EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By balot
#1906964
Witam posiadam DRAGA 157W od 5 miesięcy i dzisiaj kiedy sobie jarałem drag sie wyłączył. Nie dało się go z powrotem włączyć- na ekranie nic się nie pojawiało. Jedynym sposobem było wyjęcie i włożenie akusów. Drag znowu działał, jednak kilka minut po czym znowu się wyłączył- tym razem na amen. Po godzinie znowu udało mi się go odpalić po przez wyjecie i włożenie akusów. Jednak nie zawsze to pomaga. Jak to naprawić? Dodam, że akusy nie są niczego winne- sprawdzałem na innych i to samo.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1906971
Mniej watów bo przegrzewasz przetwornicę napięcia. W twym wypadku to już bliski koniec DRAGA.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1906978
Nie ma punktów naprawy tak taniego sprzętu. Masz za to gwarancje dwuletnią sprzedawcy w pl, i 1/2 roku u chena.
Awatar użytkownika
By venom_666
#1906980
Szklana kula uległa awarii i nie chce nic wyświetlić.
Myslisz że ktokolwiek poza Tobą próbował coś takiego reanimować/naprawiać?? Tym bardziej że nie wiadomo co Ci tam padło, czy wkrótce padnie??
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1906984
Krasnal45 pisze:Kup na allegro zegarek za 20zł i zanieś go do zegarmistrza, zobaczysz co Ci powie :mrgreen:

Jaki ładny zegarek..fiu fiu :lol:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.