EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Karokaro35
#1744236
Czy ktoś z Was wie i uporał się z rozpuszczającą się na tym parowniku czarną farbą? Gdy ta wycierała się na zewnątrz jakoś to zdzierżyłem:-) ale teraz rozpuszcza się wewnątrz i syf miesza się z liquidem... Jak się tej farby pozbyć? Da się?
Awatar użytkownika
By marki51
#1744247
W moim subtanku było identycznie. Wymieniłem na gwarancji na srebrnego :mrgreen:
Awatar użytkownika
By marki51
#1744302
Chyba po około trzech tygodniach odsyłałem - bezproblemowa wymiana na srebrnego :mrgreen:
By Karokaro35
#1744308
Tak szybko rozpuściła Ci się farba? Zastanawiam się czy to nie liquid jest przyczyną rozpuszczania się farby... Od miesiąca używam ICE CANDY i wydaje mi się, że od tego momentu farba zaczęła schodzić.
Od 2 godz moczę tanka w spirytusie i farba w miejscach w których jest liquid rozpuściła się całkowicie, natomiast na zewnątrz parownika jest bez zmian... Chyba jakiś wyjątkowo agresywny ten cukierek jest...
Awatar użytkownika
By marki51
#1744311
Nie używam żadnych agresywnych liqidów, ten typ po prostu tak ma.
By Psycholus
#1744483
Przy użyciu wykałaczki, sam sobie zrobiłem z czarnego srebrny, po wymyciu w ciepłej wodzie z płynem do mycia farba sama odmakała.

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By e_sat
#1744484
Uważam to za ciekawy przypadek, że atomizer został od wewnątrz pomalowany i schodzi z niego farba....:( Nie spotkałem się z takimi przypadkami, jedyne co mi sie wyciera to wszystko na zewnątrz...Moje Ego AIO kolorowy jest wytarty prawie do zera, z parowników to nie mam żadnego, który by był wymalowany i farba się mieszała z LQ :D
Awatar użytkownika
By selol
#1744525
Mam ponad rok. Nie schodzi farba wewnatrz. Mam farta albo taki model. Inna opcja, ze nie uzywam strasznie inwazyjnych mieszanek. Jesli cos rozpuszczaloby mi farbe, to bym przemyslal dalsze uzytkowanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.