EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By proxima6441
#1877893
Witam wszystkich na forum , ostatnio dostałem na swieta e papierosa, lecz jednak nie ma na nim zandej firmy , chciałbym dowiedzieć sie Co to moze być i jak z dostępnością grzalek itp. Z gory dzieki na info.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1877897
On się nie zna. To na pewno jest iJust 3. Innych na prezenty nie kupują.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1877929
Baryua pisze:@proxima6441 wrzuć chociaż zdjęcie, bo póki co to organizujesz kolejny zlot klaunów.


Wszystkie odpowiedzi adekwatne do treści napisanego posta:
proxima6441 pisze:Witam wszystkich na forum , ostatnio dostałem na swieta e papierosa, lecz jednak nie ma na nim zandej firmy , chciałbym dowiedzieć sie Co to moze być i jak z dostępnością grzalek itp. Z gory dzieki na info.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1877933
Baryua pisze:Bardzo nieprecyzyjne pytanie versus szydzenie z człowieka - gdzie tu adekwatność?


Jak do tej pory to w tym poście można się doszukać obrażenia kogoś, bądź szyderstwa:
Baryua pisze:@proxima6441 wrzuć chociaż zdjęcie, bo póki co to organizujesz kolejny zlot klaunów.
By Baryua
#1877936
Jeżeli sprawia Wam satysfakcję notoryczne wyśmiewanie każdego nowego użytkownika, który zadaje mniej lub bardziej konkretne/bystre/mądre pytanie i w dodatku nie widzicie w tym nic złego to mogę jedynie współczuć.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1877939
Baryua pisze:Jeżeli sprawia Wam satysfakcję notoryczne wyśmiewanie każdego nowego użytkownika, który zadaje mniej lub bardziej konkretne/bystre/mądre pytanie i w dodatku nie widzicie w tym nic złego to mogę jedynie współczuć.


To inaczej, proszę żebyś udzielił mu konkretnej, wyczerpującej odpowiedzi na zadane przez niego pytanie. Mi osobiście się wydaje że nawet małe dziecko jak nie umie nazwać przedmiotu po imieniu, to zaprowadzi i pokaże rodzicom o co mu chodzi.
Awatar użytkownika
By Timi
#1877940
@Baryua
Daj już spokój - plissss :idea:
Fakt, że świat idzie w kierunku niedouczonych kastratów intelektualnych, zdalnie sterowanych ze smartfonów, przenoszących swoją osobowość i życie wewnętrzne na portale typu fejsbuc i nie potrafiących odróżnić Ampera od Volta nie upoważnia Cię do promowania tego trendu i dzieci doktora Frankensteina.
By Staszek.S
#1877941
Nikt sie wprost z kolegi pytającego nie wyśmiewał... Ale przeczytaj prosze pierwsze pytanie - i powiedz nam jak my mamy na nie wyczerpująco odpowiedzieć? Ty potrafisz ?> Bo ja nie...
Skąd my mamy wiedzieć co On dostał i jak to wygląda ? Przecież nawet nei wiemy od kogo...:)
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1877949
Według mnie kolega @Baryua ma tu trochę racji,w temacie nie ma krzty chęci na pomoc.Pytanie jest sprecyzowane w jakis tam sposób czy tego chcecie czy nie.Kolega @proxima6441 przecież pisze że na epapierosie nie ma nazwy firmy i pyta czy znacie taki sprzęt który nie posiada logo na sobie,że tak to nie po polskiemu określę :) .Wiec zamiast skupić sie na koledze @Baryua podajcie każdy choć jedną nazwę sprzetu nie posiadającego logo na urządzeniu a zakupionego najprawdopodobniej na wysepce.Może ktos ustrzeli i okaże sie że bedzie można temat pociagnąć dalej o te grzalki.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1877950
wertjacek pisze:Według mnie kolega @Baryua ma tu trochę racji,w temacie nie ma krzty chęci na pomoc.Pytanie jest sprecyzowane w jakis tam sposób czy tego chcecie czy nie.Kolega @proxima6441 przecież pisze że na epapierosie nie ma nazwy firmy i pyta czy znacie taki sprzęt który nie posiada logo na sobie,że tak to nie po polskiemu określę :) .Wiec zamiast skupić sie na koledze @Baryua podajcie każdy choć jedną nazwę sprzetu nie posiadającego logo a zakupionego najprawdopodobniej na wysepce.

Była podana w drugiej odpowiedzi:
PucH2 pisze:On się nie zna. To na pewno jest iJust 3. Innych na prezenty nie kupują.
Awatar użytkownika
By Timi
#1877952
@wertjacek
Czasem odnoszę wrażenie, że nie jestem na forum dla pasjonatów e-fajczenia, a fejsbukowej grupie wsparcia gimnazjalistów specjalnej troski.
To bardzo smutne *SRY*
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1877953
wertjacek pisze:na ijustach jest logo.Pudło :P


W takim razie zwracam honor, ale idąc dalej skoro to prezent, to raczej jakieś opakowanie chociaż miał, chyba że opakowaniem był szary papier.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1877954
@Timi

pisałem kilka miesięcy temu w jakimś podobno brzmiacym temacie.Średnia wiekowa spada i czy chcesz czy nie trzeba sie z tym pogodzić,że pytajacy nie jeden raz zaskoczą nas pytaniami lub ich formą.Taki mamy klimat.
Awatar użytkownika
By Timi
#1877955
To, że średnia wiekowa spada jest zjawiskiem naturalnym, ale że iloraz inteligencji zbliża się do rozwielitki już nie bardzo.
By Krasnal45
#1877956
@wertjacek
Wybacz, ale piszesz pierdoły.
Przypomnę post Timiego:
Timi pisze:Fakt, że świat idzie w kierunku niedouczonych kastratów intelektualnych, zdalnie sterowanych ze smartfonów, przenoszących swoją osobowość i życie wewnętrzne na portale typu fejsbuc i nie potrafiących odróżnić Ampera od Volta nie upoważnia Cię do promowania tego trendu i dzieci doktora Frankensteina.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1877957
Timi pisze:To, że średnia wiekowa spada jest zjawiskiem naturalnym, ale że iloraz inteligencji zbliża się do rozwielitki już nie bardzo.


i pomysleć że kiedyś będą rządzić światem :P

@Krasnal45

to nie kwestia pierdół czy nie,kiedyś na forach tematycznych omijało sie takie posty,umierały zapomniane.Może czas to przywrocić,zamiast wstawek o dieslach i brm brm.Chyba @Baryua o to chodziło,z czym sie zgadzam.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2019, 14:25 przez wertjacek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Timi
#1877958
wertjacek pisze:i pomysleć że kiedyś będą rządzić światem :P

Nigdy do tego nie dojdzie. Oni są przygotowywani do roli odgórnie sterowanych robotów.
Światem już od dawna rządzą ludzie po elitarnych szkołach, w których nie ma praw ucznia i reform.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1877960
wertjacek pisze:
Timi pisze:To, że średnia wiekowa spada jest zjawiskiem naturalnym, ale że iloraz inteligencji zbliża się do rozwielitki już nie bardzo.


i pomysleć że kiedyś będą rządzić światem :P

@Krasnal45

to nie kwestia pierdół czy nie,kiedyś na forach tematycznych omijało sie takie posty,umierały zapomniane.Może czas to przywrocić,zamiast wstawek o dieslach i brm brm.Chyba @Baryua o to chodziło,z czym sie zgadzam.


Wertjacek to dobrze podsumował. Nie mam nic do dodania w temacie. Zamykam.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.