EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By MatheoMONSTER
#1742435
Witajcie. Posiadam boxa firmy Joyetech, model Cuboid , 200w po aktualizacji. Atomizer to atlantis z grzałką od IJusta.
Mam pewny problem.
Kiedy wkręcam atomizer do baterii , to wyskakuje mi na ekranie komunikat : "Atomizer not found"
Nie mam już pomysłów co z tym zrobić.
Czego to jest wina? Co zawiniło? Jak to naprawić?
Proszę o sensowne odpowiedzi ,
Dzięki
Awatar użytkownika
By Superwomen2
#1742440
Witaj.
Miałam to samo hehe.
Spróbuj dobrze do oporu wkręcić grzałke, i w zasilaniu delikatnie podnieść pin.
Pozdrawiam Edyta.

Wysłano za pomocą taptalk.
By orient
#1742449
Superwomen2 pisze:Witaj.
Miałam to samo hehe.
Spróbuj dobrze do oporu wkręcić grzałke, i w zasilaniu delikatnie podnieść pin.
Pozdrawiam Edyta.

Wysłano za pomocą taptalk.


A teraz prosimy o instrukcję jak w cuboidzie podnieść pin nie niszcząc gniazda. :D . Nie wiem, co miałaś ale raczej nie cuboida. Tam nie ma pinu w postaci miedzianego nitu wetkniętego w gumowy izolator. Jedyne co można to próbować coś zrobić z pinem parownika. Nie znam konstrukcji Atlantisa ale sądząc ze zdjęć nie jest on regulowany. Może jego należy trochę spróbować podnieść i ewentualnie włożyć jakiegoś małego oringa aby bardziej wystawał.
By orient
#1742450
Superwomen2 pisze:Witaj.
Miałam to samo hehe.
Spróbuj dobrze do oporu wkręcić grzałke, i w zasilaniu delikatnie podnieść pin.
Pozdrawiam Edyta.

Wysłano za pomocą taptalk.


A teraz prosimy o instrukcję jak w cuboidzie podnieść pin nie niszcząc gniazda. :D . Nie wiem, co miałaś ale raczej nie cuboida. Tam nie ma pinu w postaci miedzianego nitu wetkniętego w gumowy izolator. Jedyne co można to próbować coś zrobić z pinem parownika. Nie znam konstrukcji Atlantisa ale sądząc ze zdjęć nie jest on regulowany. Może jego należy trochę spróbować podnieść i ewentualnie włożyć jakiegoś małego oringa aby bardziej wystawał.
Awatar użytkownika
By Superwomen2
#1742454
orient pisze:
Superwomen2 pisze:Witaj.
Miałam to samo hehe.
Spróbuj dobrze do oporu wkręcić grzałke, i w zasilaniu delikatnie podnieść pin.
Pozdrawiam Edyta.

Wysłano za pomocą taptalk.


A teraz prosimy o instrukcję jak w cuboidzie podnieść pin nie niszcząc gniazda. :D . Nie wiem, co miałaś ale raczej nie cuboida. Tam nie ma pinu w postaci miedzianego nitu wetkniętego w gumowy izolator. Jedyne co można to próbować coś zrobić z pinem parownika. Nie znam konstrukcji Atlantisa ale sądząc ze zdjęć nie jest on regulowany. Może jego należy trochę spróbować podnieść i ewentualnie włożyć jakiegoś małego oringa aby bardziej wystawał.

Co do zasilania (cuboid) nie miałam, ale myślalam że ma pin tak jak inne zasilania (sorry).
Co do Atlantis to wiem że nie ma regulowanego pinu i już pisałam o tym w którymś wątku. U mnie okazało się że grzałke trzeba było mocno odkręcić i lekko jej pin podnieść i było ok.
Pozdrawiam Edyta.

Wysłano za pomocą taptalk.
By orient
#1742468
Superwomen2 pisze:Co do zasilania (cuboid) nie miałam, ale myślalam że ma pin tak jak inne zasilania (sorry).


Patrząc na przegląd współczesnych zasilań sprężynujący pin wydaje się standardem i tylko w najtańszych i najbardziej prymitywnych zasilaniach stosowana jest nadal technika pinu w elastycznym izolatorze.

Superwomen2 pisze:U mnie okazało się że grzałke trzeba było mocno odkręcić i lekko jej pin podnieść i było ok.


Właśnie o tym pisałem. Z tym, że nie byłem pewien czy podniesienie pinu nie będzie powodowało z kolei braku kontaktu pomiędzy tym pinem a pinem wymiennej grzałki. Przy podnoszeniu pinu niewątpliwie będzie przydatny miernik uniwersalny. wtedy będzie można zbadać ile można podnieść pin zanim zostanie zerwany kontakt pomiędzy parownikiem a wymienna grzałką.
Awatar użytkownika
By Superwomen2
#1742472
orient pisze:
Superwomen2 pisze:Co do zasilania (cuboid) nie miałam, ale myślalam że ma pin tak jak inne zasilania (sorry).


Patrząc na przegląd współczesnych zasilań sprężynujący pin wydaje się standardem i tylko w najtańszych i najbardziej prymitywnych zasilaniach stosowana jest nadal technika pinu w elastycznym izolatorze.

Superwomen2 pisze:U mnie okazało się że grzałke trzeba było mocno odkręcić i lekko jej pin podnieść i było ok.


Właśnie o tym pisałem. Z tym, że nie byłem pewien czy podniesienie pinu nie będzie powodowało z kolei braku kontaktu pomiędzy tym pinem a pinem wymiennej grzałki. Przy podnoszeniu pinu niewątpliwie będzie przydatny miernik uniwersalny. wtedy będzie można zbadać ile można podnieść pin zanim zostanie zerwany kontakt pomiędzy parownikiem a wymienna grzałką.

U mnie to zdało egzamin i do dziś jest ok.
Pozdrawiam Edyta.

Wysłano za pomocą taptalk.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.