EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Bartłomlej
#1908414
Witam, zamiast ciężkich boxów postanowiłem przerzucić się na poda. Padło na Voopoo Vinci który już po pierwszym dniu nieciekawie mnie zaskoczył. Po pierwszym przetestowaniu sprzętu, zdjąłem atomizer a tam niemiła niespodzianka. Pełno liquidu przy pinach. Na szczęście piny są wyżej i jest trochę miejsca nie niego więc mam nadzieję że nic się jeszcze nie zalało. Zdarza się tak ciągle i po wstępnej analizie zauważyłem że liquid wycieka z "uszczelki" która trzyma druty przy biegunach. Dla pewności założyłem nową grzałkę (VM-1) i taki sam efekt. Aktualnie boję się mieć założony atomizer gdy z niego nie korzystam. Ktoś wie czy to tak powinno być i co z tym zrobić?
By Bartłomlej
#1908849
Jednak to wina grzałki, ta z pudełka jakoś się trzyma ale nie chce tak charakterystycznie się zaczepić. Z czystej ciekawości zostawiłem tą "wadliwą" i po dokończeniu poprzedniej zamontowałem ją spowrotem, zaraz po zalaniu, leci z uszczelki. Aktualnie korzystając z nowych grzałek co najwyżej liquid skrapla się na zasilaniu ale nie jest aż tak źle jak poprzednio. Dzięki za pomoc.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.