EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mitocht
#1715631
Witam wszystkich

Na wstępie wiem że jest i było podobnych tematów ale zawsze lepiej bezpośrednio się zapytać i podjąć decyzje.

Znowu zwracam się do was o pomoc. Po 7 miesiącach pięknej przygody z moim cuboid-em nawaliło to co większości pin. Żeby myśleć o jakiejś naprawie muszę coś nowego kupić.

Tu się pojawia problem czytam i czytam i dochodzę do wniosku że albo nowy cuboid mimo wad lepszy wróg poznany niż .... albo nie wiem co wybrać, trochę jak dziecko w zabawkowym

Interesuje mnie coś podobnego na dwa aku może lepszy pin. Jeśli zdecydowałbym się na zakup to chciałbym nowy parownik kupić i tu też prośba o poradę czy protank4 będzie dobrym wyborem, potrzebuje czegoś większego na kręcenie fajniejszych grzałek.

Będę bardzo wdzięczny za podzielenie się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów :D

Edit:

Jeśli chodzi o parownik to mam małe doświadczenie coś wybiorę i tego się trzymam do kolejnej awarii-wymiany. Głównie chodzi mi o kręcenie własnych grzałek do subtanka Juggernaut-a czy Stagger Fused Clapton nie włożę, a chciałbym potestować. Jeśli chodzi o chmure i smak to chyba jak każdy chcę dobry smak i chmurka przynajmniej na poziomie subtanka. pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2016, 22:23 przez mitocht, łącznie zmieniany 1 raz.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.