EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
By slawka
#128174
Co pasuje do baterii PURE? Wiem ze kartki o trendy 108 ale efekt cienki ale moze jakis atomizer pasuje? Czy ktos sprawdzal? *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By kotwik
#128179
Witam

pasują atomizery do ECIS-a N901 :-)
Awatar użytkownika
By Potek
#128186
Pasują jeszcze atomizery od Trendy 208, Colinssa Smooth 105, Colinss Soft 115, Weew ale to wszystko są małe papieroski z zewnętrznymi atomizerami.
By MrJa
#137992
slawka pisze:Co pasuje do bateri PURE? Wiem ze kartki o trendy 108 ale efekt cienki ale moze jakis atomizer pasuje? Czy ktos sprawdzal? *SMOKEKING*



108 nie ma kartomizerów.
Pasują kartomizery od Trendy 208 i kartomizery od Wolter Orginal
Awatar użytkownika
By kotwik
#138052
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#141742
O, dobrze wiedzieć, że jakiś atomizer pasuje. Mam już powoli dość kartomizerów. Czas przetestować bardziej klasyczny zestaw. :)
Awatar użytkownika
By Potek
#141809
To bierz atomizer Ecis N901, jest najprzyzwoitszy z tych co pasuja do baterii Pura.
Awatar użytkownika
By manin
#143303
A ja zapytam ciutek z innej strony:
Poczytałem nieco o tych kombinacjach ale czegoś takiego nie dostrzegłem.
Czy jest jakaś taka możliwość, żeby do tej samej (jakiejś) baterii dokręcić kartomizer PURE i atomizer 510? (są takie adaptery?)
Awatar użytkownika
By 2paczki
#143343
manin, nie ma żadnych adapterów pomiędzy pure/tr208 a 510
reed pisze:Poza "home made" ;)

Miałem dopisać że można zrobić swoją z starych gwintów :)
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2010, 14:03 przez 2paczki, łącznie zmieniany 1 raz.
By user
#143362
2paczki pisze:manin, nie ma żadnych adapterów pomiędzy pure/tr208 a 510


Poza "home made" ;)
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#166827
Mam pytanie do uzytkownikow atomizerow Ecis na bateriach Mild Pure/trendy 208. Jakie sa roznice w paleniu w porownaniu do kartomizerow Pure (poza tym ze nie ma spalenizny ;))? roznice w oddawaniu smaku, ilosc/jakosc dymu, latwosc zaciagania sie, kop w pluco itp. Proszę o opinie.
By user
#166861
Różnice są :)
Mniejszy wkład, wiadomo, ale świetne watki w dedykowanych wkładach (od e-dymka)
Lekko się ciągnie. Bardzo ładnie oddaje smak, ale kop średni. Nie wiem dlaczego, ale dopiero zalany 24mg kopnął mnie w płuco. Bardzo szybko osusza wkład. Jak dla mnie, to jedno posiedzenie, jeden wkład. Dymu wystarczająco. Nie żeby jakoś super specjalnie dymił. Raczej tak normalnie. Nie można narzekać, że słabo dymi.
Grzeje się jednak mocniej niż zwykła 901.
Atomek od e-dymka, palony na batce TR208
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#172423
Dzięki, reed. Nabyłam atomek 901 i jak dla mnie jest super :) Dużo dymu, przyjemnie się pali, nieźle oddaje smak, ale trzeba bardzo delikatnie palić (również batka TR208), żeby go nie przegrzewać.

A wiesz może jak sprawowałby się zestaw bateria Pure + atomek 208?
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.