EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By boqu86
#1816953
Witam.

Chciałbym przygotować dla siostry atomizerek wymagający minimum obsługi. Męczy się na moim starym Nautilusie mini, który już za mojej kadencji bardzo szybko palił grzałki. Pomyślałem że zamiast nowego atomizera na gotowe grzały, mógłbym zaopatrzyć ją w zbudowanego już meshowca (zwłaszcza że zmniejszy to znacznie koszt użytkowania). Jako że nigdy nie używałem tego typu rozwiązań, mam do Was kilka pytań.

- czy po poprawnym zmontowaniu setupu obsługa ogranicza się jedynie do przepalania zebranego nagaru?
- wiele nowych atomizerów "genesis style" jest prezentowanych jako rdta, czy budowanie ich na meshu ma sens?
- czy w kraju dostanę jeszcze zdatny pod mesh atomizer?
- i ostatecznie: jeśli moje przemyślenia mają sens, to co kupić? :)

może warto pojechać po ten atomizerek?
[ciach] H.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1816995
Genesis style typu dzisiejszego RDTA mają się nijak do prawdziwych parowników Genesis. To zupełnie inna bajka.Genesis style RDTA to tak naprawdę parowniki pod watę, tylko przypominających budową parowniki na siatkę mesh. Natomiast te typowe genesisy na siatkę mesh, raczej nie są łatwe dla początkującego. Dobrze zrobić knota z siatki i nawinąć na nią drut by potem niebyło tak zwanych hot spotów, do prostych setupów nie należy. Naturalnie trening czyni mistrza ale to po pewnym czasie, metodą prób i błędów. Ale próbuj, masz mnóstwo filmików na YT jak i polecam znaleźć temat na naszym forum pod nazwą mesh od A do Z.
Awatar użytkownika
By boqu86
#1817037
Eilchner pisze:Warto zapoznać się z regulaminem forum

Zapoznałem się z regulaminem i nie wiem który jego punkt naruszyłem. Nie promowałem, nie zachęcałem, jedynie pytałem. Regulamin nie zabrania wklejania linków. Bez złośliwości proszę o wyjaśnienie.

Wracając do tematu, poproszę o informację czy niedoświadczona osoba będzie w stanie używać zbudowanego już meshowca przez dłuższy czas.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1817045
@boqu86 przecież dałem Tobie odpowiedź. Dla początkującego ( laika ) będzie mesh sprawiał kłopot. Czego jeszcze oczekujesz?

Wracając do tematu, poproszę o informację czy niedoświadczona osoba będzie w stanie używać zbudowanego już meshowca przez dłuższy czas.


Odpowiedź brzmi: NIE. Tylko już doświadczona osoba będzie wstanie używać zbudowanego meshowca przez dłuższy czas. *CZAJNICZEK*
By Krasnal45
#1817050
No chyba, że doświadczy sie po drodze, koszując kilku niesamowitych bobrów i walcząc z cieknącym parownikiem w nieodpowiednich pozycjach użytkowanym :mrgreen:
Wszystko przed Tobą. Nagroda w postaci efektu finalnego nie do przecenienia :mrgreen:
Awatar użytkownika
By boqu86
#1817169
Dzięki za odpowiedzi. Chyba powiem jej po prostu żeby kupiła TFV8 baby, czy któryś z tej serii. Będzie jej kolor LGBT do boxa pasował, grzały w okolicy 1,5 ohm są dostępne za rozsądne pieniądze, a ja nie będę musiał przy tym chodzić :D Czytałem, że przyzwoicie oddaje smaczek przy MTL.

Zgłębiając temat sam nabrałem ochoty na MESHa *SMOKEKING*
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.