EPF
Awatar użytkownika
By mariogd
MrJacek pisze:Mały śrubokręcik prezyzyjny, schodzą bez najmniejszego kłopotu.

jest w zestawie śrubokręccik precyzyjny i pasta do zębów żeby poprawić to dzieło
Awatar użytkownika
By MrJacek
mariogd pisze:

jest w zestawie śrubokręccik precyzyjny i pasta do zębów żeby poprawić to dzieło

A co chcesz w dziele poprawiać :?:
Awatar użytkownika
By daras25
mariogd pisze:

Sposób na dopieszczenie jest starym tip-em z dripami z CherryVape , nie trzeba tego robić ale można jak ktoś chce :wink:
Awatar użytkownika
By sohers
yuzuanin pisze:http://www.e-papierosy-forum.pl/dripy-t36668.html

Dziękuje :beer:

-- [scalono] 07 lut 2013, 23:25 --

A mogę zapytać jaki to materiał KO? bo jakoś nie wiem :?
Awatar użytkownika
By mariogd
MrJacek pisze:
mariogd pisze:

A co chcesz w dziele poprawiać :?:[/quote

żeby każdemu pasowały bo też chciałem kupić ale pasty do zębów używam do mycia zębów.Nie obraz się nie wszystko można zrobić :beer:
Awatar użytkownika
By stade
MrJacek pisze:A możesz mi wytłumaczyć o co Ci chodzi z tą pastą ? bo za uja nie rozumiem.

Jacku ktoś wcześniej podał sposób na polerkę plastikowych dripów pastą do zębów. Więc pewnie o to chodzi... Ale jak dla mnie to zbędny zabieg.
By walerka
Jak zawsze znajdują się tacy co im nic nie pasuje. Zakupiłem, strasznie ciężko wchodziły, zdjąłem oringi zamieniłem na oringi z "chińczyków" i po kłopocie. Pasują idealnie nic się nie telepie po włożeniu na boki jak w chinolach. No ale niektórym to by pasiło żeby MrJacek przyjechał sam włożył do parownika i jeszcze umył im zęby - po to chyba ta pasta :D :D
Awatar użytkownika
By MrJacek
stade pisze:
MrJacek pisze:A możesz mi wytłumaczyć o co Ci chodzi z tą pastą ? bo za uja nie rozumiem.

Jacku ktoś wcześniej podał sposób na polerkę plastikowych dripów pastą do zębów. Więc pewnie o to chodzi... Ale jak dla mnie to zbędny zabieg.

Oki teraz rozumiem, niestety nie mam możliwości spolerowania po obróbce plexy tak jak i ertalonu i teflonu.
Awatar użytkownika
By mariogd
MrJacek pisze:
stade pisze:

Oki teraz rozumiem, niestety nie mam możliwości spolerowania po obróbce plexy tak jak i ertalonu i teflonu.

właśnie oto mi też chodziło
Awatar użytkownika
By mariogd
nie kupuję na wygląd najpierw czytam temat,jakoś nie świadczy o ilości sprzedaży ,tylko na opiniach kupujących

-- [scalono] 08 lut 2013, 01:24 --

walerka pisze:
mariogd pisze:właśnie oto mi też chodziło

A skąd wiesz że potrzeba polerować jak nie miałeś dripów w ręku - czytaj ustach?

poczytaj temat,czytanie nie boli a to :P :dupa boli
Awatar użytkownika
By sohers
sohers pisze:
A mogę zapytać jaki to materiał KO? bo jakoś nie wiem :?

Zacytuje siebie jak można uzyskać odpowiedz od twórcy :?:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Problem z Kylin M

Witam mam problem z kylinem m, dzisiaj pierwszy ra[…]

Jaka baza do premixów?

Hej, zastanawiam się jaką bazę do premixów dodawać[…]

Jaki telefon kupić ?