EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By Madziq
#1867487
Jestem tu nowa , wapuje od ok pół miesiąca. Chciałabym zakupić baze i aromat ale nie wiem co konkretnie :zakrecony jaką bazę gotową na początek? Skąd zamawiać żeby była pewna? Dodam że schodzi mi ok 5ml liquidu 6mg dziennie .
Awatar użytkownika
By Vause
#1867523
Na początek dobrze będzie przeczytać forum od deski do deski, bo naprawdę dużo przydatnych informacji można tu znaleźć.
Jeśli chcesz sobie popróbować, to możesz się wyposażyć w bazę 6mg 10ml na start, a potem jak już się z tematem zapoznasz na forum, to sama będziesz wiedziała jak uzyskać większą ilość.
Aromaty to kwestia indywidualna, od siebie polecę MaiArt. Wszystko skłania się do poczytania forum.
By Madziq
#1867555
Na przeczytanie od deski do deski to naprawde nie mam czasu , już trochę poczytałam ale tu jest tyle tych informacji że głowa mała
Awatar użytkownika
By Vause
#1867576
Więc przychyl się do tego co napisałam.
Albo nigdzie się nie spiesz, skoro wapujesz dopiero pół miesiąca, to możesz na razie używać standardowych liquidów czy też premixów i powoli się z tematem oswajać. Tu jest troszkę więcej informacji do przyswojenia niż w przypadku zwykłych papierosów, a moim zdaniem warto na czytanie niejeden wieczór poświęcić.
Jak się człowiek spieszy... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1867577
Madziq pisze: już trochę poczytałam ale tu jest tyle tych informacji że głowa mała

To śmiało pytaj, jak czegoś nie rozumiesz :D
By Madziq
#1868092
Narazie zakupiłam premix i zostane przy nich dopóki sie nie douczę :D
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.