EPF
By FlashGordon
#1783757
Mamy więc 3 wersje tego parownika
Fuji GTA dual 5,5ml
Fuji GTA single 6ml
Fuji Son dual + single 4ml

Parowniki z podciśnieniowym podawaniem lq, co poprawia transport, niestety naraża na wycieki. Ponoć są spore problemy z wersją dual coil, ale single przeciwnie watuje się łatwo i genialnie oddają smak.
Ja na razie czekam na swoją sztukę, miałem brać Fuji son gta że względu na dwie bazy, ale i tak wolę single, a w tym komora parowania jest mniejsza + aż 6ml pojemności.
Wiem, że na forum latało kilka sztuk w wersji dual, ale nie słyszałem, żeby ktoś bawił się singlem, będę więc tutaj pierwszy?
Zapraszam do dyskusji :)
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1783761
Posiadam dużego duala od jakiegoś czasu. Fakt, na początku miałem problemy z wyciekami ale je rozwiązałem prostym sposobem.Wystawiłem go na bazar,ale po wyparowaniu jeszcze jednego baniaka dobrego liquidu na nim stwierdziłem, że zostaje :mrgreen: Parownik mi nie bobrzy,nie wycieka , nie gwizda, transport ma bardzo dobry do tego oddaje bardzo dobrze smak.Wydaje mi się, że różnicy znacznej nie będzie w porównaniu do mniejszej wersji bo ten komin tak czy siak jest krótki.Baza pływa, można powiedzieć.Jestem z niego zadowolony *BOR*
Jakim sposobem rozwiązałem wycieki? Na początku wsadzałem grzałki na 2,5/3mm średnicy.Pomyślałem, wsadzę na 4mm. Tak też zrobiłem i gitara gra :D
By FlashGordon
#1783792
Baskerviell pisze:Posiadam dużego duala od jakiegoś czasu. Fakt, na początku miałem problemy z wyciekami ale je rozwiązałem prostym sposobem.Wystawiłem go na bazar,ale po wyparowaniu jeszcze jednego baniaka dobrego liquidu na nim stwierdziłem, że zostaje :mrgreen: Parownik mi nie bobrzy,nie wycieka , nie gwizda, transport ma bardzo dobry do tego oddaje bardzo dobrze smak.Wydaje mi się, że różnicy znacznej nie będzie w porównaniu do mniejszej wersji bo ten komin tak czy siak jest krótki.Baza pływa, można powiedzieć.Jestem z niego zadowolony *BOR*
Jakim sposobem rozwiązałem wycieki? Na początku wsadzałem grzałki na 2,5/3mm średnicy.Pomyślałem, wsadzę na 4mm. Tak też zrobiłem i gitara gra :D


Czytałem i oglądałem recki, ludzie strasznie psioczyli właśnie na wersję dual, że za cholerę nie da rady pozbyć się wycieków, za to single od kopa działa i smaczy genialnie. Widać da się okiełznać, ale ja duali nie lubię - za dużo zabawy, a singlem z dobrą grzałką efekt ten sam i pracy 4x mniej ;)

W gwoli ścisłości, FUJI GTA ma taką samą małą komorę dla duala i singla, FUJI SON mający dwie bazy, ma większą komorę i mniejszą pojemność. Teoretyzując FUJI GTA bez SON powinien smaczyć lepiej i jeszcze daje większy przebieg na jednym baniaku.
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1783807
FlashGordon pisze:
Baskerviell pisze:Posiadam dużego duala od jakiegoś czasu. Fakt, na początku miałem problemy z wyciekami ale je rozwiązałem prostym sposobem.Wystawiłem go na bazar,ale po wyparowaniu jeszcze jednego baniaka dobrego liquidu na nim stwierdziłem, że zostaje :mrgreen: Parownik mi nie bobrzy,nie wycieka , nie gwizda, transport ma bardzo dobry do tego oddaje bardzo dobrze smak.Wydaje mi się, że różnicy znacznej nie będzie w porównaniu do mniejszej wersji bo ten komin tak czy siak jest krótki.Baza pływa, można powiedzieć.Jestem z niego zadowolony *BOR*
Jakim sposobem rozwiązałem wycieki? Na początku wsadzałem grzałki na 2,5/3mm średnicy.Pomyślałem, wsadzę na 4mm. Tak też zrobiłem i gitara gra :D


Czytałem i oglądałem recki, ludzie strasznie psioczyli właśnie na wersję dual, że za cholerę nie da rady pozbyć się wycieków, za to single od kopa działa i smaczy genialnie. Widać da się okiełznać, ale ja duali nie lubię - za dużo zabawy, a singlem z dobrą grzałką efekt ten sam i pracy 4x mniej ;)

W gwoli ścisłości, FUJI GTA ma taką samą małą komorę dla duala i singla, FUJI SON mający dwie bazy, ma większą komorę i mniejszą pojemność. Teoretyzując FUJI GTA bez SON powinien smaczyć lepiej i jeszcze daje większy przebieg na jednym baniaku.


Sam nie wiem czemu psioczą.W sklepie ,gdzie go kupiłem sprzedawca też go używał i mówił, że mam brać w ciemno bo będę zadowolony no i się nie mylił w moim przypadku :D Zdecydowałem się na wersję dual ponieważ grzałki trochę dłużej wytrzymują, po za tym innego w ofercie nie było *SMOKEKING*
Także każdemu zwolennikowi duala, ładnej chmurki i dobrego smaku, NIE polecam :mrgreen:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.