EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By SleepyLemon
#543491
Tutorial ten dotyczy czyszczenia i konserwacji e-papierosa CIGGER EGO TANK
Jest to papierosek ,,nierozbieralny,, co oznacza, że nie da się rozłożyć tankomizera na poszczególne części.
Czyszczenie i pielęgnacja tankomizera:
Co będzie nam potrzebne:
- wacik do ucha
- woda utleniona
- spirytus
- woda (ciepła)
Czyszczenie i pielęgnacja ogranicza się jedynie do wyjęcia kartridża i wlaniu do wnętrza tankomizera kilku kropel wody utlenionej. Po tej operacji wkręcamy tankomizer do baterii i rozgrzewamy grzałkę przez kilka sekund (3 serie po 4-5 sekund to idealna kombinacja) następnie odkręcamy tanka od baterii i powtarzamy ten zabieg używając tym razem spirytusu. Ponownie zalewamy tanka spirytusem a następnie płuczemy go ciepłą wodą … po wypłukaniu przedmuchujemy go od strony ustnika i łączenia z baterią. Dokładnie wycieramy zewnętrzną część i zabieramy się do ,,suszenia,, wnętrza – do tego najlepiej sprawdza się wacik do ucha … wacikiem dokładnie wycieramy wnętrze po czym przykręcamy tanka do baterii i wlewamy do niego kilka kropel liquidu (max 3 krople bezpośrednio na iglicę) montujemy (wymyty) kartridż i rozkoszujemy się smakiem, zapachem i gęstym dymkiem który tak bardzo kochamy. Taką konserwacje można wykonać w dosłownie 5 minut i zalecam wykonywać ją jak najczęściej (osobiście robię to co drugi dzień)
Instrukcja dotyczy tylko EGO TANKA FIRMY CIGGER !!!
E-papieros ten zawiera tankomizer nierozbieralny. Wszystkie elementy są złączone na stałe i nie ma możliwości wyjęcia iglicy w celu wyczyszczenia grzałki! Przekonałem się o tym na własnej skórze tracąc sprawny tankomizer.
Instrukcja napisana jest przez użytkownika tego modelu e-papierosa. Gwarantuje dobre sprawowanie się papieroska i bezpieczeństwo … nic złego stać się nie może …
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#543520
Muszę dodać, że atomizery są bardzo wytrzymałe, jednak smak przez nie oddawany jest mizerny. Miałem coś takiego dopóki nie spróbowałem innych parowników. Przy najzwyklejszym kartku liquid dużo lepiej smakował, niż na oryginalnym tanku. Grzałka 3 ohm do baterii 3,4 V to jakieś nieporozumienie.
Wyszło trochę off-topic. Sorki.
By SleepyLemon
#543773
Zgadzam się z Tobą jednak są ludzie którzy korzystają z oryginalnego zestawu. A poradnik może być im przydatny.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#543777
A czy możesz w końcu zapodać konkretne zdjęcia tego modelu? Tutorial bez zdjęć jest w dzisiejszych czasach troszkę bez sensu.
By Mariusz_B
#543822
A czym sie różni oryginalny zestaw Cigger Ego Tank od innych systemów Tank ? Bo z tego co widziałem to we wszystkich systemach Tank da się rozebrac system grzewczy.Przykład tutaj http://www.youtube.com/watch?v=PTUrAygElsA

SleepyLemon pisze:Jest to papierosek ,nierozbieralny,, co oznacza, że nie da się rozłożyć tankomizera na poszczególne części.
to że kolega tego nie potrafi , nie znaczy że tak jest.
By SleepyLemon
#543852
Mylisz się Mariuszu.
CIGGER EGO TANK jak podkreśla sprzedawca nie jest rozbieralny.
Iglica montowana jest na wcisk i nie da się jej wyjąć żeby dobrać się do grzałki.
Większość systemów tank posiada inne iglice. Sami zobaczcie:
Obrazek
Po lewej widok iglicy w tanku CIGGER EGO TANK a po prawej iglice jakie są stosowane w innych systemach tank.
Jak tylko znajdę chwilę czasu to nagram poradnik dotyczący tego e-papierosa. Będzie on lepszy niż zdjęcia.
By user
#543854
Wszystkie iglice są na wcisk i wszystkie daje się zdemontować.
Nie wierz w bajki jakie opowiadają dilerzy.
By Mariusz_B
#543881
Daj tego oryginalnego Ciggera np.Thaniell'owi on Ci odowodni ze się da go rozebrac bez uszkodzeń.Obok każdej iglicy jest kanał powietrzny, tam wystarczy włożyc coś czym da się podważyć. Kształ iglicy nie ma tu znaczenia.Chociaż w przypadku Ciggera ma, bo jest tylko jeden kanał powietrzny co ogranicza przepływ powietrza i wymusza mocniejsze "dymanie". Podobnie ukształtowane są wkłady do syfu zwanego"e-Health".A sprzedawcy maja za zadanie sprzedać jak najwięcej, nie jest w ich interesie reanimacja żużytego sprzetu.
By SleepyLemon
#543900
Bardzo chętnie się przekonam. Mam jednego tanka którego uszkodziłem więc mogę go oddać komuś kto sprawdzi czy na 100% jest nierozbieralny.

-- [scalono] 21 paź 2012, 15:25 --

Czy ktoś z kolegów forumowiczów ma ochotę zabawić się w ,,pogromcę mitów,, i sprawdzić czy jest to rozbieralne czy nie ?
Mam tanka, którego mogę poświęcić na cele naukowe :)
By Mariusz_B
#545992
Najlepiej zrób to sam ,skoro i tak jest zepsuty.Polecam np szydełko włożyc w kanał powietrzny i podważyc grzałkę .
By quartz
#546061
SleepyLemon pisze:Bardzo chętnie się przekonam. Mam jednego tanka którego uszkodziłem więc mogę go oddać komuś kto sprawdzi czy na 100% jest nierozbieralny.

-- [scalono] 21 paź 2012, 15:25 --

Czy ktoś z kolegów forumowiczów ma ochotę zabawić się w ,,pogromcę mitów,, i sprawdzić czy jest to rozbieralne czy nie ?
Mam tanka, którego mogę poświęcić na cele naukowe :)

Mi możesz wysłać na swój koszt. Zrewanżuję się fotorelacją oraz pokłonami dziękczynnymi przez 3 dni i 7 godzin. :lol:
By Mariusz_B
#546071
A będziesz godzien rozbierać CIGGER EGO TANK nawet uszkodzony?
By quartz
#546076
Godzien? No wiem czy jestem godzien. Może jestem za mały na CIGGER EGO TANK. Wiem, że nie takie rzeczy się rozbierało w życiu. Kiedy inni twierdzili, że się nie da. Chętnie bym się zmierzył z takim wyzwaniem.

-- [scalono] 25 paź 2012, 00:01 --

Coś chyba pomysł zdechł? No to poleconym na mój koszt, niech stracę. Wchodzisz w to? Szczegóły na PW.
By SleepyLemon
#547249
Pomysł nie zgasł. Bardzo chętnie Ci go wyślę :)
Forumowicze chętni :P
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#557900
Temat umarł. Miała być recenzja z powodzenia lub niepowodzenia eksperymentu z rozbieraniem tego atomizera.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.