EPF
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#288444
Święto w Święta :D Tuśka jak zwykle wielkie gratki :beer:
Awatar użytkownika
By Tomba
#288464
O maj God :shock:
Tusieńka ma dzisiaj Święto :!: :!: :!:
Wszystkiego najlepszego z okazji 800-set dni.
Do zobaczenia w tym wątku na 97 :)
Awatar użytkownika
By mrbigi
#288534
No Tuśka, cyferka piękna, gratulacje :D
Awatar użytkownika
By Tusia
#288618
Dzięki Mordeczki moje Kochane :)

Właśnie wróciłam. W święta się biernie napaliłam... niestety :(

Jak ja się cieszę, że mój dom i ja od 800 dni jesteśmy czyści :D

Czekam tutaj (w tym temacie) na tych, którzy mnie gonią nieustannie :)

Robimy węża "osiemsetki", ja pierwsza :P ObrazekObrazekObrazek...
Przygotowałam dla Was poczęstunek, czekam i zapraszam *PIWKO*

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By Riccardo
#288635
Tusia pisze:
Robimy węża "osiemsetki"

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Tusiu, graTusie :)
Awatar użytkownika
By Jerzyk
#288685
Jak ja Ci zazdroszczę, ale jeszcze tylko 2 lata i też będę mógł się pochwalić 800-ką ;) Tusia, piękny wynik :D Gratuluję i pozdrawiam serdecznie :)
By jaceka
#288701
znowu przysnąłem.
Tusia gratulacje ;-)
Awatar użytkownika
By Tomba
#321014
Tampon666 pisze:Gratulacje dla szeryfa :P tomba to teraz do tysiączka :wink: :beer: :beer: :beer:

A dziękuję, dziękuję :)
Przy okazji gratki dla Riccusia, który zawsze depcze mi po pietach :lol:
Awatar użytkownika
By jimixxx
#321016
Gratulacje dla starych wiarusów - tomba and Riccardo.

*CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* :piwo *CZAJNICZEK* :piwo
By Pilot353
#337253
Bo ci starzy wyjadacze jacyś wstydliwi są i się tu nie wpisują. :mrgreen: Najlepszego jaceka. :beer: I goń tego tysiączka, goń. :ulan
Awatar użytkownika
By vertigo
#337383
*SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING*
Najlepszego Jaceka gratulacje *1st*
*SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING* *SMOKEKING*
By jaceka
#337531
easycig, Tomba dziękuje.

update:
oj cieniutki ten wątek, cieniutki....
By maniak
#350312
No, to i ja dołączyłem... Do tysiączka coraz bliżej.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#350319
maniak pisze:No, to i ja dołączyłem... Do tysiączka coraz bliżej.

Maniuś, gratulacje. Tym razem również Ci będę życzył sprzętu dla dorosłych, bo widzę, że bierzesz udział w licytacjach modów ;)
A tak bardziej serio - to życzę Ci zadowolenia ze sprzętu i jego bezawaryjnego działania. :)
Awatar użytkownika
By Tomba
#350321
Riccardo pisze: Tym razem również Ci będę życzył sprzętu dla dorosłych, bo widzę, że bierzesz udział w licytacjach modów ;)

Też zaobserwowałem tę ewolucję u Kolegi :lol:
By maniak
#350323
Riccardo pisze:Tym razem również Ci będę życzył sprzętu dla dorosłych, bo widzę, że bierzesz udział w licytacjach modów ;)

Ostatnio kijankowi powiedziałem na spotkaniu: "To, że coś licytuję, nie znaczy jeszcze, że zamierzam tego używać..." :D
I do moda leslawa nie byłem do końca przekonany (z różnych względów). Sturm mod bardziej mnie interesuje i jego zapewne poużywam.
Poza tym, nie do końca podoba mi się określenie "sprzęt dla dorosłych" - ja rozumiem, że mody mogą być duże i mogą też mieć różnorakie zastosowania :mrgreen: ale ja na nich będę raczej tylko inhalował...
A z drugiej strony - jeśli ktoś (nie mówię o sobie ale spotykalem takie przypadki) używa jakiegoś modelu (nie moda) od roku i jest z niego zadowolony a mody są w jego opinii zbyt duże - co w tym złego? Nie czyni go to "niedojrzałym e-palaczem". A nawet jeśli - może woli być wiecznie młody i nie dorastać?

A i dzięki za gratulacje :D
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#350324
maniak pisze:... Do tysięcznika coraz bliżej.

Kolejny "szczyt" zdobyty... :wink:
Gratulacje ! :beer:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#350325
maniak pisze:Poza tym, nie do końca podoba mi się określenie "sprzęt dla dorosłych" - ja rozumiem, że mody mogą być duże i mogą też mieć różnorakie zastosowania :mrgreen: ale ja na nich będę raczej tylko inhalował...
A z drugiej strony - jeśli ktoś (nie mówię o sobie ale spotykalem takie przypadki) używa jakiegoś modelu (nie moda) od roku i jest z niego zadowolony a mody są w jego opinii zbyt duże - co w tym złego? Nie czyni go to "niedojrzałym e-palaczem". A nawet jeśli - może woli być wiecznie młody i nie dorastać?

