EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
By grey
#109520
Mam dwie takie batki z tąd: http://www.allegro.pl/item933484164_e_p ... zerow.html
i wiem, że atomizer od 901 jest kompatybilny - nie wiem, czy stary typ i nowy, jak u E-DYMKA. Pytanie do pozostałych - DOSWIADCZONYCH:
-adapter na atomizer 510 jest - zamówiłem,
-adapter do DSE 801 też jest - zamówiłem,
-chodzi mi zwłaszcza o podpięcie do PEN-a
-co polecacie ???
POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
By szczuro
#109551
grey pisze:Mam dwie takie batki kr_280mAh
-chodzi mi zwłaszcza o podpięcie do PEN-a
-co polecacie ???


calego PENA chcesz podpiac :-D
jak sam atomizer od PENa to po prostu zamow sobie adapter
901>801 i po sprawie
By grey
#109567
Chodzi mi właśnie o atomizery od PEN-ów, oprócz 801 - co jeszcze ?
Wszystkie inne adaptery i atomizery PEN-ów - ktoś ciwiczył ?
By grey
#109604
Nie ćwiczyłem jeszce atomizerów od PEN-ów. Na tych batkach paliłem kartomizery. Wcześniej miałem kompletną 510-tkę. Teraz zostały mi dwa atomizery od 510. Zamówiłem sobie adapter z tych baterii na atomizery 510 - jedną z tych baterii (KR 808D-1P) mam manualną - to jak wsam raz do atomków 510. Teraz eksperymentowałem z kartomizerami - tu różne odczucia, zależnie od płynów. Czas na dalsze doświadczenia, bo baterie od 510-tek, to dla mnie mają za małą pojemność. Mam teraz 2, wspomniane KR - dużo lepsze i chcę je wykorzystać do innych atomizerów. Nie chcę pozostawać tylko na kartomizerach - pozostał mi sentyment do 510 - adapter + te batki. Teraz chcę podłączyć przez kolejny adapter 901>801, atomka pod PEN-a 801. Ale zachodzi pytanie - jakie jeszcze PEN-owe atomizery da się podłączyć do tych batek, albo jakich adapterów użyć (oprócz 901>801) dla innych typów atomków od PEN-ów ?

-ale się naklepałem ... :D
POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
By szczuro
#109608
nie wnikajac juz za bardzo w kwestie techniczne
wiekszosc atomkow penowych wkrecisz w adapter 901>801
pytanie tylko po co ?

manualna bateria kr z atomkiem od serii 510 - nic wiecej nie potrzebujesz do szczescia :-)
Awatar użytkownika
By scob
#109614
szczuro jest taki fajny, że nawet nie mu chce się pisać (i już chyba *wa nikomu się nie chce): (ups, napisał, zanim dojechałem do tej zakładki :P )
POCZYTAJ FORUM!
to się dowiesz, że wszystkie peny mają identyczne gwinty (chociaż nie wszystkich penów części dają się z sukcesem razem używać).
Przejściówka bateria x -> Pen najprawdopodobniej umożliwi ci użytkowanie twojego atomizera penowego.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.