EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By SzymonM
#1901322
Witam, ostatno zaciekawił mnie temat dążenia do zmniejszenia szkodliwości e-papierosów.
Dlatego chciałem zadać dwa pytania:
1. Jakie armomaty (smak/firma) są mniej szkodliwe od innych bo słyszałem, że jest to znaczna różnica
2. Co robicie by ograniczyć szkodliwość e-palenia
Fajnie gdyby wasze odpowiedzi były czymś poparte :)
Dziękuję!
By Krasnal45
#1901328
SzymonM pisze:Witam, ostatno zaciekawił mnie temat dążenia do zmniejszenia szkodliwości e-papierosów.

A skąd Ci się ten temat urodził?
SzymonM pisze:1. Jakie armomaty (smak/firma) są mniej szkodliwe od innych bo słyszałem, że jest to znaczna różnica

Ja też słyszałem różne rzeczy, ale nie rozsiewam fermentu jeżeli nie mam dowodów na poparcie tezy, może więc pokażesz dowody na te różnice tak jak sam tego wymagasz?
SzymonM pisze:2. Co robicie by ograniczyć szkodliwość e-palenia

Rzucamy to w cholerę...
Awatar użytkownika
By bulit73
#1901383
Krasnal45 pisze: SzymonM pisze:
2. Co robicie by ograniczyć szkodliwość e-palenia


Rzucamy to w cholerę...


*GOOD* :cygaro:
By mktruszkowski
#1901391
Wbrew pozorom pytanie jest dość sensowne. Szkodliwość e-papierosy można przecież minimalizować poprzez: częstą wymianę bawełny, czyszczenie grzałek i ich wymianę na nowe w odpowiednim czasie, używanie odpowiednich ustawień w boxie (np. TC dla Ni200, tytan), mycie parowników, driptipów. Być może są to oczywistości dla doświadczonych waperow ale początkujący mogą nie zdawać sobie z nich sprawy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
By Baryua
#1901394
mktruszkowski pisze: Szkodliwość e-papierosy można przecież minimalizować poprzez: częstą wymianę bawełny, czyszczenie grzałek i ich wymianę na nowe w odpowiednim czasie, używanie odpowiednich ustawień w boxie (np. TC dla Ni200, tytan), mycie parowników, driptipów.
Otóż to. Do tego unikać słodzików, koolady i innego syfu, czyli podstawowych składników większości współczesnych premiksów i kupnych liquidów. Najlepiej (w sensie stricte zdrowotnym) wapować bazę bez aromatu.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1901462
Wapowanie czystej bazy???

Ja to szanuję

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1901463
kabacina pisze:Wapowanie czystej bazy???

Czystej, czyli bez żadnych dodatków aromatycznych. Kolega @Baryua nie napisał, wapowanie czystej bazy nikotynowej, czyli rozrobionej do wapowalnej mocy :wink:
Ostatnio zmieniony 03 sie 2019, 21:21 przez bulit73, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1901465
bulit73 pisze:
kabacina pisze:Wapowanie czystej bazy???

Czystej, czyli bez żadnych dodatków aromatycznych. Kolega @Baryua nie napisał, wapowanie czystej bazy nikotynowej, czyli nie rozrobionej do wapowalnej mocy :wink:


Jeśli nierozrobionej, to tym bardziej szanuje, a nawet w to wchodzę

Bo sama baza bez żadnych aromatów, to trochę nuda..

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1901474
kabacina pisze:Jeśli nierozrobionej, to tym bardziej szanuje, a nawet w to wchodzę

Mała literówka, poprawione :wink:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.