EPF
Awatar użytkownika
By Pesio
Myślę że AP będzie zbędne, ale jedną próbę małą zrobię.

Tymczasem test po 1,5 doby:
Baza 50/50, 7%
Aromamizer plus, fused 2*0,5/01 kanthal a1

Za wcześnie żeby dać jednoznaczną ocene, ale już wiem że kolejna próba będzie na bazie 60/40 VG/PG.

Jest łagodny, dla mnie duży plus, wyczuwam czereśnie, bardziej pestke, ale, tego jeszcze tu nikt nie znalazł, ja czuje na w pół dojrzałego banana, pierwsze skojarzenie z Banana Biscuit.
Ale za tydzień pewnie wszystko się zmieni

Pierwsza ocena 8,5/10.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem czy to ma być tytoń fajkowy, bo się na tyle nie znam, ale to jest najlepszy tytoń który mi przypomina tytoń z wrzośca.

Smak banana wyparował wraz z poprzednim liquidem.
By MaiArt
Każdy inaczej. Codziennie inaczej. Prawdziwy kameleon :D

Najważniejsze jednak, iż pomimo (lub może właśnie dzięki) różnorodności w odbiorze produkt przypadł Państwu do gustu i liczymy na to, iż zagości w Państwa parownikach na stałe :D

EDIT
A w kolejce do Waszej oceny czekają kolejne kompozycje... Myślę, iż jako pierwszy puścimy w obieg "Angel's touch" *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By przemekgda86
Tym Angel's touch narobiliście mi mega smaka samym opisem na FB :p Jako że już kończą mi się cyferki ( o zgrozo....) pędzę robić zamówienie i przy okazji szarpnę się na dotyk anioła :p
Awatar użytkownika
By gemino
Cyfry 3 i Machorka dotarły. Jutro będę mieszał
@MaiArt Wielkie dzięki za promocję *CZAJNICZEK*
By skaecik
czy ktoś oprócz mnie czuje w Cyfrach Trzech jakby... maggi?
Dla mnie Machorka lepsza, ale będę musiał inne tytonie z Twojej stajni spróbować panie Arturze ;)

P.S. Opinia na podstawie dwóch zakropleń Cyfer i Machorki z premixu
By MaiArt
skaecik pisze:(...)Dla mnie Machorka lepsza, ale będę musiał inne tytonie z Twojej stajni spróbować panie Arturze ;)

Machorka jest kompozycją mniej złożoną i jest dedykowana waperom szukającym produktów jak najbardziej zbliżonych do zwyczajnego tytoniu w wersji (pół)wytrawnej. Pozostałe mieszanki są zdecydowanie bardziej rozbudowane i poza nutami tytoniowymi (podstawowe lub aromatyzowane mieszanki fajkowe) zawierają nuty owocowe i/lub deserowe. Dominujący jest jednak aromat tytoniowy, a pozostałe składniki stanowią jedynie otulinę głównych nut aromatycznych *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Pesio
Jak do cyfer się na razie nie przekonałem na 100%, tak machorka mnie zwaliła z nóg, chyba strzał w dziesiątkę, wyczuwam jakby delikatne kakao z mocno dojrzałą gruszką. I oczywiście ciężki tytoń, taki lubię.
Ale boję się że mieszając od podstaw, może już taka dobra nie wyjść.
I jak na 4% mocno wyczuwalny aromat.

By skaecik
MaiArt pisze:
skaecik pisze:(...)Dla mnie Machorka lepsza, ale będę musiał inne tytonie z Twojej stajni spróbować panie Arturze ;)

Machorka jest kompozycją mniej złożoną i jest dedykowana waperom szukającym produktów jak najbardziej zbliżonych do zwyczajnego tytoniu w wersji (pół)wytrawnej. Pozostałe mieszanki są zdecydowanie bardziej rozbudowane i poza nutami tytoniowymi (podstawowe lub aromatyzowane mieszanki fajkowe) zawierają nuty owocowe i/lub deserowe. Dominujący jest jednak aromat tytoniowy, a pozostałe składniki stanowią jedynie otulinę głównych nut aromatycznych *SMOKEKING*

i właśnie... Mam spaczone kubki smakowe. Czuję w Cyfrach tytoń, maggi, i coś. W machorce ostry, szorstki tytoń, taki uderzający. W Cyfrach... magę, kurcze magę. I to na głównym planie, tytoń potem. To mnie dziwi. To premiks, zmieszany dzisiaj, obadamy jutro.

Jakby co, to sprawdzane na trollv2 rda, 11 zwojów 26GANi80x32GA KA1
Awatar użytkownika
By Pesio
MaiArt pisze:Proszę się nie obawiać, gdyż gwarantujemy pełną odtwarzalność naszych produktów :D

Liczę na to, bo bym się mocno rozczarował jakby nie wyszło, obawiałem się że dodany był traveller, albo coś na co MaiArt ma patent.
Baza 50/50 czy inne proporcje lepiej?

Ja magi w żadnej kompozycji nie czuje, a sprzedaje ją na co dzień, bo w polskich restauracjach to chleb powszedni, przynajmniej był.
Wiem jak potrafi walić, nawet spaloną gumą.

By skaecik
Pesio pisze:Ja magi w żadnej kompozycji nie czuje, a sprzedaje ją na co dzień, bo w polskich restauracjach to chleb powszedni, przynajmniej był.
Wiem jak potrafi walić, nawet spaloną gumą.

