.

Ogólnie poszukuję dla żony małego moda aby już nie kradła mojego jak jestem w domu :) macie może jakieś propozycje?

I najważniejsze pytanie czy ktoś miał/ma oba mody i może mi pomóc czy lepiej dopłacić i kupić evica czy po prostu kupić Pico bo według mnie jest bardziej kobiecy.
Awatar użytkownika
By Staff36
erbis pisze:Zerknij na Vaporesso Target Mini + Aspire Nautilus X.

Wysłane z mojego LG-H340n przy użyciu Tapatalka

Dzięki za polecenie, fajnie wygląda ale jak dla mnie jest zdyskwalifikowany gdyż ma wbudowane zasilanie, wolimy mieć normalne 18650.
Rx200 problemy z ladowaniem

Witam, jestem nowy jeżeli chodzi o e-palenie i mam[…]

Mały BOX TC SS 25mm

Jest teraz jakiś mały box co ma kontrolę SS i możn[…]

Joyetech Cubis 3.5ml Tank

Wraz z wprowadzeniem nowego softu ver.3.0 dla eVic[…]

Witam Jestem nowy na forum więc jeśli pomyliłem d[…]