EPF
Awatar użytkownika
By szcz0ta
#1668380
Nowa odsłona Crowna, na sterydach.
Features:

24mm Diameter
Stainless Steel Construction
Quartz Glass Tank
Anti-Leaking Top Fill Design
Juice Tank Locking Screw
Improved Chimney Design
Dual Adjustable Bottom Airflow Slots
Improved Coil Heads
Conical Positive Connector
Smoother Airflow
Delrin Insulated Drip Tip

Includes:

1x Uwell Crown II Sub Ohm Tank

1x Extra Quartz Glass

1x 0.25Ω Coil (Pre-Installed)

1x 0.8Ω Coil

1x Bag Of Spare Parts

1x User Manual








Available in 0.25Ω, 0.50Ω, 0.8Ω.
0.25Ω and 0.50Ω coils are made with stainless steel wire
0.8Ω coil is made with Clapton A1 wire
Uses 100% organic Japanese cotton


Mike już go ma. Zachwyca się.
By Damian G
#1689169
Kupiłem, bardzo przyjemny czajnik , mam pierwsza wersje i rafaela i ten tez jest bardzo dobry tylko ciekawe czy zdążą zamówić grzałki przed wejściem tej Poje.....ej ustawy...
Awatar użytkownika
By Grzesiek80
#1689344
Mam pierwszego crowna,który jest naprawdę fajnym parownikiem,ale nowa wersja bije go o głowę albo i dwie.Grzałki fabryczne jak dla mnie lepsze niż w heraklesie+. Wykonanie lepsze niż w poprzedniej wersji,regulacja AH z klikiem,napełnianie super wygodne.Po kilku dniach używania nie zauważyłem nawet śladu skroplin przy AH ani gdziekolwiek.Nic się nie poci ani nie siorbie mimo,że nie ma LC. Parownik jest 100% suchy.Najlepsze jest,że przy na full otwartych przelotach nie gubi smaku.Dla mnie rewelacja,herakles poszedł w odstawkę.Jak tylko wypuszczą do niego dobrą bazę rba...
By Damian G
#1689371
Grzesiek80 pisze:Mam pierwszego crowna,który jest naprawdę fajnym parownikiem,ale nowa wersja bije go o głowę albo i dwie.Grzałki fabryczne jak dla mnie lepsze niż w heraklesie+. Wykonanie lepsze niż w poprzedniej wersji,regulacja AH z klikiem,napełnianie super wygodne.Po kilku dniach używania nie zauważyłem nawet śladu skroplin przy AH ani gdziekolwiek.Nic się nie poci ani nie siorbie mimo,że nie ma LC. Parownik jest 100% suchy.Najlepsze jest,że przy na full otwartych przelotach nie gubi smaku.Dla mnie rewelacja,herakles poszedł w odstawkę.Jak tylko wypuszczą do niego dobrą bazę rba...

Dobrze napisałeś właśnie ten czajnik jakich mało ostatnio wogôle nie zalewa i sie nie poci .
By tomala83
#1691233
Witam serdecznie zastanawiam się nad tym parownikiem tylko nie widzę np na E dym i Enzo grzałek do niego czy będzie problem z kupnem grzałek tutaj w kraju?? Zastanawiam się jeszcze nad toptankiem Kangertecha miałem subtanka z grzałkami nie ma problemu z dostępnością i sam już nie wiem a do soboty muszę coś kupić bo zakupiłem heraklesa v2 tego 2 ml i jest kiepski grzeje się nie miłosiernie liquidu to on pożera max ale to bym przeżył gdyby nie to jego nagrzewanie się :(
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By rzuwbuotny
#1691263
Wydaje mi się, że grzałki będą dostępne. Prawdopodobnie najpierw zrobili zamówienie na same parowniki, a potem na grzałki. Gdybyś miał wątpliwości, to bierz Subtanka, do niego praktycznie wszędzie dostaniesz grzałki teraz.
Awatar użytkownika
By Grzesiek80
#1691300
tomala83 pisze:Witam serdecznie zastanawiam się nad tym parownikiem tylko nie widzę np na E dym i Enzo grzałek do niego czy będzie problem z kupnem grzałek tutaj w kraju?? Zastanawiam się jeszcze nad toptankiem Kangertecha miałem subtanka z grzałkami nie ma problemu z dostępnością i sam już nie wiem a do soboty muszę coś kupić bo zakupiłem heraklesa v2 tego 2 ml i jest kiepski grzeje się nie miłosiernie liquidu to on pożera max ale to bym przeżył gdyby nie to jego nagrzewanie się :(
Pozdrawiam


Grzałki mają być w połowie sierpnia. Na 2 dołączonych do tanka myślę,że spokojnie polecisz miesiąc.Jeżeli chodzi o grzałki od subtanka to niestety dzieli je przepaść porównując nawet do tych z pierwszego crowna. Jedyny - tego tanka to niedostępna jak na razie baza rba.
By tomala83
#1691762
Dzięki za szybką odp. dzisiaj zamówiłem jutro będzie do odbioru w oddziale w Poznaniu mam nadzieję że nie będę rozczarowany że nie grzeję się tak jak Herakles i może nie jest taki łapczywy na liquid :) strasznie się zastanawiałem jednak Subtank sprawdzony a kupiłem drugiego boxa i chciałem coś nowego :) no jeszcze Griffina zakupiłem ale na razie mam z nim problem nie potrafię ułożyć waty zawsze przecieka :) cóż dam znać po jakimś czasie użytkowania jak się to cudo sprawuję :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By ihsahn
#1715983
Czy do dwójki pasują grzałki od poprzednika? Trzy dni temu zgubiłem mojego starego crowna i zostałem z kartonem grzałek :(
By tomala83
#1757389
Zakupiłem ten atomizer i teraz nigdzie grzałek dostać nie można... Czy ktoś wie czy gdzieś u nas są dostępne albo baza Rba????
Awatar użytkownika
By Zodziu
#1760731
Ja do Crown II wykorzystałem bazę rba z Rafale - działa (jest dostępna w znanym sklepie za grosze, naprawdę). Zostaw sobie ten złoty stożkowy wcisk z grzałek zestawu, kup grzałki do Uwell Rafale, zmień podstawy grzałek i tyle. Grzałki znajdziesz też w sklepie znanym z rezerwacją. Wg mnie Crown II nie jest fajny, daleko mu do wersji pierwszej przy oddawaniu smaku.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.