EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Qbiczka
#1852378
Cześć. Jaki komunikat pokazałby mi się po wpisaniu kodu autentyczności z Aegisa, jeśli jest to produkt oryginalny? Samo podziękowanie za kupno oryginalnego produktu czy coś jeszcze? Bo moj znajomy zasugerował mi że sklep (nie wiem, czy można podawać nazwy sklepów... ten w którym produkty się rezerwuje a nie kupuje, żeby obejść ustawę :P) sprzedaje klony. I teraz nie wiem, czy się bać czy olać :P
By BezimiennyII
#1852384
Spróbuj wpisać, sama zobaczysz. Ale ja tez słyszałem opinie, które zasugerował znajomy. I o o klonach i o wątpliwej jakości sprzętu. Ja nie mam swojej opinii, nie kupuje w tym sklepie.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1852386
Zasłyszane od znajomych. Takie plotki zaczynaja stwarzać jakieś mity. Chyba, że ten certyfikat też jest klonem :wink:
Awatar użytkownika
By Qbiczka
#1852387
czyli... nie mam się czego obawiać? no bo plotki plotkami, nie chcę ich siać a tutaj mam specjalistów a nie kolegę, który gdzieś przeczytał, co ktoś napisał bo gdzieś usłyszał
Awatar użytkownika
By skiati
#1852390
Qbiczka pisze: no bo plotki plotkami, nie chcę ich siać a tutaj mam specjalistów a nie kolegę, który gdzieś przeczytał, co ktoś napisał bo gdzieś usłyszał

Czyli -"nie chcem, ale muszem".
Qbiczka pisze:Bo moj znajomy zasugerował mi że sklep (nie wiem, czy można podawać nazwy sklepów... ten w którym produkty się rezerwuje a nie kupuje, żeby obejść ustawę :P) sprzedaje klony. I teraz nie wiem, czy się bać czy olać :P
Awatar użytkownika
By Qbiczka
#1852393
no ale co napisałam źle? zapytałam, podając "źródło" (czyli tego kolegę nieszczęsnego). i dodałam że wolę się upewnić od was niż siać ploty
By BezimiennyII
#1852398
Najlepiej jak sama sprawdzisz czy produkt jest autentyczny. Dowalenie komuś innemu w celu odniesienia własnych korzyści jest na porządku dziennym. Opinie, że któryś sklep sprzedaje klony to nic nowego. Jeżeli masz wątpliwości co do jakiegoś sklepu to w nim nie kupuj. Proste.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1852404
Kiedyś w e-dymie można było kupić klony. Była to akcja pod nazwą Atak Klonów i dotyczyło się to parowników klonowanych przez firmę Tobeco ( np. Kayfuny ,Hurricane itp. ) Teraz sprzedawane są tam produkty oryginalne od producentów takich jak GeekVape.
Zresztą jak był to produkt klonowany to na stronie E-dymu było zawsze napisane że to klon od Tobeco. ( np.: Kaj-tek od Tobeco ).
Awatar użytkownika
By caddy1993
#1852423
Ogólnie na "najlepszy sklep" zrobiła się nagonka, głównie na grupach fb. Pierw, że aromaty rozcienczane, potem właśnie z tymi klonami. Ja tam nigdy nie miałem problemow. A historie uważam za wyssane z palca, głównie przez sklepy, którym nie udało się umożliwić rezerwacji przez kuriera.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.