EPF
Awatar użytkownika
By agregat76
#1663992



Features:

1.Cthulhu RTA III comes with dual coil deck and single coil deck(1 set Cthulhu RTA III = 2 atomizers!);
2.Big building deck(dia.19.8mm/0.78in)
3.Cthulhu two-step-chimney, improving flavor.
4.Top refill,liquid flow control,and 5ml capacity
5.Huge air flow (Cross-sectional area of free air holes = Cross-sectional area of chimney)
6. Bigger wire holes (dia.3mm ).
7.Side air flow design and bigger inner dia. 7.5mm chimney.
8.Cthulhu deck swap system
9.Better industrial design and machining
10.304 food-grade stainless steel and PEEK insulator
11.Customized M3.5 hex screw,say no to strip.

















































































By Tomek05413
#1664295
Zapowiada sie calkiem ciekawie,a wlasnie zamowilem griffina 25
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1664313
Widzę że nastała moda na grubasy 24-25mm. Nic nowego, co nie zmienia faktu że ładnie wygląda.
Awatar użytkownika
By xD_
#1664345
Po cthulhu v2 i hasturze juz nigdy więcej nie kupie nic od tej firmy.

v2- nie działający lq control,cięzkie otwieranie top capa

hastur-luzny drip,tez cięzkie otwieranie góry do napełnania,skłonności do wycieków oraz brak lq control.

Napewno v3 tez bedzie miała jakieś "problemy" :D
By XED1
#1664406
Ja za to uważam że ctulhu v2 to świetny parownik :)
W każdym razie najlepszy jaki miałem do tej pory ( a kilka ich było), choć przyznać muszę że wymaga trochę uwagi ;)
Rta V3 z pewnością zakupię, szkoda że taki klamot :p
Awatar użytkownika
By Kamal
#1664912
Cthulhu v2 jest genialny, wszystko działa jak należy, Cthulhu v3 to mój pewniak:)
By Beryl
#1668260
hmmm.... imbusy ciekawe jeszcze tego nie widziałem w singlu miałem w planach V2 ale widzę żę na evicu/cuboidzie zagosci jednak V3 :P
By Veldzia
#1683752
Jakoś cichutko tutaj o Przedwiecznym.

Zamówiłem w preorderze po pozytywnych doświadczeniach (późniejszych ;) ) z v2, ktoś jeszcze się skusił?

Zdam recenzję jak przyjdzie :)
By Tomek05413
#1683791
Ja czekam jak bedzie w naszych sklepach
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1690528
W smooke.pl też ma się pojawić. Cthulhu v2 to bardzo dobry parownik ,a jeśli jest to jego dopracowana wersja to muszę go mieć.Mimo tego ,że to niewygodny w transporcie kolos :D
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1690531
Z budowy wygląda jak kopia Griffina 25, z tym że ma jeszcze większą bazę i możliwość wymiany bazy na singla. mnie nie urzekł. tak jak lubię v2 tak tego na pewno nie kupię. Są już na rynku dostępne od jakiegoś czasu takie grubasy. Geek Vape wyprzedzili Cthulhu Mod.i przez to nie wróżę mu świetlanej kariery.
Awatar użytkownika
By Baskerviell
#1690543
Gabriel pisze:Z budowy wygląda jak kopia Griffina 25, z tym że ma jeszcze większą bazę i możliwość wymiany bazy na singla. mnie nie urzekł. tak jak lubię v2 tak tego na pewno nie kupię. Są już na rynku dostępne od jakiegoś czasu takie grubasy. Geek Vape wyprzedzili Cthulhu Mod.i przez to nie wróżę mu świetlanej kariery.

Owszem , jest to coś co już było.Przecież aromamizer supreme również ma spore rozmiary ,a był wcześniej.W bazie na dual ta środkowa dodatkowa dziurka była już w Gemini.Mnie urzekł tylko i wyłącznie poprzez tą swoją sporą baze single :D Kolejny zgapiony mix *CZAJNICZEK*
By Veldzia
#1694488
Dziś przyszedł. Jakość wykonania - bardzo fajnie jest, pod względem gwintów itd lepiej od Gemini Mega i ogromna poprawa w stosunku do v2, tylko...
...
...
...
... nie mam w zestawie śrubek do baz, więc nie mam zamontować grzałek :D więc poczekam sobie zanim cokolwiek więcej napiszę.
By Tomek05413
#1694860
Dostepny w E- dym ,juz zamowiony.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1695160
jestempiotrek pisze:Ciekawy sprzęt, szkoda, że dek single coil ma taki duży air flow...

Dlaczego? Właśnie dobrze, coś dla dopłucniaków na singla. Jak za duży to kupuje się v2 ( tam sngiel ma mały przepływ )
By jestempiotrek
#1695362
Gabriel pisze:
jestempiotrek pisze:Ciekawy sprzęt, szkoda, że dek single coil ma taki duży air flow...

