EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Seriter
#1744655
Witam mam problem z cuboidem, gdy klikam przycisk nic się nie dzieje, jest cały czas czarny ekran. Gdy podepne go do ładowarki wyswietla mi się ze akusy są całkowicie rozładowane a gdy klikam przycisk piszę mi : Check Battery . Ma ktoś jakies pomysły jak ten problem rozwiązać?
Awatar użytkownika
By miron52
#1744713
Spróbuj włożyć naładowane aku.
Odpowiadam na następne pytanie. Naładować ogniwa można we własnej, zakupionej dedykowanej do ogniw Li-ion, ładowarce lub pożyczonej.
By Seriter
#1745089
Już próbowałem wsadzać naładowane aku, zresztą wsadzałem je juz do evica vtc mini i wszystko bylo git. Więc problem jest z cuboidem nie aku.
Awatar użytkownika
By miron52
#1745090
Pozostaje reklamacja/utylizacja.
* podkreślić właściwą odpowiedź
Prywatnie powiem, że od pewnego czasu nie mam zaufania do JoyeTech ( eVic jest wyjątkiem), Smok'a i Sigelei
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1745094
Nie ten temat...ale moźesz odp.na pw.co mam zakupić w wersji mini godnego zaufania(oprócz eVica)??tylko żeby nie było od razu do reklamacji lub utylizacji?? Poważnie..
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1745144
krzychu44k pisze:Nie ten temat...ale moźesz odp.na pw.co mam zakupić w wersji mini godnego zaufania(oprócz eVica)??tylko żeby nie było od razu do reklamacji lub utylizacji?? Poważnie..


Poczytaj o Aspire NX75(maluszek z ogromnymi możliwościami), a jeżeli szukasz czegoś niezniszczalnego również w wersji mini(bodajże 60g bez sprężyny) to sprawdź sobie ENCOM Voidray 60W(rzucanie modem, aktywny tryb życia te sprawy). Ew jakiś bardziej wytrzymały klon Evica typu Boxer Mini 80W(brak problemów z konektorem itd).
Awatar użytkownika
By krzychu44k
#1745228
No fajne,ale u nas niedostępne.Kupił bym sobie któregoś...
By Ledkins
#1765524
Witam mam taki problem z cuboidem po prostu nie działa nie reaguje na kabel baterie naładowane .
Rozkręciłem go by zobaczyć co się dzieje i szczerze nic nie zobaczyłem tylko stwierdziłem że jak go podłącze bez bateri do kabla usb to strasznie się grzeje ;/ jest identycznie jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=JOi6LBCSV2E&t=39s
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.