EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Xlucha
#1827533
Witam
Chce zakupić moda kangertech juppi który nie ma bypass albo eleaf stick pico który ma bypass . Mają taką samą moc 75watt . Cena jest różna . Za kangertech 70 za pico 120 . Co wybrać ? Do czego jest bypass ?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1827534
Jakbyś troszkę, odrobinkę, poszukał w tematach zamieszczonych na forum, dowiedziałbyś się co to jest opcja bypass.
Ale ok, nowy rok mamy, trzeba rozruszać empatię...
Bypass, to tryb mechanika.
Czy jest Ci on potrzebny zdecyduj sam.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1827536
DorotaM pisze:Bypass, to tryb mechanika.
Czy jest Ci on potrzebny zdecyduj sam.


Co się będziemy czarować. Bypass do niczego nie będzie mu potrzebny, nie wiem czy komukolwiek jest :wink: .

Olej tę opcję.
Awatar użytkownika
By Timi
#1827537
Baypass to tryb mechanika. Pełne napięcie akumulatora jest podawane na grzałkę.
Pico jest bardzo porządnie zrobiony i trwały. Rzekłbym niezniszczalny. Bardzo fajnie działa pod alternatywnym oprogramowaniem.
Możesz go kupić w "najlepsilszym sklepie" zdecydowanie taniej. Ostatnio widziałem wersję 25 za pięć dyszek.
Kangertecha nie znam.
Awatar użytkownika
By Timi
#1827616
Xlucha pisze:Dzięki wielkie za odpowiedź. A mam pytanie jeszcze , można używać olejków eterycznych do bazy ?

Najlepsze olejki to: Catrol, Mobil i Motul, a stosowane są w bazach motokrosowców :mrgreen:
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1827636
Xlucha pisze:Dzięki wielkie za odpowiedź. A mam pytanie jeszcze , można używać olejków eterycznych do bazy ?


*SHOCK*

Nie. Zdecydowanie nie!
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.