Dlaczego? Właśnie dobrze, coś dla dopłucniaków na singla. Jak za duży to kupuje się v2 ( tam sngiel ma mały przepływ )


Ja lubię przewiewne MTL na single coil, coś takiego jak w serpencie mini tylko tam mega mała pojemność...
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1695367
Eh... to Twoja sprawa jak lubisz wapować. Ja tylko napisałem że jak ktoś lubi duży przeciąg to kupuje v3 a jak ktoś lubi mniejszy ( tak jak Ty ) to kupuje wersję v2. Dla każdego coś dobrego. Jakby wersja v3 miała to samo co v2 to niebyło by sensu jej wypuszczać na rynek. Proste.
By Adrianos1g
#1695944
Witam, właśnie dostałem parowniczek i mam pytanie czy ten Juice Control ma tak latać? W sensie kręci się ciągle bez jakiegokolwiek oporu i nie wiem czy to ma tak być czy można temu zaradzić..
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Awatar użytkownika
By xD_
#1695959
Na filmikach w necie też mieli taki luzny i wymieniali to jako wade potem wiec chyba w kazdym tak jest /
By Adrianos1g
#1695960
Aaaa to już mi lepiej bo bałem się, że będę musiał reklamować ale jak ten "typ" tak ma to się przyzwyczaję bo parowniczek jak najbardziej mi się podoba tylko ten luz mnie drażni ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić :D Dziękuję za pomoc :)
By Tomek05413
#1696708
Dotarl do mnie,naprawde zacny parowniczek, no moze troche duzy jest
Awatar użytkownika
By xD_
#1696801
Zaryzykowałem i nie żałuję :) Po fatalnym v2 miałem uraz do tej firmy ale v3 jest genialna .... :D Smak 10/10 ,airflow ogromny ,miejsca na build mega duzo ,2 bazy ,wykonanie naprawdę przyzwoite ,mega prosty do zawickowania ... :) Jesli nie bedzie się pocił to bedzie parownik prawie idealny :D Narazie jedynym minusem jaki widze to zbyt luzny lq control .
By polak345345
#1696829
Luźny lc i mocniej odczuwam moc liquidu. Smak rewelacja. Testowana na razie baza dual.

Sent from my SAMSUNG-SM-N910A using Tapatalk
Awatar użytkownika
By xD_
#1696856
Z mocą to nie zauważyłem :) Osobiscie luzny lc mi nie wadzi ale boję się czy nie bedzie sie pocił przez to .
By Tomek05413
#1697065
Jeden maly minus to bardzo malo miejsca pomiedzy baza a pyrexem przez co bardzo wolno plynie liquid
Awatar użytkownika
By xD_
#1697076
Czy ja wiem czy to minus ? Bobra nie uświadczyłem a wapuję 70%vg i duze moce :D
By Tomek05413
#1697098
Ja mam 80% vg, bobra niby nie bylo ,co nie zmienia faktu ze parownik rewelacja
Awatar użytkownika
By xD_
#1697177
Znalazłem duzy minus,5 ml pojemnosci ? chyba w snach ;) 3,5ml MAX licząc z tym co jest na grzałce .... Bardzo malo jak na takiego giganta + producent kłamie w żywe oczy na pudełku pisząc 5ml capacity .
By Tomek05413
#1697837
xD_ pisze:Znalazłem duzy minus,5 ml pojemnosci ? chyba w snach ;) 3,5ml MAX licząc z tym co jest na grzałce .... Bardzo malo jak na takiego giganta + producent kłamie w żywe oczy na pudełku pisząc 5ml capacity .

Nie mam pod reka strzykawki ale wydaje mi sie ze masz racje.
Awatar użytkownika
By alrc
#1697906
Jak dla mnie te trzy parowniki to czołówka.
Nie powiem bo każdy z nich ma jakieś wady ale można przymknąć oko.
Cthulhu ma mieć pomieścić lq 5ml?
1ml - na watę, 4ml - do zbiorniczka po brzeg.
Dużo miejsca na setup - parallel, Kanthal D 0,4mm, średnica grzałki 3mm, zwojów 11, 0.4 ohm.
lq 3MG daje kopa jak 6MG przy 65W
Jak widać SMOK TFV8 leży i będzie leżał. Na RBA jest taki przeciąg że aż się zimno robi.
Paruje na 60W TFV8 chce więcej :) .





