EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By Gudwi
#1820957
Witam mam w posiadaniu TopBoxa mini od kangertecha 75w . Kupiłem go ponad rok temu paliłem paliłem spadł szkło się stłukło i odłożyłem go na bok. Przyszedł czas na powrót lecz gdy poszedłem do sklepu stacjonarnego sprzedawca powiedział mi ze sprzedaż tak dużych „tubek szklanych” została zabroniona w kraju.

Pytanie brzmi następująco : czy ktoś orientuje się jakiej wielkości jest ta „tubka szklana” oraz czy dostanę to w Polsce na jakiejś aukcji czy może w internetowym sklepie z góry dzięki.
By Gudwi
#1820960
czy ktoś orientuje się jakiej wielkości jest ta „tubka szklana” ? Oraz czy dostanę to w Polsce na jakiejś aukcji czy może w internetowym sklepie ?
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1821394
Witam
nie wiem skad jestes , ale kilka tygodni temu tez szukalam. Jest calkowity zakaz reklamy czegokolwiek , jakichkolwiek firm, wiec nie zamieszczę nazwy miejsca ,gdzie ja w końcu kupiłam , ale proponuje , jesli mieszkasz w większym mieście , bys przeszedł sie po sklepach waperskich a nie wysepkach w marketach , i popytał. Możliwe ze jeśli nawet tubki nie będzie mial na stanie ,to ściągnie ja z jakiegoś innego sklepu. Na śląsku są. :lol:
Awatar użytkownika
By erbis
#1821396
AdwokatkaDiabla pisze:Na śląsku są.

Białystok, Bielsko Biała, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Zielona Góra - tu też są. ;)
Awatar użytkownika
By AdwokatkaDiabla
#1821403
erbis pisze:
AdwokatkaDiabla pisze:Na śląsku są.

Białystok, Bielsko Biała, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Zielona Góra - tu też są. ;)

Swietnie!!! W takim razie dostep do tubek jest, wiec kolego poszukujacy...
Buty na nogi , i przejść się popytać. :twisted:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.