EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#972863
Jako, że jestem chyba pierwszym szczęśliwym posiadaczem tego cuda, to napiszę kilka słów. Pewnie nic odkrywczego, ale zawsze ;)

Dripek picobello, zarówno wykonanie, jak i design. Z resztą sam wybierałem, to musi być cool :mrgreen: Robota pierwsza klasa, to nawet nie ma o czym mówić. Dopracowany, w najdrobniejszych szczegółach. Niby to "tylko" drip, ale ile wprowadza radości i podziwu dla użytkownika. Na pierwszy rzut oka widać, że twórca włożył w to nie tylko ogrom pracy, ale również serce. Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować, za świetny dodatek, oraz pozazdrościć ( choć troszkę ) talentu.

Nie osiadaj na laurach, bo widać potencjał. Z niecierpliwością czekam na kolejne projekty.

Świetna robota *GOOD*


Kilka fotek ( co prawda fotograf, ze mnie marny, no ale...)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Dzięki :beer:
Awatar użytkownika
By Snaco
#976296
Ja też już mam. Mogę tylko powiedzieć jedno - zajebioza. Początkowo przykro było wyciągnąć stówkę z portfela na......dripka. Ale wart jest każdej ceny. Na zdjęciach wyglądają obłędnie, ale w rzeczywistości są jeszcze piękniejsze. Zdjęcie nie oddaje tych refleksów, odbicia światła etc. Jest naprawde mega mega. Szkoda że juz nie ma...jednak NAPEWNO kupię jeszcze jeden.....oby za szybko się nie pojawiływ sprzedaży;) https://www.dropbox.com/s/wncw61rwj0a1h ... 114846.jpg
By gregcie
#976412
Witam,
do mnie też dotarł dripek nr 18. Niestety nie mogę zrobić aktualnie fotek, może wieczorem.
W dwóch słowach, ciężko będzie teraz wapować na czymś innym. Drip jest wykonany perfekcyjnie. Myślałem, że zdominuje tubkę i parownik, ale on nadał takiej elegancji, że nie można od zestawu oderwać oczu :) Użytkowanie to sama przyjemność, kształt, użyty materiał. W parowniku siedzi stabilnie, nic się nie kiwa, itp. Ostatnio szukałem jakiegoś dripa do swoich zestawów, no i właśnie znalazłem.
Ogromne gratulacje dla Twórcy, jest naprawdę perfekcjonistą.
Jeszcze raz dziękuję i życzę kolejnych tak dobrze i z pomysłem wykonanych dripów :beer:

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Cezar
#976529
Mój numero duo też na miejscu :) Ładny kolorystycznie na obecne klimaty.
Ładne cacko...może tylko brakuje mu lekkiego podebrania przy capie, żeby lepiej pasował.
Ale w końcu nie był robiony pod, tylko do...
Przy rsst będzie mu lepiej ;)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014, 19:46 przez Cezar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By piehot
#976615
Cezar pisze:Mój [i]numero duo[/] też na miejscu :) Ładny kolorystycznie na obecne klimaty.
Ładne cacko...może tylko brakuje mu lekkiego podebrania przy capie, żeby lepiej pasował.
Ale w końcu nie był robiony pod, tylko do...
Przy rsst będzie mu lepiej ;)

Obrazek

podpiąłeś go do plastikowego kajfiut-klona?? :twisted:

p.s. Ja ze swoją nową dziurką do lizania zobaczę się dopiero w lutym :? oglądam 2 zdjęcia i jest żaaal :roll:
Awatar użytkownika
By Cezar
#976626
Nie pod kajfuna klona, tylko pod ruska z transparentnym baniakiem :)
Docelowo trafi na rsst , na ruska trzeba coś innego wyłudzić ;)

wymęczone z fona...
Awatar użytkownika
By Tianski
#976687
Cezar pisze:Mój numero duo też na miejscu :) Ładny kolorystycznie na obecne klimaty.
Ładne cacko...może tylko brakuje mu lekkiego podebrania przy capie, żeby lepiej pasował.
Ale w końcu nie był robiony pod, tylko do...
Przy rsst będzie mu lepiej ;)

Obrazek


No Dokładnie Cezary narazie nie robię wklęsłych dripów od spodu, np pod kaytka, foggera, itp - może na cnc to bułka z masłem ale ręcznie to już inna bajka, jak osiągnę najwyższy stopień wtajemniczenia to i o takich dripach się pomyśli - tylko jedno ale - drip będzie tylko i wyłącznie pod jeden typ parownika, pod plaski komin go nie podepniesz.

Edit:
ten aparat trochę Ci kolory zmienia...
Awatar użytkownika
By Cezar
#976707
Pospany pisze:Edit:
ten aparat trochę Ci kolory zmienia...


