EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By serafinka90
#1777954
Proszę, ratujcie mnie przed niechybną i bolesną śmiercią *BOJE SIE*

Facet pojechał a ja zepsułam mu papierosa, którego zostawił - upadł mi bo to wielkie, ciężkie bydle, on go zawsze stawia byle gdzie no i się stało. Niestety, zbiła się szybka od atomizera i jestem w czarnej d...!

Wiem, że zamiast szybki można montować taką srebrną obejmę ale on tego nie lubi, nie używa, lubi sobie podglądać ile ma płynu w środku żeby nie pociągnąć spalonej szmaty.

Kupował to cudo na edymie, teraz nie widzę takiego. Może ktoś orientuje się, pod jakimi nazwami handlowymi coś takiego można dostać - o ile jeszcze można to dostać. Albo gdzie mogę kupić części, no chociaż te szybki nieszczęsne.
Ewentualnie coś identycznego w działaniu i rozmiarze, żeby wyszło, że będzie miał lepiej :monkey:

Proszę pomóżcie, sama nigdy niczego nie paliłam to się zupełnie nie znam a kiedy on o tym opowiada to mu potakuję bez wsłuchiwania się a teraz nie mam pojęcia gdzie i jak to znaleźć :cry:

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By bulit73
#1777959
@serafinka90 kolega @dwagiel ma rację. Ten bez szybki to KayfunV5.

Jak coś posiadam szkiełko do niego i mogę Ci odsprzedać
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1777961
Faktycznie, zasugerowałam się opakowaniem i... no osioł jak nic ze mnie. :zakrecony
Ale choć starałam się wyszukać ten pyrex koleżance. :lol:

serafinka90, tak jak napisał dwagiel ten parownik to KayfunV5.
Sooorki za tą "moją pierwszą pomoc". :oops:
Awatar użytkownika
By DRAgon
#1777968
Jak wyżej Dobrzy Ludzie napisali - klon kayfuna v5. Szybki dostępne od ręki na Popiełuszki w Wawie, generalnie eDym ma je jeszcze (ale na Wspólnej brak). Zamów mu dodatkowo TGT3, jest szansa, że dostaniesz kwiaty :lol: (tylko przesyłka z 3 tygodnie) - tzn ja wolę kayfuna, ale tyle ludzi mówi, że taifun lepszy, że lepiej samemu mieć i obadać.
Acha, nie przejmuj się aż tak, jak kocha, to nie powinno (bardzo) boleć :lol:. i PLUS dla Ciebie za zaangażowanie - więcej TAKICH kobiet!

PS. pomocniej: ten klon, kupowany w eDym nazywa się tam kaj-tek i robiony jest przez tobeco.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1777969
DRAgon pisze:PS. pomocniej: ten klon, kupowany w eDym nazywa się tam kaj-tek i robiony jest przez tobeco.


A dostępne baniaki są z pyrexu. Ten K5 ze zdjęcia miał szklany baniak, niedostępny w PL.

@serafinka90 mam zapasowe, dokładnie taki jak zbiłaś, więc Cię poratuję.
Awatar użytkownika
By DRAgon
#1777980
@bulit73 Nie. Tzn może do kaj-tek, ale na hasło szkło do K5 miły Pan na Popiełuszki podaje szkło do K5 :lol:. Zresztą hasło "kayfun" na stronie e-D pokazuje ofertę - aktualnie brak na stanie, stąd moja informacja, gdzie jest do dostania.

Edit: oczywiście, że z "pyrexu", czyli szkła borowego: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pyrex jakoś zajarzyłem, że piszesz o plastiku.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1777983
@DRAgon masz rację, że jest to szkło borowe a ja dodam jeszcze, że borowo-krzemowe. Z rozpędu użyłem słowa "pyrex" :wink:

DRAgon pisze:ale na hasło szkło do K5 miły Pan na Popiełuszki podaje szkło do K5


A skąd masz pewność, że koleżanka jest W-wy?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1777986
DRAgon pisze:Nie mam, ale jak jest, to problem mniejszy (tzn mniej jeżdżenia), a co? :lol:


Jak jest to o.k.

Wszystko napisane, więc dajmy szanse @serafinka90 :mrgreen:
Awatar użytkownika
By pol
#1778073
serafinka90 pisze:.....
Proszę pomóżcie, sama nigdy niczego nie paliłam to się zupełnie nie znam a kiedy on o tym opowiada to mu potakuję bez wsłuchiwania się a teraz nie mam pojęcia gdzie i jak to znaleźć :cry:
.....


post1730373.html#p1730373
serafinka90 pisze:.....
Od kilku dni mocno używam ja oraz mój małżonek tego parownika.
.....


post1729815.html#p1729815
serafinka90 pisze:.....
Lepszy (jak dla mnie) opór przy paszczeniu ponieważ zmniejszyła się średnica przelotu powietrza.
.....

:wink:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1778076
Na litość bierze ;) , niektórzy ludzie nadal uważają, że to co kiedyś pisali teraz zniknęło z internetu.

Tapatalk
Awatar użytkownika
By bulit73
#1778085
Dzięki @pol za czujność :beer:

serafinka90 pisze:Proszę pomóżcie, sama nigdy niczego nie paliłam to się zupełnie nie znam a kiedy on o tym opowiada to mu potakuję bez wsłuchiwania się a teraz nie mam pojęcia gdzie i jak to znaleźć :cry:


Coś mi zaświtało ale nie zapaliła się lampka. Szuka pomocy na forum a ma już napisane kilkanaście postów.
Człowiek chciał pomóc ale w takim przypadku, uważam swoją ofertę za nieaktualną :mrgreen:
By serafinka90
#1778122
Ooo widzisz, o tym nie pomyślałam żeby sprawdzić stare tematy :D ale czujni jesteście jak ważki, do CBŚ trzeba Was polecić :D mój stary po prostu jest mało techniczny i ja obsługuję forum, piszę co mi każe a czasem sam coś naklepał i teraz zobaczyłam że swoje wynalazki wrzucał. Ja nigdy w ustach nic tytoniowego nie miałam, ani analogów ani nie vapowałam inaczej niż na zerówkach czasem do smaku czy towarzystwa, no chyba że stary miał coś nowego to przychodził i kazał próbować 8) ale jak mi podrzuciliście tego keyfuna to faktycznie poszukałam i to chyba było V5 a widzę, że dla mnie to on V3 ma schowane i tego mi czasem daje.
Jutro spróbuję się na Popiełuszki dodzwonić, ciekawe czy jutro pracują, i dzięki za polecenie tego TGT3, obczaję go, niedługo dzień ojca to prezent byłby jak znalazł
dzięki za pomoc :mrgreen:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.