EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By grizmoa
#1788428
Witam, jakiej firmy aromat o smaku ciastka i krakersa(najlepiej słodkiego, maślanego) bez cynamonu najlepiej. No i również pytanie o szarlotke wyważona(słodką, ze smakiem czerwonego, nie kwaśnego jabłka, moze byc z nutka cynamonu) Z gory dzieki ;)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1788458
grizmoa pisze:No i również pytanie o szarlotke wyważona(słodką, ze smakiem czerwonego, nie kwaśnego jabłka, moze byc z nutka cynamonu) Z gory dzieki ;)


Apfelstrudel z MaiArt :)
Awatar użytkownika
By krisIs
#1788474
Do Apfelstrudel warto dodać odrobinę Bavarian Cream lub coś pokrewnego, wtedy ma ciekawszą nutę.
By bobgraj
#1788768
Wg mnie szarlotka z MaiArta nie podejdzie koledze dlatego, że w niej czuć bardziej cynamon jak jabłko (mi to odpowiada), ale forumowicz grizmoa chce 'jabłko' z ewentualnym 'cynamonem', sam testowałem smak jabłko z cynamonem MaiArta (licząc, że jabłko z cynamonem będzie o odwrotnych proporcjach do apfelstrudela) i niestety ale to nie to, oczywiście może koledze podejdzie, choć wątpię. Ewentualnie dodać jakieś fajne smaczne jabłko do szarlotki i można by stłamsić przyprawę
Awatar użytkownika
By bulit73
#1788789
krisIs pisze:Do Apfelstrudel warto dodać odrobinę Bavarian Cream lub coś pokrewnego, wtedy ma ciekawszą nutę.


Dodawałeś już? W jakim stężeniu %?
Awatar użytkownika
By krisIs
#1788932
@bulit73 dodałem sobie 2% Bavarian Cream, całkiem zacnie wyszło :)
Chociaż tak jak kolega @bobgraj pisze, przydałoby się podbić jeszcze trochę smak jabłka, najlepiej jakiegoś pieczonego.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.