To nie aparat, to telefon :)
I nie on zmienia, tylko ja...troszkę podkręciłem ;)
Lekko wklęsły od spodu drip (np. pod kajtka ) powinien pasować również do płaskiego komina...
Kwestia możliwości zrobienia to już inna sprawa.

edit:
a tu na rsst :)
Obrazek
Awatar użytkownika
By Tianski
#976739
Cezary, mi raczej chodziło o dedykowany, aby na dole równał się z tą podfazowaną rurką fi 16, czyli z kominy płaskie wchodziłby jakieś 2 mm mniej i już by tak stabilnie nie siedział. Za to na kajtku... :)
Awatar użytkownika
By skril
#976795
Jak narazie ten thaniella kozaczy wśród reszty :D :D
Awatar użytkownika
By Arczidnb
#977215
No i dotarł też do mnie wrażenie no wygląda bajecznie pięknie się mieni robota rewelacyjna 100% zadowolenia świetna robota na żywo wygląda super lepiej niż na zdjęciach wart swojej ceny :)

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
By Haze
#978701
Właściwie wszystko już zostało powiedziane - wykonanie, pomysł, estetyka - wszystko na najwyższym poziomie - po prostu OGIEŃ!
Pospany <- serce rośnie wiedząc, że mamy artystów, którzy od strzała wchodzą do światowej (tak, nie boję się użyć tego słowa) czołówki branży! GRATULACJE!!
Ja miałem tajny plan :wink: spasowania dripa z jackowym carbonem i jak dla mnie wyszło fajnie:

Obrazek
zdjęcie trochę kiepskie bo przy sztucznym świetle

Jest tylko jeden minus :wink: - jak człowiek powapuje trochę na akrylu to aż ciśnie się na usta "nigdy więcej dripów ss" ...
Awatar użytkownika
By Gwido67
#978787
Piąteczka - czyli turkusowy maluch. Od razu jak go zobaczyłem, serducho jakby pikło szybciej :mrgreen: No i przyszedł, pięknie opakowany, pięknie wykonany, pasujący do wszystkiego, wzbudzający same pozytywne uczucia. Jednym słowem - BOMBA *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*

Bardzo Ci pięknie dziękuję Pospany, uczyniłeś mnie szczęśliwym człekiem :wink:




















Sorry, za taką ilość fotek ale....podoba mi się skubany :twisted:


Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By Haze
#978951
Gwido67 pisze:Sorry, za taką ilość fotek ale....podoba mi się skubany :twisted:

No bo PIĘKNY jest! Dobrze wybrałeś :beer:

EDIT - jeszcze machnąłem trochę lepsze fotki mojego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:mrgreen:
Awatar użytkownika
By piehot
#994717
na szybko - zdjątko.
Dripek idealny, taki aksamitny. Świetna robota.


Awatar użytkownika
By Tianski
#996013
piehot pisze:na szybko - zdjątko.
Dripek idealny, taki aksamitny. Świetna robota.


Widać, że wymiary dobre podałeś :)

Przy okazji - ostatnio mało czasu mam na pisanie postów - Dziękuję wszystkim zainteresowanym za uznanie mojej pracy - założenie było (i jest) takie, by stworzyć produkt który będzie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By taxi81
#1134722
[img]http://img.tapatalk.com/d/14/07/19/patanuza.jpg[/img]
Mój wyglądał tak.Jak już poprzednicy pisali-mistrzostwo świata.Obecnych fotek nie wstawię bo wstyd.Zestaw wylądował na ziemi i niestety teraz dripek jest lekko "poobijany".Normalnie profanacja.Ale cóż.Trzeba to jakoś przeżyć.
Awatar użytkownika
By Tianski
#1134782
soniqs pisze:Genialna robota, licuje się idealnie :) dzięki Majster!


Znów się udało :)

taxi81 pisze:...Zestaw wylądował na ziemi i niestety teraz dripek jest lekko "poobijany".Normalnie profanacja.Ale cóż.Trzeba to jakoś przeżyć.

Dobra biba była? :beer: pw
Awatar użytkownika
By taxi81
#1134861
Nie tyle biba,ale spotkanie z KOSH-em na piwie potem próba budzenia żony i... ale szkoda zaśmiecać wątek.Zmasakrowalem drip,kaytka i Hektora ;-p
By japs
#1134965
Tianski - sam wczoraj widziałeś jak pięknie się zgrywa. Dzięki.
Innym też pokażę : stary kajtek z jeszcze starszym dragonem , capem od ClassicFog i nowym dripem. Kwiatki LP na balkonie

Obrazek
Awatar użytkownika
By jedrula
#1138292
soniqs pisze:Genialna robota, licuje się idealnie :) dzięki Majster!

