EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By marki51
Nie ma w tym nic trudnego. isticka ustaw na 10W. Grzałkę w nautilusie porządnie zakropl przed wkręceniem, jeżeli przelejesz nic się nie stanie można spróbować przedmuchać :) Jak będziesz skręcał nautilusa daj po kropli liquidu na uszczelki(będzie się łatwiej rozkręcać. Mocy możesz dodawać lub odejmować w zależności od doznań smakowych. Moja żona wapuje na 11W i jest dla niej ok.
Awatar użytkownika
By krzychu44k
Wkręć parownik oczywiście wcześniej napełniony,naciśnij duży przycisk,jeśli pokaże się jakaś wartosć na wyświetlaczu to ustaw małymi przyciskami dla W ok.7.1 lub dla V 3.5 (możesz zmieniać moc w zależności od upodobania)W lub V zmieniasz klikając szybko 3 razy duży przycisk.Jeś nic się nie wyświetla kliknij dużym przyciskiem 5 razy lub naładuj modzika,,,i tyle....
Awatar użytkownika
By krzychu44k
Wlącz moda jeśli jest wyłączony(5razy klik duży przycisk) malymi przyciskami ustaw moc W ok.7.1 według uznania,jeśli masz ustawione V nastaw na ok.3.5 V.Możesz zawsze przestawić volty na waty klikając 3 razy dużym nadusidłem..i pufff :cygaro:
By piotrk80
Żonka już po pierwszym tygodniu używania i zrodził się mały problemik chyba : kurzy liq 6mg na 10W i baterii starcza na 2,5ml i musi doładowywać w pracy czy to normalne? Myślałem że zkurzy conajmniej 5-6ml czyli cały dzień używania?! Tak ma być czy jakaś lipa?!
Awatar użytkownika
By Tymon78
Naładuj boxa porządnie, na tych nastawach śmiało powinien 5 - 6 ml odparować. Zestaw polecony jest bardzo dobry na początek. Zostaw go na 4 godziny pod ładowarką.
By Szaczek
piotrk80 pisze:Żonka już po pierwszym tygodniu używania i zrodził się mały problemik chyba : kurzy liq 6mg na 10W i baterii starcza na 2,5ml i musi doładowywać w pracy czy to normalne? Myślałem że zkurzy conajmniej 5-6ml czyli cały dzień używania?! Tak ma być czy jakaś lipa?!

Jakoś na krótko starcza, a jaka batka w nim teraz jest? Ja w swoim mechaniku Magneto używam sony vtc6 i starcza na trzy zbiorniki kayfuna v5 to jakieś 12ml, ogólne cały dzień wapowania.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By marki51
Wydaje mi się, że trochę słabo. Moja żona niestety zakończyła wapowanie, ale mówi, że dwa isticki starczały jej na 1,5 dnia(dwa tankowania dużego nautilusa około 10ml) Ale moje modziki zaraz będą miały rok, więc Twój nowy coś słabo wypada.
By Szaczek
piotrk80 pisze:To jest eleaf istick 20W kupiony 20-12-2016 w e-dymie!?

To chyba trzeba go reklamować, albo wymienić batke na coś lepszego i poprawić fabrykę.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By medikk
Ja osobiście zakupiłem sobie Eleaf iStick Basic Kit oraz dodatkowo uzywam ElefIJust2, którego zakupiłem już dawno, oba się sprawdzają jak najbardziej i mogę polecić śmiało, dodam, że używam liquidów własnej produkcji 3mg :)
Co dalej z Vype?

Powodowany niezdrową ciekawością i nudząc się dziś[…]

Kupno e-papierosa przez internet

Witam. Chcialbym sobie kupić ijust s przez interne[…]

Witam serdecznie Po długim porcesie poznawczo-odkr[…]

Najlepsza sieć sklepów E-DYM w województwie mazowi[…]