EPF
Awatar użytkownika
By krawatos
#1012428
Jak tylko zaczynałem przygodę z boxami to uważałem, że tylko lakier będzie słusznym wykończeniem. Byłem w błędzie. Fakt, wygląda dobrze i jest trwały. Na tym, oczywiście w mojej ocenie, walory lakieru dla drewniaków się kończą. Drewniak taki jest śliski, poci się na nim dłoń i jest takie wrażenie jakby był zrobiony z tworzywa. Na dodatek ewentualna wymiana lakieru na nowy jest praktycznie niemożliwa. Po pierwsze dlatego, że trzeba demontować wszystkie elementy jak szybka wyświetlacza i guziki, po drugie to nie zdejmiemy gniazda, a lakier od mosiądzu ucieka jak tłuszcz od detergentu. Pewnie chodzi o napięcie powierzchniowe, ale głowy nie dam.
Jako, że nie powinien szewc bez butów chodzić postanowiłem zmienić ubranko dla mojego dna12.

Najpierw dawca. Skończył marnie :)
Obrazek
Potem stary silnik w nowej karoserii
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Teraz jest tak jak ma być ;)
Wiem, pewnie flaki trzeba pokazać. Z tym poczekam aż wybiorę rodzaj potencjometru i założę obudowę elektroniki.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#1015006
Fajny, jak każdy inny twór twór, aczkolwiek DNA12 IMO to pomyłka. Za mało mocy, choć wiem, że są tacy którym to wystarcza.
Awatar użytkownika
By krawatos
#1015067
Wiem o tym dlatego ten box jest dla mnie i jest to pierwszy i ostatni. Jestem lowrider i dla mnie 12 wat aż nadto. Dna12 już chyba nie produkują więc można go uznać za sprzęt kolekcjonerski :) Przy okazji zrobię jakieś normalne zdjęcia, bo te z komórki to jakaś ciemna plama z wyświetlaczem :)
Awatar użytkownika
By krawatos
#1015145
Jeszcze w kilku innych też dostępny. Potem już tylko bazarek. Gdyby cena była niższa to układ osiągnąłby większy sukces, bo działa na prawdę dobrze i jest prosty w montażu. Świetna elektronika dla początkującego modera :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.