EPF
Awatar użytkownika
By LogerM
#921125
Miałem spore obiekcje gdzie umieścić temat ale ostatecznie uznałem że żaden modziarz (niech ktoś kliknie do prof. Miodka i ustali jakąś sensowną odmianę) nie wytrzyma tego produktu w modomanii więc... :mrgreen: Produkt to z pewnością nie nowość ale wrodzone lenistwo kazało mi czekać do momentu w którym ktoś mnie nie wyręczy, niestety moment nadjeść nie chciał. Później wystawie za to losowo 10 warnów

Vision E-Kross VV Pipe

Stalowa (obstawiam że głowica jednak będzie mosiężna - ale mogę się mylić) hybryda Vision Spinner (elektronika) i Smok e-pipe na akumulatory 18350 lub po zastosowaniu dołączonej do zestawu tulejki 18650. Domyślny zestaw składa się z:

- body na akumulatory 18350
- dedykowanego clearomizera dolnogrzałkowego
- stalowej tulejki przedłużającej do 18650
- akumulatora 18350
- instrukcji :?

Wygląd, no cóż szału nie ma zwykły stalowy e-pipe z pokrętłem, ale i tak mi się podoba:
Obrazek

A teraz do rzeczy bo na darmo do modomanii nie wchodziłem: gdzie to dostać w sensownej cenie? Bo Walijczyków chyba popieprzyło jak myślą że zapłacę za spinnera 60 funtów...
By user
#965833
Screwdriver, to juz był, dawno temu, więc nazwa nietrafiona.
A bardziej to przypomina IMO EL Korkociąg :lol:

Loger, Ty naprawdę chcesz zanabyć to .................. coś? :shock:
Awatar użytkownika
By LogerM
#969123
reed pisze:Loger, Ty naprawdę chcesz zanabyć to .................. coś? :shock:

Jeżeli cena będzie sensowna, to tak. Może nie jest to najpiękniejsze zasilanie pod słońcem ale w ogóle mnie to nie interesuje bo to ma być sprzęt użytkowy, a nie gadżet na wystawkę w gablocie. Elektronika spinnera całkowicie wystarcza na moje potrzeby i bardzo ją lubię, rozmiary są do przyjęcia. Moje spinnery mają za sobą po 200-300 cykli i zaczynają już powolutku umierać. Z opinii zaczytanych wynika że w nowych partiach spinnerów ogniwa są znacznie gorszej jakości. Moje zasilania pochodzą kolejno: z partii testowej oraz z pierwszej i drugiej dostawy i o ile zasilanie z partii pierwszej wydaje się być na podobnym poziomie zużycia co bateryjka z testów to już, bateryjki z drugiej partii wykazują większe zużycie (krócej trzymają) pomimo że są 'młodsze' o 2 miesiące. Z tego powodu szukałem czegoś z elektroniką ze spinnera lecz z możliwością zapięcia własnych akusów i wydaje mi się że poza E-Krossem nie ma nic innego. Oczywiście cena w okolicach 60 funtów za sprzęt tej klasy to grabież i jeżeli nie spadnie ona znacznie to zasilania nie nabędę, ale zawsze warto mieć nadzieję że jednak uda mi się to kupić w przyzwoitej cenie.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.