EPF
Awatar użytkownika
By Bassmaster
Przypominam, że lista zapisowa na ProgS-y znajduje się w tym temacie/List for ProgS is in this subject:
lista-na-drip-tank-progs-list-for-drip-tank-progs-t72628.html

Nadal dostępnych jest/Still available:

36 szt./pcs. ProgS tank - 280PLN/70EUR/90USD + przesyłka/shipment
37 szt./pcs. ProgS dripper - 280PLN/70EUR/90USD + przesyłka/shipment
18 szt./pcs. dripper kit (tubka i cap górny do drippera/tube and upper cap for dripper) - 100PLN/25EUR/32USD
34 szt./pcs. superdysz/supernossle - 15PLN/4EUR/5USD
30 szt./pcs. baz pod zasilania fi 20mm/base for power unit diameter 20mm - 80PLN/20EUR/26USD
6 szt./pcs. wielofunkcyjnych pudełek/multifunctional boxes - 25PLN/6EUR/8USD
Awatar użytkownika
By aszer
Po mimo swojej wcześniejszej rezygnacji nie związanej całkowicie z twórca parownika lecz lekkim zniechęceniem do podejścia niektórych polskich twórców postanowiłem zaryzykować i zakupić Progsa Tank.
Dlatego też osobiście na zaproszenie Bassmastera (no może lekko sie wprosiłem) pojechałem osobiście odebrać zakupiony sprzęt.Firma robi wrażenie nawet sobie wyobraziłem że posiadając taki sprzęt i trochę umiejętności to mógłbym góry przenosić ale po kilku minutach wróciłem na ziemie przypominając sobie że przecież podczas ostatniego lutowania przypalilem dwa paluchy a tu marzę o obsłudze profesjonalnych maszyn :)
Powracając do ProgSa to tak jak moi przedmówcy wspomnę iż wykonanie jest perfekcyjne wszystko skręca się bez kłopotu z ciekawości rozebrałem parownik i nie miałem żadnego kłopotu ze złożeniem co w moim przypadku nie jest takie oczywiste
( w taifunie zostały mi dwa elementy, działa wiec nie wiem po co one komu) nie zważając na talerzyk i inne tam umyłem wszystko jak należy i dawaj biorę sie za robienie grzałki.Sama grzałka prosta jak w to w taifunie, kayfunie i na zdjęciach u kolegów wyszła około 1.2.
No i mówię sobie dobra teraz zacznie sie ból ta pianka cholera jak do tego podejść.Jakie było moje zdziwienie gdyż tak i założenie proste jak budowa cepa i zalanie liquidem proste (igła lub butelka z metalowym szpikulcem lejemy aż sie pianka zrobi ciemna lub zobaczymy liquid i starczy.Dobra mowię teraz zobaczymy pewnie jak zwykle przy pierwszych moich podejściach coś musiało sie wylewać, zalewać i takie tam a tu prosze skręcone podpięte od zasilanie i po prostu działa.Pali, super chmura, smak bardzo dobry nic nie zalewa po prostu bomba.
Dla mnie ze względy na lekką niechęć do wiatru najlepiej sprawuje sie najmniejsza dysza i jest super chociaż superdysza wspaniałe oddaje smak.
Reasumując jak ktoś poszukuje parownika w bardzo dobrej cenie oryginalnego, wytworzonego w Polsce który bez żadnych utrudnień to ProgS da bardzo dużo zadowolenia z użytkowania.
Naprawdę nawet dla tych mnie kumatych jak ja parownik potrafi wybaczać błędy i dać wiele uciechy.
Pozdrowienia dla twórcy sorry za marudzenie a zastawiajacych się zachęcam do zakupu.
A i jeszce to co lubię daje kopa :)
Tych bardziej wstydliwych w razie pytań zapraszam na Pw.

By budzikson
Jakiś czas temu dostałem finalną wersję ProgSa od Bassmaster'a.
W porównaniu do prototypu nie wiele sie zmieniło, tylko troche.
Baza nie odkreca sie (wcześniej miałem troche kłopotów z tym), superdysza jest super, gwint w tulejce Progs Dripper ułatwi życie dla niektórych.

Dzieki wielkie za udaną Twoją konstrukcje ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
By bezi2
Jeszcze jedna kwestia - super dysza jest super - ale przeciąg może być do niektórych konfiguracji za duży - tak jest w moim przypadku - knot z siatki mesh, grzałka khantal D 0.3mm x 4 zwoje rezystancja 0.8 oma. Jeśli nie chcemy rezygnować z super dyszy można ograniczyć przeciąg wkładając ruloniki mesha w kanały doprowadzające powietrze - te w zagłębieniu atomizera.

