EPF
Awatar użytkownika
By snoopher
#1749691
Hejka,

nie pamiętasz od kiedy przerzuciłeś/aś się na e-papierosy?! Nie pamiętasz od kiedy nie czujesz tego posmaku śmierdzącego papierosa?!
Dobrze trafiłeś !!! Jest to temat dla Ciebie.
TYLKO TUTAJ, możesz się pochwalić dowolnym wynikiem, poszpanować licznkikiem i zwalić wszystkich z nóg.
Po co zakładać kolejny temat, wpisz się tutaj, pochwal się, a na pewno ktoś Ci pogratuluje i pochwali za wytrwałość, ostatecznie możesz sam/a sobie pogratulować.

To ja zacznę, e-palę tyle dni ile widzisz pod tym postem (w podpisie) - od razu z tego miejsca chciałbym sobie pogratulować, a zarazem podziękować.

Tak, tak, dziękuję - to WIELE dla mnie znaczy *TAK*

:drinkb :drinkb *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *SMOKEKING* *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By marki51
#1749703
POLSKA to być ciekawy kraj :mrgreen:
- to ja sobie też bardzo gratuluję przy okazji
- i wszystkim w koło też gratuluję ich cyferek
- a jak ktoś nie ma cyferek to nie wiem czy można w zaistniałej sytuacji, ale gratuluję mimo wszystko.
WIELKIE pozdrowienia dla gratulujących, bez względu na intencję :beer:
EDYCJA:
Goldi, spóżnione, ale szczere gratulacje siedmiu lat wapingu :beer:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1749717
snoopher, gratuluję Ci równie serdecznie jak Ty mi.
By Krasnal45
#1749725
A ja wam wszystkim gratuluję, że wypluwacie z siebie smołę i inny syf przez lata gromadzony skrzętnie w płucach, ze spalania analogów i tym samym wstrętnie zanieczyszczacie środowisko naturalne. Za chwilę za to się wam pisiory do dupy dobiorą i będzie kolejna afera....

P.S. Sobie też gratuluję :lol:
Awatar użytkownika
By marki51
#1749731
Krasnal45 - no wielkie gratulacje, liczbę też masz niezłą. Pewnie już smołą nie plujesz :)
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1749812
Gratuluję Wam i sobie, pozdrawiam mamę i tatę, mamo, jak będziesz w sklepie to weź mi coś słodkiego.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.