EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
Awatar użytkownika
By tommyrush
#129769
Wiem, że flagową Casablancę można "komplikować" z innym osprzętem.
Wiem, że pojawiały się w różnych tematach (nie tylko w tym dziale) informacje o pasujących akcesoriach od innych modeli.

Chciałbym, gwoli uporządkowania tych informacji, zebrać tutaj wszystko do kupy.
Dobrze, jeśli przy okazji zamieścicie linka do sklepu z opisywanym towarem (są różne wersje; stare, nowe typy; drugie, trzecie, piąte [ :zakrecony ] generacje różnego ustrojstwa - stąd prośba o linki).

Pozdrawiam :]

P.S. mnie najbardziej interesują pojemniejsze, dłuższe baterie i kartomizery.
By maniak
#129798
Do atomizera c118p możesz przykręcić baterie od serii DSE901 starego typu (nie od DSE901N) - linków nie podaję bo za dużo dostawców je sprzedaje - znajdziesz sobie. Oprócz tego pasują baterie od KR808D-1 i podobnych (Bfree/DPV9/Colinss Age) z tym że niezbyt komfortowo się używa automatów (na manualach chodzi super). Kartomizer do baterii od c118p przykręcisz ale nie popalisz bo kartomizer nie ma dziury z boku jak atomki od 901. Zainteresuj się może atomizerem od Poltiko 117 - niska cena a jakość całkiem całkiem (nie paliłem go zbyt długo ale próbowałem a i ludzie go sobie chwalą).

A do swojej c118p dokup baterie od KR808D-1 manualne - super się na nich pali (mają nieco wyższe napięcie niż Casablankowe więc dymią fajniej). Według mnie baterie 280 mAh są optymalne. Mam też 380mAh ale używam sporadycznie bo mi przeszkadza długość.
Awatar użytkownika
By tommyrush
#129808
Fajnie, dzięki. :]
A czy te baterie KR808D-1 mają dziurki, dzięki którym można będzie użyć kartomizera ?

Btw już rozumiem, maniak, drogę, którą pokonałeś od zefirka przez casablancę, aż do sekcji "Aktualnie" w Twoim podpisie :]
By maniak
#129816
Tak, baterie KR808D-1 są właśnie od kartomizerów.

A moje "aktualnie" może być nieco mylące, bo 903 raczej lezy i się kurzy. A Casablanki nie ma w "aktualnych" tylko dlatego, że paląc głównie ten model, zarżnąłem wszystko co miałem (została jedna ledwie zipiąca bateria). A nowej nie kupiłem bo mam zapas innych e-p...
Awatar użytkownika
By navegare
#135062
Czy w HG są 901-ki starego czy nowego typu?
Dokręcę to do casablanki?
By maniak
#135138
Dokręcisz. Są nowego typu - tzn te z pierścieniem w środku, których nie lubię ale nie DSE901N (II generacji) bo te są podobno niekompatybilne gwintowo. W każdym razie 901 z HG pasuje do c118p.
Awatar użytkownika
By navegare
#135182
Dzięki. Zamówiłam baterię manualną KR-808 i dwa niedrogie atomki 901. Będą do eksperymentów z liquidami, casablankowego mi nieco szkoda.
Awatar użytkownika
By Kvl
#135192
ja mam takie pytanko, bo chyba c118d to prawie to samo co np moje rm1 901 i ten chcialem sobie kupic kartowizery od AGE i co nie beda mi dzialac na batce od 901?
By maniak
#135194
Nie będą. Kartomizery nie działają na bateriach serii DSE901.
Awatar użytkownika
By Kvl
#135338
hmmm n oto szkoda... tak na marginesie to bylem w ColinSSie i dalo sie wkrecic kartomka do tej baterii :)
Awatar użytkownika
By malina
#135346
Wkręcić to wkręcisz ale nie popalisz bo nie ma cugu.
Ten model ma dziurkę na atomizerze dla przepływu powietrza więc nie ma takowej w baterii dlatego nie da się na tych bateriach palić kartomizerów z powodu jw.
Awatar użytkownika
By navegare
#135350
Ecisowa N901 ma dziurki na styku baterii i atomizera. Kartomizer z Pure pasuje i da się palić
Ale to inna odmiana 901-ki, nawet gwintowo, w zwykłej, faktycznie - nie popalisz.
Awatar użytkownika
By Kvl
#135370
to dobrze ze ze nie kupilem wtedy tych kartomizerow... no szkoda.. tera przymierzam sie do zakupu modelu 510 :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.