Nie. Taki specyficzny, magowo słony zapach i smak. Domyślam się że sos sojowy podobnie smakuje i pachnie. Słone z dodatkami, i ... niestety to mi wychodzi na pierwszy plan w Cyfrach Trzech. A Machorka... w mniejszym niż sugerowane stężenie będzie oka, albo inny, trochę delikatniejszy tytoń ale bez dodatków.

Bądź co bądź, jestem pod wrażeniem Waszych, panie Arturze, mieszanek. Szacunek i podziękowania! :cygaro:
By zubek59
3 Cyfry to premix bardzo ciekawy. Po raz pierwszy mam problem z opisaniem smaku. Jednak spróbuję. Przede wszystkim dobry do codziennego wapowania. Nie za słodki, w ogóle nie męczący. Jest świetny. Ja wyczuwam trochę tytoniu mocnego, jakiś dodatek podobny do aromatu Bosman i jakiś owoc. Smak jedyny w swoim rodzaju i nigdzie nie znajdziecie czegoś podobnego.
Awatar użytkownika
By macieq03
Dzisiaj przyszła pora na zalanie Trzech cyfr do Kayfuna 5. Minął miesiąc, i mieszanka powinna dojrzeć. Cóż mogę dodać? Pierwsze wrażenia, po otwarciu dostarczonego aromatu wydawałoby się - to będzie to. Ale wraz z upływem czasu, mieszanka zmieniła swój smak. Orzeszki, i ten specyficzny „skarpetkowy “zapach zniknęły, jest Tytoń mocny, jest śliwka, jest nutka kakao . Całość jest sucha, szorstka w smaku, próbowałem na zwykłej grzałce, teraz mam paralelkę. Niestety, liczyłem na coś innego, chociaż jestem świadomy że nie jest to klon 555. Podsumowując, dobra tytoniówka, warta polecenia, przetestowania, jednak nie należy jej kojarzyć z 555. Ale to tylko moja skromna ocena.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
By skaecik
Nie wiem czy tak powinno być, ale nie dotykany premix w funkcji czasu mocno zmienia smak. Zniknęła maggi, całkowicie. W ogóle nawet posmaku słonego nie ma. Za to wg mnie, owoc to bardziej aronia niż wiśnia czy śliwka wędzona. Może z domieszką tychże, ale na pewno nie na głównym planie. Tytoń z kolei jest dla mnie niewyczuwalny. Żadne orzeszki, skarpetki itp nie mają miejsca.

Komu Machorka w zalecanym stężeniu za mocna, a Cyfry Trzy za owocowe, polecam do dripera zapakować 5 kropel Cyfer, i 20 Machorki. Coś bardzo ciekawego wychodzi wtedy ;)

P.S. Ja tu cały czas prawię o premixach, z aromatami penie będzie inaczej, więc proszę brać na to poprawkę ;)
By MaiArt
skaecik pisze:Komu Machorka w zalecanym stężeniu za mocna, a Cyfry Trzy za owocowe, polecam do dripera zapakować 5 kropel Cyfer, i 20 Machorki. Coś bardzo ciekawego wychodzi wtedy ;)

Powiem szczerze, że miks rzeczywiście bardzo apetyczny *SMOKEKING* I co najważniejsze - baaaardzo miły dla otoczenia i waper zaczyna (stety lub niestety) robić za "ustny odświeżacz powietrza" :D
Awatar użytkownika
By Master_PiT
Po 7dniach całość się wygładziła i tworzy ujednolicony smak. Nie ma już różnych strzałów smaku przy każdym buchu, teraz każdy smakuje tak samo.
Owoc wyraźnie złagodniał, bardziej wybija się ziemisty tytoń, z delikatnym posmakiem kakao i chrupiącego tosta.
Na parownikach DTL, po podbiciu mocy, da się wyczuć banana biscuit :mrgreen:
Na każdym parowniku smakuje inaczej i da się wyłapać inne nuty smakowe - istny kameleon.

Jednak po odstaniu, całość stała się mniej słodka, bardziej wytrawna i zdecydowanie nadaje się do całodziennego wapowania.

PS.
No i odpaliłem na kolejnym parowniku. Tym razem na skyline.
Znów inny smak, tutaj na pierwszym planie czuć owoce. Coś jakby pigwa, a. W tle delikatnie tytoń z jakimś orzechem.
By skaecik
Cyfry Trzy to zdecydowanie kameleon. Za każdym razem każdemu inny, ale to chyba na plus ;)

Na pewno będę próbował innych smaków.

Tapa
Awatar użytkownika
By Timi
skaecik pisze:Cyfry Trzy to zdecydowanie kameleon. Za każdym razem każdemu inny, ale to chyba na plus ;)

A posmakuj go na różnych parownikach. To dopiero są czary :wink:
Awatar użytkownika
By krzychu44k
Cyfry trzy już u mnie,czyli ostatniego z listy :lol:
Już się przegryza a obok drugi czyli machorka.
Za dwa trzy dni spróbuję coś sensownego napisać o moich kubkach smakowych :wink: *SMOKEKING*
Dziękuję za próbeczki..
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Smok Prince v12

Witam Mam problem ze swoim pierwszym papierosem. […]

AWT 35A 3000 mAh 3.7V 18650

Witam, kupiłem sobie zestaw nemesis klon, akumulat[…]

Box na jeden akumulator