EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By Achim
#1837329
Kto " szybszy " w rezerwacji ? Dawno mnie tu nie było , sporo się zmieniło a ja braki spore mam...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1837331
Nawet w soboty.
Awatar użytkownika
By Achim
#1837332
Właśnie na dymie sporo zamawiałem i byli szybcy. Wczoraj też zamówiłem i zapłaciłem a do teraz nie dostali przelewu ( oczekiwanie na przelew ) Nigdy nie byłem w gorącej wodzie kąpany ale w piątek wyjeżdżam i kilku tajli mi potrzeba ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
#1837334
Co do przelewu to wina banku lub twoich oszczędności na szybkim przelewie "ELIXIR". Sklep dopiero po zaksięgowaniu kasy czyni cuda. Z cudacznych banków potrafi to trwać niekiedy nawet tydzień.
By stefan1.44
#1837336
Achim pisze:Właśnie na dymie sporo zamawiałem i byli szybcy. Wczoraj też zamówiłem i zapłaciłem a do teraz nie dostali przelewu ( oczekiwanie na przelew ) Nigdy nie byłem w gorącej wodzie kąpany ale w piątek wyjeżdżam i kilku tajli mi potrzeba ;)


w czwartek robiłem rezerwacje,dziś dostałem sms z PP o dostawie ,i właśnie jej oczekuje :)
Awatar użytkownika
By Achim
#1837339
stefan1.44 pisze:
Achim pisze:Właśnie na dymie sporo zamawiałem i byli szybcy. Wczoraj też zamówiłem i zapłaciłem a do teraz nie dostali przelewu ( oczekiwanie na przelew ) Nigdy nie byłem w gorącej wodzie kąpany ale w piątek wyjeżdżam i kilku tajli mi potrzeba ;)


w czwartek robiłem rezerwacje,dziś dostałem sms z PP o dostawie ,i właśnie jej oczekuje :)

To pewnie do piątku wyrobią z moim )
Awatar użytkownika
By dtr
#1837368
U mnie też było szybko, zamówione i zapłacone 31.01, wysłane 2.02, dostarczony 6.02
By berto
#1837406
Zamawiał ktoś coś ostatnio w edymek.net? Na trawniku się nie udzielają, fejsbuka nie mają.
Chciałem tam coś zamówić ale nie chcę wtopić.
Awatar użytkownika
By Achim
#1837468
Na You Tube jest E Dymek. Bardzo aktywny kanał , filmików moc. Ale czy to ten e dymek :?: ?
Awatar użytkownika
By Goldi
#1837475
berto pisze:Na trawniku się nie udzielają, fejsbuka nie mają.

Czyli nie istnieją. ;)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.