Awatar użytkownika
By HDK
#1698853
Po złych wspomnieniach z v2(do dziś śni mi się po nocach), skusiłem się na v3. Pierwsze wrażenia całkiem pozytywne ładnie i starannie wykonany. Bardzo duży i ciężki. Spodziewałem się, że bazy będą duże, ale są naprawdę ogromne. Byłem nastawiony głównie na bazę single, bo znudziła mnie już monotonia velocity i duali.
Setup robi się bardzo przyjemnie, upychanie waty już gorzej, ale do przełknięcia. Chmurzy całkiem fajnie i z przelotu też jestem zadowolony.
No to teraz minusy.
LC obraca się praktycznie sam bez dotykania. Z tym na pewno trzeba będzie coś zrobić, bo jest to dla mnie nie do przejścia. Do sprzętu stacjonarnego - ok, ale na wyjścia całkowicie odpada. Pojemność bardzo mała, jak na takie rozmiary. Liczyłem się z tym przed zakupem, ale w dalszym ciągu jest to dla mnie minus.
Słaba kultura pracy. Bardzo głośny szum podczas zaciągania, co trochę przeszkadza.
Podczas przykręcania do zasilania, jedyny element, za który można chwycić, to pierścień kontroli powietrza. Przy próbie mocniejszego dokręcenia do moda pierścień potrafi się przekręcić trochę za bardzo, przez co się blokuje i później bardzo trudno go przywrócić do poprzedniego stanu.
Jeśli nie będzie w nim efektu "pocenia" jak w 99% podobnych konstrukcji, to jestem w stanie przymknąć oko na wszelkie jego mankamenty.
Supreme postawił poprzeczkę na tyle wysoko, że ciężko będzie go zdetronizować(moim skromnym, subiektywnym zdaniem).

edit:
Poci się jak każdy inny. Niestety.
By ADINI
#1701141
Nabyłem i ja ,a dlatego ze konstrukcja wydała mi sie mocna i sie nie zawiodlem. Jedyny minus to pojemnosc, ale nie ma tak zle jakby sie wydawalo. Koledzy pisali wczesniej ze lc sam sie obraca jednak u mnie idzie z lekkim oporem takze nie jest zle. Swistania tez u mnie nie ma wielkiego griffin 22 jest wiele glosniejszy. Ogromna baza na singla i duala to wielki plus ,transport dziala bez problemu. I najwazniejsze ze nic nie cieknie, po czterech dniach osrego buchania nawet sie nie spocil przy dripie. No nie mam sie do czego przyczepic, uwazam ze udany zakup. Na Cuboidzie wyglada pieknie. To tyle.
Awatar użytkownika
By xD_
#1701166
Mi tez sie nic nie poci,myśle ze kolega HDK coś skopał z setupem i dlatego się poci ;)
Awatar użytkownika
By HDK
#1714631
Wydaje mi się, że w pewnym stopniu rozwiązałem problem. Wymiana uszczelki w bazie (baza single) pomogła z wyciekami. W tej chwili również kontrola liquidu chodzi z dużo większym oporem.
W dalszym ciągu występuje efekt pocenia, ale wydaje mi się, że gdzieś jeszcze jest nieszczelność. Dodam, że nigdy nie miałem dużego wycieku przez airhole, więc nie jest to spowodowane skopanym setupem.
Po dokładnym wyczyszczeniu jest przez jakiś czas sucho, jednak z czasem zbiera się liquid pod kontrolą powietrza.

Mimo tego, jest to obecnie mój sprzęt na codzień i bardzo sobie go chwalę.
By JasnY9546
#1716642
Mój cthulhu ostatnio zaczął się strasznie pocić, czy istnieje jakiś sposób aby rozebrać bazę i chociażby dać grubsze oringi?
By maras110
#1717600
W moim cthulhu v3 niestety padają śrubki. Ktoś może wie gdzie takie kupic? bo z tego co mi wiadomo to są bardzo niestandardowe.
By JasnY9546
#1719412
Gabriel pisze:Odkręć pin plusowy, wyjmij bazę.


Nie zrozumieliśmy się, chodzi mi o element z ringiem afc
By JasnY9546
#1719414
maras110 pisze:W moim cthulhu v3 niestety padają śrubki. Ktoś może wie gdzie takie kupic? bo z tego co mi wiadomo to są bardzo niestandardowe.


Śrubki to bodajże m4, nie powinieneś mieć problemu by je dostać - a długość sobie zmierzysz :)
By maras110
#1719456
no wlasnie... śrubki to M3.5 i tu się pojawia problem niestety bo nigdzie ich nie widziałem.
By JasnY9546
#1719799
Awatar użytkownika
By erbis
#1719814
JasnY9546 pisze:Śrubki z główkami w velocity? Jesteś pewny? :D

A co za problem zeszlifować główki i zostawić nacięcie na płaski śrubokręt? Dla chcącego nic trudnego. Poza tym chciał 3,5 to ma. :D
Awatar użytkownika
By estresado
#1741809
Kamal pisze:Cthulhu v2 jest genialny, wszystko działa jak należy, Cthulhu v3 to mój pewniak:)

Kamal przeczytaj priv WAZNE
Awatar użytkownika
By james_1989l
#1784921
Dziubaski,
Przepraszam, że odkopuję po dość długim czasie, ale trafił się komuś Cthulhu z chyboczącym i samoobracającym ringiem od JFC? Zaradził ktoś temu jakoś jakkolwiek?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.