EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By hejter
#1341292









Clearomizer przecieka. Z tego co widać uszczelki są i to chyba wszystkie. Nie mam go od nowości więc nie wiem jak powinien wyglądać. Dlatego zdaję się na wasze propozycje :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1341295
Jest ze złota lub ma wartość sentymentalną bądź historyczną? Nie? To kupić nowy.
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1341299
Dołóż zwinięty rulonik waty do grzałki ;) Tj. najpierw ją otwórz (trzymaj bazę z wkręconą grzałką i ciągnij za komin) dołóż waty, zamknij, zalej poczekaj niech naciągnie e-liquidu i wapuj :)
Edit: Gdzie przecieka?
Awatar użytkownika
By hejter
#1341320
Wycieka na dziurki przez które wciągam powietrze. Jak wapuję to nie dość, że tak "chlipie" to wylewa sie troszeczke na baterię.
Awatar użytkownika
By hejter
#1341350
Mógłbyś to jakoś zobrazować? edytuj zdj ktore załączyłem i pokaz gdzie ma byc ta wata :)

Dzieki :D
Awatar użytkownika
By gregbard
#1341353
Awatar użytkownika
By AVATARKUBA
#1341362
Powinna być w tym miejscu


Na tych zwojach powinien być sznurek 2x 1mm ale lepiej jest 1x2mm, skoro sznura nie masz zwiń watę i połóż na sznurku który jest
Awatar użytkownika
By hejter
#1341409
Zrobiłem tak jak pokazałeś ale chyba nie do końca dobrze bo malutko juz przecieka a jednak nadal przecieka.

Może coś lepszego zamiast waty możnaby było użyć?
Awatar użytkownika
By hejter
#1343885
Skoro trzeba kłaść jakieś waty na grzałke to rozumiem że to przez grzałkę jest to przeciekanie?

Nie brakuje żadnych uszczelek ani nic?

To może kupić nową grzałkę? pomoże to?
Awatar użytkownika
By Peter007
#1343886
Dołożyłeś i trochę się poprawiło to dołóż trochę więcej. Taki już urok grzałek. A jak dołożysz za dużo to będziesz czuł spaloną szmatę.
Awatar użytkownika
By hejter
#1343906
Ale czy każda grzałka będzie miała takie problemy? opłaca się wymienić? Widziałem kolegi clearomizer ideentyczny i bez problemów działał. Nic nie przeciekało ani nic, tylko nie wiem czy to coś zmieni?
Awatar użytkownika
By Peter007
#1343928
Grzałka grzałce nie równa. Nie ma w nich żadnej powtarzalności. Jedna cieknie, druga bobrzy a trzecia w ogóle nie działa. Wczesniej czy później i tak będziesz musiał wymienić, więc możesz to zrobić teraz.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1343933
Metodą prób dojdziesz do sedna sprawy.
Masz dobrze naładowaną baterię? Dobrze zasila ten clearomizer?
Awatar użytkownika
By hejter
#1343949
To nie jest mój jedyny clearomizer. Korzystam teraz z dwóch innych ale, że ten mi się podoba bo mogę dokladnie kontrolowac ilość wypalanego liquidu dziennie to postanowiłem pobawić się z nim. Tylko nie wiem czy opłaca sie kupować grzałkę. Swoją drogą nie da się za bardzo palić na tym clearomizerze. Pin baterii napewno styka do tego bolca tylko że nie dość że dymu mało to chlipie bo coś tam nie jest szczelne.

Miałem już przypadek, że dymu leciało tyle co nic i wymiana grzałki pomogła tylko kwestia tego czy przeciekanie jest jej winą :P. Skoro karzecie mi kłaść watę na grząłkę to widocznie z nią chyba cos nie tak :D
Awatar użytkownika
By Peter007
#1343950
No chyba nie chciałeś nieustannie jednej grzałki używać?
Awatar użytkownika
By e_sat
#1343952
Warto zakupić grzałkę, tym bardziej że jest ona do " odbudowania " samemu, trochę drutu, sznurka i kręcisz swoją niepowtarzalną grzałkę i tak powielasz za 2-3zł nową :)

PS. chyba z tym 2,00 zł przesadziłem ,pewno to taniej cię wyjdzie :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.