EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By mariolka
#380339
Tym postem chcę wyrazić swoją radość z tego, że już nie palę... a zarazem pragnę zachęcić palaczy analogów, do zainwestowania w swoje zdrowie i kupienie e-papierosa (wydajnego dla swoich oczekiwań) i palenia e-papierosa, aż w końcu uda się całkiem odrzucić nałóg.
Mnie to się udało i jestem strasznie dumny, zdrowszy, szczęśliwy i bogatszy ;)

Byłem takim ohydnym sceptykiem, że aż nie miło i bez przekonania kupiłem e-papierosa, który nie był wydajny i o mało co sie nie wycofałem z pomysłu e-palenia. Po niepowodzeniu pomyślałem sobie, że jak powiedziałem A, to powiem i B i kupie drugiego wydajnego już e-papierosa - i to był strzał w 10tke! A dziś się śmieje sam z siebie, bo mi się udało rzucić palenie i e-palenie po 4 miesiącach z hakiem i masę osób z mojego otoczenia od wczoraj mi gratuluje - uporu!

Takich miłych chwil od znajomych i Wam życzę i dokładam do życzeń Wesołych Świąt!

Na końcu aby było czytelnie DZIĘKUJĘ całej userii tego zacnego forum, testerom i ich opiniom i również dostawcom od których kupowałem to i owo.

Pozdrawiam, i nie obiecuję że się nie zjawię tu jeszcze... *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Eisenheim
#381972
Podziwiam wytrwalosci i wierze, za rok rowniez napisze podobnego posta :)

Poki zastanawiam sie nad dokupieniem czegos o wiekszej mocy - poki co mam tylko milda pure'a i x6 z napieciem 3,3-3,5 z gwintem 610 i az zgrzytam zebami by sprobowac liquinatora a nie ma takowego z koncowka do 610... Moze polecisz cos z wiekszym napieciem? :)

Pzdr i spokojnej nocy zycze :)
By rockets40
#381986
shar_ply pisze:Podziwiam wytrwalosci i wierze, za rok rowniez napisze podobnego posta :)

Poki zastanawiam sie nad dokupieniem czegos o wiekszej mocy - poki co mam tylko milda pure'a i x6 z napieciem 3,3-3,5 z gwintem 610 i az zgrzytam zebami by sprobowac liquinatora a nie ma takowego z koncowka do 610... Moze polecisz cos z wiekszym napieciem? :)

Pzdr i spokojnej nocy zycze :)

Jeśli już to jest to gwint 601 - nie 610.
Przejdź na 510 , a przestaniesz zgrzytać .
Awatar użytkownika
By Araiser
#382267
To kupuj. Nie ma co się zastanawiać ;)
Awatar użytkownika
By pa!n
#382490
nie kupuj, miałem 2 mimo że fajnie się to pali to w 1 obie baterie padły w okresie gwarancji (a wymienione zaraz potem) a w drugim jedna - teraz od roku mam 3 batki joytecha i wszystkie działają (prawie - bo jednak jest nieznaczny spadek pojemności) jak nowe - żeby ktoś wymyślił jeszcze równie trwałe atomizery :)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.