EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Maliniaku
#1858075
Witam, jestem nowy na forum. Kupiłem sobie isticka pico 75w, który na 90 procent jest podróbą. Po wpisaniu kodu z opakowania na stronie eleafa wychodzi że ten kod bylł wpisywany ponad 14000 razy. Komp go nie wykrywa. Postaram się wrzucić za chwilę zdjęcia z prośbą do użytkowników oryginalnego pico o porównanie.

No i nie moge wstawić zdjęć. Piszę z telefonu. Jak tu dodac zdjęcie?
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1858081
Upload na zewnętrzny hosting (osobiście korzystam z zapodaj.net) i wrzucenie linku do obrazu przez znacznik HTML: [img]link[/img].
Upierdliwe, ale się da.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1858084
Sprawdziłem drugi raz w swoim Isticku, pisze że kod sprawdzany drugi raz,podany jest numer seryjny i IP z datą i godziną kiedy sprawdzałem pierwszy raz.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1858092
Akurat zdjęcie z tej perspektywy niewiele mówi. Zrób zdjęcie z perspektywy takiej jak w linku co podał Ci @Krasnal45
By Maliniaku
#1858093
U mnie te otwory wentylacyjne są mniejsze niż w tym fejkowym ale jednocześnie odrobinę większe niż w oryginale




Ps wyświetlają się wam zdjęcia? Bo ja widzę uszkodzone miniaturki i muszę w nie kliknąć.
Ps2 szybko zabieracie się za temat :-D
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1858095
Maliniaku pisze:Ps2 szybko zabieracie się za temat :-D

Jeżeli kupiłeś go jako oryginał, to się nie dziw, nikt nie lubi być robiony w koński zwis.
Krasnal45 pisze: Gdzie i kiedy to kupiłeś i za ile?

Czekamy na odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 01 sie 2018, 12:16 przez SuwMar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1858096
Maliniaku pisze:Ps wyświetlają się wam zdjęcia? Bo ja widzę uszkodzone miniaturki i muszę w nie kliknąć.

PS: Nie. Musisz odpalić je w nowym oknie jako sam obraz i dopiero przeklejaj link. Powinien kończyć się rozszerzeniem pliku graficznego (ale teraz już nie poprawiaj, to na przyszłość :D).
By Maliniaku
#1858097
W poniedziałek w sklepie stacjonarnym w Elblągu. 130zł samo zasilanie i ogniwo :-/ Chciałem kupić isticka a sprzedawca jakoś nic nie powiedział, ze to bubel. Moze zapomniał. Widzieliście zdjęcia?
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1858098
Maliniaku pisze:W poniedziałek w sklepie stacjonarnym w Elblągu. 130zł samo zasilanie i ogniwo :-/ Chciałem kupić isticka a sprzedawca jakoś nic nie powiedział, ze to bubel. Moze zapomniał. Widzieliście zdjęcia?


Tak dla swojego bezpieczeństwa, co to jest za akumulator?
By Krasnal45
#1858101
Bierz paragon i odnieś to sprzedawcy z żadaniem zwrotu kasy. Powinien zrozumieć, że możesz mu narobić kłopotów, jeżeli sprzedaje to bez zaznaczenia, że to nie jest oryginał. Oryginał nabędziesz za bodaj 89zł.
By Maliniaku
#1858103
Dzwoniłem do tego sklepu. Oddadzą mi kasę. Już się nastawiałem, że będzie spławianie i zgrzyty, ale poszlło jak po maśle :-D
A, no i dziękuję wszystkim za błyskawiczne wsparcie
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1858104
Maliniaku pisze:Dzwoniłem do tego sklepu. Oddadzą mi kasę. Już się nastawiałem, że będzie spławianie i zgrzyty, ale poszlło jak po maśle :-D
A, no i dziękuję wszystkim za błyskawiczne wsparcie

.
Uważam że "ten sklep" może powiedzieć to samo, biorąc pod uwagę konsekwencje. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1858106
Maliniaku pisze:Jaki ja głupi byłem. Mam e-dym stacjonarny w mieście i mają na stanie pico w cenie jak w internetowym czyli 89zł.


"Człowiek uczy się całe życie....", jest oczywiście i dalsza część tego powiedzenia :lol:
Grunt, że wszystko skończy się pozytywnie dla Ciebie.
By Maliniaku
#1858183
Spróbuję wymienić czym wizualnie różniła się moja podróbka od oryginału.
-odstęp od parownika fi22mm do wieczka akusa praktycznie zerowy, w oryginale ok 1mm
-komora na ogniwo miała takie takie wypusty przez całą długość i nie była powlekana, w oryginale jest gładka i malowana
-podstawa parownika miała rowki na powietrze przestawione o 45stopni względem korpusu, w oryginale są "prosto"
-wieczko ogniwa szczotkowane tylko na górnej powierzchni a bok gładki, gwint poszarpany i ciężko było je prosto wkręcić
-wystające szkiełko wyświetlacza w podróbie
-lipnie spasowane elementy, śrubki jakieś krzywe i niewyrazne, ciężko było odrożnić czy to na inbus czy torx.
Chyba tyle ;-)
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.