EPF
Awatar użytkownika
By Grzegorz
#21302
Pusto na tym dziale więc może przedstawię mój nabytek.
Ponieważ paliłem wcześniej fajkę,więc siłą rzeczy przechodząc na e palenie zamówiłem sobie fajeczkę sygnowaną symbolem 601 :D.
Opakowanie - ładne,przyciąga wzrok

Obrazek

Fajeczka prezentuje się ładnie

Obrazek

Bateria- bardzo duża spokojnie starcza na 24 godz,( po tygodniowym używaniu) na "oko" łatwo dopasować zamienną,
wymiary wys 35mm średnica 17 mm.pojemność 900 mAh,3,7 v

Obrazek

Komora baterii dość przestronna,daje pewne możliwości do adaptacji.

Obrazek

kartrige-wkład i tu spora niespodzianka,liczyłem krople 80!!!!! kropli, do 901 zakrapiam ok 15 kropli do pena ok 30.
Tak więc jest to bardzo pojemny wkład,choć ilość płynu potrzebnego do zakropienia może "powalić" byka :D

Obrazek

Ciekawy jest układ wkładu, pochylony pozwala na naturalne "wyciekanie" płynów.I co ciekawe nie zalewa atomizera(tak więc można wnioskować że podobnie jest w e-papierosach).

Obrazek

Reasumując pali się świetnie,choć przy słabszych płynach mam wrażenie "niedosytu(tak jakbym zasysał zbyt dużo powietrza )jedynym mankamentem jest pokrywa baterii.Chcąc ją odkręcić musiałem zrobić delikatny rant(wgłębienie) na jej krawędzi i jest to w mojej opinii największy problem użytkownika.

Reasumując- jest to dobra alternatywa dla tych którzy lubią dużo palić, totalnym brakiem jest atomizer wbudowany w fajkę
nie wiem jak długo wytrzyma a chciałbym długo :wink:
Ps. wkład pomimo układu nie oddaje całego płynu,EFEKTYWNE palenie jest na 4 godz po uzupełnieniu.
By greg70
#25725
Miałem 2 tygodnie - oby Ci lepiej poszło....
Awatar użytkownika
By Riccardo
#25734
Pozmniejszałbyś zdjęcia...
Mi jak na razie fajeczka działa, jest to moje ulubione urządzenie do e-palenia :)
By alz
#30874
Witam.
Mam pytanie do użytkowników fajki-w jaki sposób uniknąć przelewania się liquidu do cybucha?
Kurzy się fajnie ta fajkę ale często mam właśnie ten problem, używałem już różnych wypełnień zamiennych watki ale bez pozytywnych rezultatów. Może ktoś ma na to jakąś radę?
Awatar użytkownika
By Lutor
#511164
nowa podstarzała jednak odsłona 601
zamieszczam specjalnie dla kolegów, którzy ostatnio się zainteresowali e-fajkami

Obrazek



ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.