EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Timi
#1783489
Powodowany niezdrową ciekawością i nudząc się dziś przed kompem pomyślałem o cudownym dziecku dwóch ojców pt. eSW i BAT. Co się dzieje z tą innowacyjną technologią kosmiczną, wyprzedzającą konkurencyjne boxy o całe dekady?
Jak się sprzedaje supertechnologia opracowana przez tabuny naukowców z uczelni i instytutów badawczych całego świata?
Czy ktoś widział nieszczęśników, którzy dali się naciąć na ten szajs i są na tyle zawzięci, że nie ciepnęli tym w kąt i walczą nadal?
Awatar użytkownika
By Timi
#1783493
@Krasnal45
Masz rację. Wiem, że z nudów durne pomysły do głowy przychodzą, ale jestem ciekawy, czy to cudowne pokłosie kazirodczego związku homo jest w ogóle jeszcze w sprzedaży? Czy odeszło drogą naturalnej eliminacji jednostek niedostosowanych, a ojcowie liżąc rany liczą straty poniesione na uruchomienie produkcji i sporą promocję?
By Krasnal45
#1783494
Ponudzę się z Tobą i poczekam tu na jakiegoś obrońcę uciemiężonych :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1783500
A już myślałem że serwis pogwarancyjny otwieracie, a to tylko badania rynkowe. Wstydu nie macie.
Awatar użytkownika
By marki51
#1783506
Przechodziłem dziś koło stoiska esw i w sprzedaży chyba są, bo na kartonikach napis vype stoi jak byk. Tylko jakieś to takie jajowate było i kolorowe (jakaś hiper nowość?). Niestety nie miałem czasu, żeby to obadać i nie podchodziłem za blisko :lol: Żebym wiedział, że badanie rynku Timi będzie robił, to bym się postarał bardziej. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Timi
#1783539
marki51 pisze: :lol: Żebym wiedział, że badanie rynku Timi będzie robił, to bym się postarał bardziej. *SMOKEKING*

No to za niewiedzę masz pierwsze ostrzeżenie :lol: :lol: :lol:
:drinkb :beer: *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1783550
marki51 pisze: Tylko jakieś to takie jajowate było i kolorowe (jakaś hiper nowość?).


Czyżby przebrandowali?




:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By pol
#1783553
Krótko i nie na temat.
W hipermarkecie "T" jest sobie sklepik z gazetami i czasopismami (inme...).
Podchodząc do kasy (lady) mamy na wprost za plecami panienek pionowe gabloty, aż po sufit. Jedna gablota na górze wyposażona jest w opis "tytoń", druga "papierosy", a trzecia "e-papierosy".
W tej trzeciej Timi masz do wyboru do koloru produkt o handlowej nazwie "Vype".
Od razu wypierdo...liłem się ze sklepiku.
Awatar użytkownika
By marki51
#1783604
Timi pisze:
marki51 pisze: :lol: Żebym wiedział, że badanie rynku Timi będzie robił, to bym się postarał bardziej. *SMOKEKING*

No to za niewiedzę masz pierwsze ostrzeżenie :lol: :lol: :lol:
:drinkb :beer: *SMOKEKING*


Niestety z przykrością muszę donieść, że nie mogę obiecać poprawy, gdyż od ostatniego mojego zakupu (mild wave) omijam stoiska tej firmy szerokim łukiem z powodzeniem od prawie dwóch lat.
Awatar użytkownika
By Timi
#1783626
marki51 pisze:Niestety z przykrością muszę donieść, że nie mogę obiecać poprawy, gdyż od ostatniego mojego zakupu (mild wave) omijam stoiska tej firmy szerokim łukiem z powodzeniem od prawie dwóch lat.

No, to się chwali i z tego powodu ostrzeżenie zostaje anulowane :lol: :lol: :lol:
*winko*

P.S.
Młodzież powinna naśladować. To jest postawa godna Wapera przez duże W. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1783628
No i każdy ma swojego Vypera. Było się bać i pianę bić? :beer:

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.