[img]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/10/04/8842bb7462b48513d60f610d04eb8a79.jpg[/img]

Tapa tapa - pazurkiem po ekranie szumofonu. ;)
Awatar użytkownika
By boogeyman
Witam,
parę słów o ulepszonej wersji :)
- górny cap - obawiałem się trochę jak to wpłynie na wygląd ProgSa, nie potrzebnie. Dzięki idealnemu spasowaniu nadal wygląda bardzo dobrze, gwint chodzi idealnie, nie za ciężko, nie za lekko
- skrócenie tuleji dripera - różnicy w wapowaniu nie odczułem, jednakże jest mniejszy co jest niewątpliwym plusem
- baza - tutaj same zmiany na plus, można zablokować wieżyczki, nie ma problemu z wkręceniem talerza. Regulacja pina+ w dużym zakresie, nie powinno być problemu z żadnym zasilaniem.

Co do super dyszy. Ciekawe rozwiązanie :) Opór ciągnięcia jest dość znaczny, lecz chmury produkuje jak z dużo większym otworem. Naprawdę świetny patent, powinien zaspokoić tych którzy pragną oporu ale też kłębów chmurki :mrgreen:

Podsumowując, bardzo dobry parownik i mogę go z czystym sumieniem polecić :) Nie mam do czego się przyczepić ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Bassmaster
Cieszy mnie to, że wersja finalna jest taką jaką chcieliście aby była.
Dążyłem do tego, aby ProgS spełnił oczekiwania każdego, kto będzie się nim bawił :cygaro:
Awatar użytkownika
By Bassmaster
Z racji tego, że sporo osób pytało się mnie czy mam do sprzedania ProgS-y, które mogłyby być tańsze to mam pomysł:
Z każdej partii tego co toczę jest kilka sztuk, które mają jakieś małe defekty (obicia i rysy) ale są w pełni funkcjonalne. Nie sprzedaję ich bo to wstyd ale mogę je rozdać :mrgreen:
Ale żeby było sprawiedliwie i nie tak łatwo, to trzeba będzie zawsze odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Pierwsza prawidłowa odpowiedź wygrywa. A żebym nie zbankrutował przez te moje konkursy (nie powiem, polubiłem je i mam nadzieję, że Wy także), to jedyną opłatą będzie ta za wysyłkę (11,50zł Pocztą Polską lub 21zł kurierem Siódemka).
Konkurs będzie się odbywał cyklicznie w jednym miejscu:
konkurs-dla-uczestnikow-obiegowki-z-progs-em-t71254.html
Także proszę śledzić temat o ProgS-ie lub Monolicie bo tam będę zamieszczał informacje co i kiedy będzie można zgarnąć.

Najbliższy konkurs już w tę niedzielę 12.10.2014 tradycyjnie o 20:00, do wygrania będzie ProgS tank lub dripper (będzie można wybrać).

Zapraszam wszystkich zainteresowanych :!:
Awatar użytkownika
By kwinto
Doszedł i do mnie ,produkt otrzymałem wyśmienicie zapakowany w super pudełeczku wraz z częściami i broszurką informacyjną -no poprostu klasa sama w sobie .Po szybkiej kąpieli ukręciłem szybki setup co by przetestować co i jak ,kilka poprawek i 7 zwoi kanthala 0,40 na wiertle 2mm w środek japońska bawełna i sam miodzik moc i chmura jak i smak jakiego sie spodziewałem (brawo dla twórcy ).ale że mam wielkie i bez wyczucie paluchy to ukręciłem gwint w bazie tam gdzie wkręca sie pin minusa ,mało sie nie rozpłakałem bo wiecznie coś przedobrze itd .Nie wiele mysląc nagwintowałem nowy gwint i wkręciłem taki pizdryczek co sie na nim mocuje płyty główne komputerów -nie wyglada to najlepiej ale sprzęt ponownie działa .Mimo mojego bezmyślnego zachowania wobec sprzętu daje mi wiele przyjemności i nie wypuszczam go z ręki .Wapuje na nim od rana (z przerwą na naprawe) i dalej nie moge sie zdecydować na wielkość dyszy zmieniam je co jakiś czas i nadziwić sie nie moge jak bardzo zmieniaja sie moje odczucia z wapowania po każdej zmianie średnicy ,świetnie spisuje sie ten pomysł -jeszcze raz brawa dla Bassmastera za świetny projekt .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Bassmaster
kwinto pisze:ale że mam wielkie i bez wyczucie paluchy to ukręciłem gwint w bazie tam gdzie wkręca sie pin minusa ,mało sie nie rozpłakałem bo wiecznie coś przedobrze itd .Nie wiele mysląc nagwintowałem nowy gwint i wkręciłem taki pizdryczek co sie na nim mocuje płyty główne komputerów -nie wyglada to najlepiej ale sprzęt ponownie działa .