Obrazek

Dziś spotkałem się z z dripem Tianskiego wykonanym dla soniqsa. Normalnie było słychać jak mi kopara opadła na płytki w Kszywho Shopie . Majstersztyk. Fota to pikuś. Real po prostu łamie kolana. Ja chcę.
Awatar użytkownika
By Tianski
#1138445
jedrula pisze:Dziś spotkałem się z z dripem Tianskiego wykonanym dla soniqsa. Normalnie było słychać jak mi kopara opadła na płytki w Kszywho Shopie . Majstersztyk. Fota to pikuś. Real po prostu łamie kolana. Ja chcę.


Po 8 sierpnia zpraszam na pw.
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1300584
No to jadziem z tym koksem :)
Dzisiaj dostalem przesylke od Kolegi @Tianski wyglada tak:


Pelna instrukcja na wizytowce, zeby dripa nie pogrysc :lol: nie wapowac podczas jazdy samochodem i nie uzywac szczotki drucianej do czyszczenia :D
W komplecie zapasowe oringi i pokrowiec/woreczek na dripa (widoczne wsio na fotce)
Drip o wymiarach:
Wymiary akrylu:
Średnica na dole 13,56mm
Średnica całości 8,09mm
Wysokość 18,51mm konektor 510
Szukalem cus wypasionego i nowego pod Kayfun V4 i wzorowalem sie pomyslem na tym dripku jak nizej, docelowo bedzie tez prawdopodobnie wykonany z konektorem na gwincie (Top nut 38) pod wzor jak ponizej


A tak to sie prezentuje umnie z connektorem od CroVape i tym wspanialym dripkiem od Majstra Sebastiana






Jestem w pelni happy i dumny z tego nabytku bo prezentuje sie zacnie a jeszcze lepiej sie na nim wapuje.
W tym miejscu bardzo ale to naprawdze bardzo, bardzo dziekuje Koledze @Tianskiemu za wspaniala robote i zycze Mu dalej tak udanych produktow.
Ponizej jeszcze link na Facebook gdzie mozna zobaczyc jego galerie i min. tego dripka
https://www.facebook.com/saintmods

pzdr
rolnik
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1300686
No tak, Sebastian już przyzwyczaił do dbałości o każdy detal, wszystko razem robi naprawdę bardzo dobre wrażenie, gratuluję *ISH*


Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Niby "głupi" dripek ale..i woreczek gustowny i zapasowe oringi i instrukcja/ulotka i SAM DRIPEK...super !
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1304617
Dokladam jeszcze jedna fotke z oryginalnym Top nut od K4 bo mimo zfazowania tez sie fajnie prezentuje :)






pzdr
rolnik
By leznyz
#1325446
Dotarły do mnie dripy od Sebastiana.
Obydwa dopasowane do custom topcapów kajfuna z FT.

Jakość wykonania idealna. Niestety nie mam dobrego aparatu, ale zdjęcia dostępne również na FB SaintMods - https://www.facebook.com/media/set/?set ... 6668492535

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

UPDATE: Po 1h wapowania - doskonały! Nie chcę innych dripów. Nic się nie giba, spasowany super, dobrze leży w pysku :piwo
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1349102
Oby tradycji stalo sie zadosc to przy kolejnym wypadzie do Polski musi byc cos nowego od naszego Kolegi @Tianski z SaintMods.
Jak zwykle perfekcyjne wykonanie, perfekcyjny kontakt z bardzo milym Kolega.
Sebastian zaspokaja praktyczne kazde zachcianki i widzimisie wybrednych kientow takich jak ja :D
Sam material pod jego dripy jest dlamnie jedyny w swoim rodzaju i uzywam obecnie tylko jego akrylowe dripki z wyjatkiem jednego tytanowego.
Trzeba deko uwazac przy evtl. upadkach :( (jednego juz zalatwilem) ale co tam, Kol. Tianski po otrzymaniu "trupa" wystrugal cus nowego i liczba jego dripow w mojej kolekcji znowu sie zgadza :lol:
Na ponizszej fotce po lewej i prawej dwa nowe dripki, srodkowy byl juz w mojej kolekcji.








pzdr
rolnik
Ostatnio zmieniony 31 mar 2015, 13:57 przez Rolnik, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Rolnik
#1349108
saradonin pisze:Ten pasiasty z rowkiem to z trupa? :shock:
Rewelacyjny wzór.

Nie, zaraz bzykne fote z trupa :)
Ten z rowkiem to z jego nowej kolekcji

-- [scalono] Wt 31 mar 2015 13:30:11 --

Od lewej:
trup, brat trupa, oraz trup po pszeszczepie :D




tu masz kolekcje od @Tianski
poprawione:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.939493209403879.1073741836.748606668492535&type=1

pzdr
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.