Maniuś, to taki żarcik. Przecież chodzi głównie o to, żeby mieć maksymalną satysfakcję z posiadanego sprzętu. Nie każdy musi być jak ja kolekcjonerem. Poza tym, mimo posiadania stadka modów, popularnie zwanych armaturą, ostatnio najwięcej radości dostarcza mi maleństwo w postaci Volta. Co oczywiście nie zmienia faktu, że uważam mody - nie koniecznie te największe - za lepsze rozwiązanie od egonów.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#350327
dubanek pisze:i ja mam 800 :D

To Tobie muszę odwrotnie niż Maniakowi, życzyć sprzętu dla dzieci? No bo mody to już chyba wszystkie miałeś :lol: :lol: :lol: Gratulki :)
By maniak
#350331
Ricc, wiem, że żarcik - zresztą określenie "sprzęt dla dorosłych" usilnie kojarzy mi się z innymi potencjalnymi zastosowaniami przedmiotu o kształcie, jakby nie było - fallicznym. Dlatego też podkreślałem, że zamierzam ich używać wyłącznie do inhalowania (no, ewentualnie do samoobrony).
Swoją drogą ostatnio się zrobiłem dość konserwatywny w kwestii e-p i raczej wolno przekonuję sie do innego sprzętu niż uzywany w danym momencie. Do eGo i CE2 też przekonywałem sie powoli a teraz glównie ich używam. No i nie wykluczam, że może przekonam się jeszcze do czegoś innego.

dubanek - gratulacje rówieśniku.
Awatar użytkownika
By Tomba
#350333
maniak pisze:Poza tym, nie do końca podoba mi się określenie "sprzęt dla dorosłych" - ja rozumiem, że mody mogą być duże i mogą też mieć różnorakie zastosowania :mrgreen: ale ja na nich będę raczej tylko inhalował...
A z drugiej strony - jeśli ktoś (nie mówię o sobie ale spotykalem takie przypadki) używa jakiegoś modelu (nie moda) od roku i jest z niego zadowolony a mody są w jego opinii zbyt duże - co w tym złego? Nie czyni go to "niedojrzałym e-palaczem". A nawet jeśli - może woli być wiecznie młody i nie dorastać?

Tak, masz oczywiście rację.
Ja tam nikogo nie krytykuje za to co używa i co mu się podoba.
Tylko tanki tak na mnie działają, że się niezdrowo podniecam, ale robię to tylko po to, by pokazać ludziom, że są o wiele ciekawsze rozwiązania.
Natomiast martwi mnie jedna rzecz w przypadku mojej osoby.
Mój sprzęt (proszę bez głupich myśli :)) zamiast maleć staje się olbrzymiasty.
Świat idzie w kierunku mikro, a u mnie odwrotnie.

PS. Dubi - dla Ciebie też gratulacje.
By ep_markov
#350922
szczuro pisze:sprawdzam ile mam, dla reszty gratki :D

*SPAM*
Przydałby się jakiś mod, który by tym zarządził...:)

Gratulacje dla maniaka i Dubanka.
Jak ja będę miał tyle samo to Wy bedziecie mieli koło 1600. To już prawie 5 latek....
Może wreszcie chińczycy dopracują Lavatube...;)
A wogóle to pewnie nam mateczka Unia zakaże używania tego szkodliwego dla zdrowia sprzętu (przecież lepiej leczyć się z nałogu analogów za pomocą sprawdzonych środków farmaceutycznych).

Gratulacje Panowie raz jeszcze.
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#360279
gratulacje, mnie pękło wczoraj :)
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#360290
tomba pisze:Gratulacje Gawronku. Twoje :piwo
Masz już tego TVP na tę okazję?

niestety poczta dała ciała :(, na L-Ridera też się nie załapałem, cóż długi weekend nadal na eGo
Awatar użytkownika
By vertigo
#360376
Gawronnek pisze:gratulacje, mnie pękło wczoraj :)

wiem
:beer: :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#360389
fakt, rówieśnicy w życiu, rówieśnicy w e-paleniu :)
Awatar użytkownika
By vertigo
#360397
Gawronnek pisze:fakt, rówieśnicy w życiu, rówieśnicy w e-paleniu :)

Patrząc na avatary to ja trochę lepiej wyglądam :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#360411
hehe, mam już dłuższy czas kiepski okres, a to się od razu na twarzy odbija :)
Awatar użytkownika
By vertigo
#360415
Gawronnek pisze:hehe, mam już dłuższy czas kiepski okres, a to się od razu na twarzy odbija :)

to dobrze,że okres a nie menopuzę :D
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#360419
ha,ha obśmiałem się jak norka, co 7 lat się zmienia więc jeszcze 4 lata i się zmieni na lepsze :)
Awatar użytkownika
By vertigo
#360422
Życzę Ci pogody ducha przez te 4 lata *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#360429
dzięki, i wzajemnie wytrwałości w e-paleniu
Awatar użytkownika
By vertigo
#360433
Dzięki ja już u Ciebie byłem "staruszko"
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.