No to rzeczywiście masz Pan siłę w rękach :lol:
Rozumiem, że gwint w bazie jest już nie M2 ale M2,5.
Z racji tego, że nie sprzedałem jeszcze wszystkich ProgS-ów, to mogę podesłać Ci nową bazę i krótką "wieżę", bo to w niej chyba gwint ukręciłeś.
Koszta jakie poniesiesz to 19zł za przesyłkę do Anglii, tylko proszę uważaj na przyszłość i nie dokręcaj wież na siłę, OK?
Awatar użytkownika
By kwinto
O wybawco ,niesamowicie mnie uradowałeś tą perspektywą i skorzystam z twojej propozycji .
Więc reszta na PW.
Awatar użytkownika
By bezi2
To się nazywa profesjonalne podejście do klienta - Bassmaster gratuluję i pozdrawiam!!!!

Tapa tapa - pazurkiem po ekranie szumofonu. ;)
Awatar użytkownika
By kwinto
Bezi2 ano właśnie nie spodziewałem sie takiej reakcji ,tym bardziej ze sam narobilem sobie bigosu .Jestem mega szczęśliwy ze moja sztuka znowu będzie jak nówka bez tej mosiężnej protezy:) .
Awatar użytkownika
By Bassmaster
A tu jak wygląda prawidłowy demontaż i ponowne złożenie ProgS-a:

Zwróćcie proszę uwagę na tymczasowy montaż długiej wieży bez oringu w celu wycentrowania otworów w bazie i talerzyku pina plusowego. Zapobiega to zwarciom po nieprawidłowym montażu.
Awatar użytkownika
By Bassmaster
ProgS dripper z nową bazą jest dostępny w ilości 5 sztuk (także na facebook-u) w cenie 300PLN + koszty przesyłki.
Pojemność to ok. 1,5ml (dodatkowe "kieszenie" na liquid) oraz zwiększony przeciąg (4 otwory w bazie fi 2mm oraz otwór centralny fi 5mm). Jest moc, jest zabawa ;)
Nie ważne w jakiej pozycji używasz ProgS dripper-a - z niego NIE CIEKNIE!

Obrazek

Obrazek

Zainteresowanych proszę o PW.
By abbs
Podoba mnie się to [SMILING FACE WITH SMILING EYES] Trzeba będzie przy okazji przetestować.
Awatar użytkownika
By se55ba
Witam ;)
Lekko się pogubiłem w temacie i mam pytanko małe: Czy na centralny otwór nadal da się zakładać dysze i jeśli tak to ile jest dysz w zestawie za trzy stówki? Czy cena zawiera pudełeczko wielofunkcyjne?

Tąpniętne z centrum dowodzenia wszechświatem
Awatar użytkownika
By Bassmaster
se55ba pisze:Witam ;)
Lekko się pogubiłem w temacie i mam pytanko małe: Czy na centralny otwór nadal da się zakładać dysze i jeśli tak to ile jest dysz w zestawie za trzy stówki? Czy cena zawiera pudełeczko wielofunkcyjne?

Centralny komin jest przystosowany w razie co do superdyszy ale ta wersja drippera będzie miała jeden dławik w otworze górnego capa do regulacji przeciągu od fi 2mm do 4mm co sprawi, że dysze nie będą już więcej potrzebne (pomysł jest świeży i będę toczył dławiki dopiero w poniedziałek).
Pudełko wielofunkcyjne jest dodatkowo płatne - 25PLN (zostały już tylko 3szt.)
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
Rx200 czy Hugo Vapor Rader

Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do[…]

Recenzja Rev Phantom 220W

Dziś chciałbym napisać wam parę słów o nowości ze […]

Puchnaca bawelna

Czesc Posiadam bawelne Cotton Bacon version 2.0 or[…]