EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By piotrk80
Witam
Mam duży problemik bo małżoneczka wrzuciła mi na bęben temacik że pora pora rzucić "analogi" i czas na na łyczek techniki i tu mam problemik bo zażyczyła sobie prezencik pod choinkę i weź tu chłopie się potnij?!
I teraz czego szukać, w jaką stronę się kierować i wogule bo do czynienia nie mieliśmy wogule z takimi zabawkami?!
Zażyczyła sobie tylko żeby miał klasyczny wygląd, kolor najlepiej czarny z akcentami srebrnymi lub srebrny!
Pomóżcie bo gwiazdka już blisko?

Znalazłem cosik takiego na gorąco: ZESTAW ELEAF IJUST 2

do tego oczywiście dodatkowa bateryjka :BATERIA ELEAF IJUST 2 2600MAH

Nie linkujemy do ofert z ep! Czytamy uważnie Regulamin!
M.

Może możecie podzielić się ze mną swoją opinią?
Co ewentualnie będzie jeszcze przydatne i w jakich ilościach na dobry początek?
Pozdrawiam
Załamany

PS. nawet nie wiem jaka kwota graniczna bo do tej pory nic w temacie nie mieliśmy!
Zbiórka na rzecz nowo powstającego stowarzyszenia!
Więcej informacji TUTAJ
Awatar użytkownika
By krisIs
Rzuć okiem na 2x e-papieros Aspire eGo3 OEM tamże i potem kup liquid mocy od 18 do 6mg i testujcie co wam bardziej pasuje :)

Od Ijusta lepiej nie zaczynać (a i tak nie jest to dobry wybór, już lepsze jest ego AIO), z tytułu innej metody zaciągania się niż zwykłym petulcem (iJust to strzał prosto w płuco).
By piotrk80
Czy do tego 2x e-papieros Aspire eGo3 OEM trzeba jeszcze coś dokupić? Na ile jej wystarczy bateria (wytrzyma cały dzionek pykania)? Czy jakieś elementy szybko sie zużywają i trzeba je mieć w zapasie?! Czyli rozumiem że to takie naturalne przejście z "analoga"? A jakie liquidy (któraś konkretna firma) do tego, małżowinka do tej pory smoli LD zielone takie mentolki?!
Pozdrawiam
By piotrk80
krzychu44k pisze:Zerknij na Eleaf Istick 20 W(są i kolory dla źon) i do tego Aspire Nautilus Mini..i będzie super....

Tyle że Ona jakoś chce taki klasyczny wygląd i nie mogę jej przekonać do takieg czegos?!
Awatar użytkownika
By marki51
piotrk80 pisze:
krzychu44k pisze:Zerknij na Eleaf Istick 20 W(są i kolory dla źon) i do tego Aspire Nautilus Mini..i będzie super....

Tyle że Ona jakoś chce taki klasyczny wygląd i nie mogę jej przekonać do takieg czegos?!

Dobrze kolega Ci radzi. Według mnie najlepszy zestaw na dzień dobry. Swego czasu zakupiłem parę kompletów dla znajomych, dwa dla siebie. Żona używa do teraz i jest bardzo zadowolona. Małe i zgrabne.
By deepforest
ale nautilus mini będzie naprawdę najlepszym atomizerem na gotowe grzałki dla kogoś na pierwszy e-buch - dopasuj zasilanie o takiej samej średnicy (np. ipov2) i na początek starczy. Osobiście też wolałbym istick 20, ale jak koniecznie ma być w motywie fallicznym to co poradzisz. Taki zestaw działa OK, ale istick z nautilusem jest o wiele bardziej dyskretny niż taka pałka jak ipov2.
Awatar użytkownika
By marki51
Gdzieś, kiedyś były tu zdjęcia porównawcze i uwierz ten zestaw jest naprawdę bardzo poręczny :piwo
By piotrk80
marki51 pisze:
piotrk80 pisze:

Dobrze kolega Ci radzi. Według mnie najlepszy zestaw na dzień dobry. Swego czasu zakupiłem parę kompletów dla znajomych, dwa dla siebie. Żona używa do teraz i jest bardzo zadowolona. Małe i zgrabne.

No i po weekendowym boju małżonka stwierdziła że pójdzie na coś nie klasycznego! Więc uważacie że powyższe to najlepszy wybór dla niej? Co należy więcej dokupić do takiego zestawu jeśli chodzi o sprawy techn. ? A jakie jej liquidy kupić bo aktualnie kopci w analogu L&D cienkie zielone (mentolki) nikotyny 0,5mg/papierosa ? Jakiej firmy, mocy i pojemności?! Jakieś małe na początek żeby potestowała? :zakrecony
Awatar użytkownika
By marki51
Technicznie, masz wszystko czego potrzebujesz w zestawie. Możesz ze trzy grzałki dokupić. W kwestii gotowych liquidów nie pomogę, bo nie wiem. Robię soczek sam, poczytaj, bo to wielka oszczędność. Moce weź różne 18mg, 12mg, 6mg, a nawet zerówkę do rozrobienia(jak weźmiesz ten sam smak, to moc dopasujesz przez zmieszanie). Ja zaczynałem od 24mg, ale paliłem paczkę czerwonych LM, a często jeszcze nie starczała :mrgreen: (teraz używam 2mg)
Awatar użytkownika
By marki51
Moja żona wymienia średnio raz w miesiącu/trzy tygodnie. Jak grzałka się skończy to poczujesz na pewno :) Co do produkcji własnych liquidów, to temat rzeka, ale nie jest to mocno skomplikowane i warto poczytać forum.
Awatar użytkownika
By marki51
A z tym to już całkiem różnie bywa. Ja zużywam około 5-7ml/dobę, żona około 3ml. Są tacy co zużywają dużo więcej :)
By piotrk80
Właśnie nabyłem dla żonki zestaw eleaf istick 20W + nautilusa mini i tu moje pytanie : czy dysponuje ktoś instrukcją po polsku do obu zabawek i jak ma się odbyć pierwsze "odpalenie" sprzętu?! To nasz pierwszy kontakt z e-Pap. i nie chcemy tego zepsuć na dobry początek?! Pozmózcie
Powrót z przeszłości

Zacznę jeszcze raz, bo chyba złamałem punkt 6 po[…]

Nowy smartphon do 2500 pln

Przyszedł czas na zmianę fona, mój Galaxy note3 ju[…]

Jak w temacie , poszukuję wyjściowego boxa na 2x18[…]

Jak wić grzałki tytanowe?

Bardzo proszę o wskazówki, ew. odesłanie do link[…]