EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By fvckblck
#1391501
Witam, jakiś tydzień temu nabyłam clearomizer Aspire BDC CE5 eGo, wszystko było dobrze, chmurka była spora, smak też super. Jednak wczoraj wieczorem, kiedy chciałam się zaciągnąć było słychać tylko jakieś bulgotanie i kompletnie nic nie leciało. Jako, że jestem dość zielona w sprawie e-papierosów, zaczęłam przeglądać fora i szukać rozwiązania. No i znalazłam. "Przepalanie". No dobra, zrobiłam wszystko jak należało, poskręcałam, nalałam liqiudu, poczekałam 15 minut i wzięłam pierwszego buszka. I tu się pojawia problem, bo co prawda nic nie bulgocze i wszystko ładnie idzie, ale w dymku czuć wyraźnie smak spalenizny. I to bardzo wyraźnie. Nie wiem czy ja coś źle zrobiłam, czy może ten clearomizer po prostu się nie nadaje. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1391502
płukałaś po przepalaniu? I skąd pomysł na przepalanie grzałki bdc? spalenizna-bobr-sciera-szmata-co-to-i-jak-temu-zaradzic-t64999.html
By fvckblck
#1391504
Płukanie? Tzn. po przepalaniu od razu podłączyłam zbiorniczek i poczekałam te 15 minut, tak jak to było na kilku filmikach.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.