EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By Oweeen
#227363
Witam. Moja dziewczyna od czasu do czasu lubi sobie zapalić, czego ja zupełnie nie akceptuję. Gdy próbuję ją przekonać do tego by w ogóle nie brała tego syfu o ust zaczyna się denerwować i jest wielka kłótnia o to, że ją "ograniczam"... Nie chcę by się z czasem uzależniła, zwłaszcza, że jest alergikiem, a w jej rodzinie były były osoby chore na raka płuc, więc jest w grupie zwiększonego ryzyka zachorowalności. Może macie jakiś pomysł by ją przekonać by w ogóle tego nie robiła? A może uważacie tak jak ona, że ją ograniczam?
Awatar użytkownika
By djdanto
#227364
Ciężki temat.Pytasz na forum o e-papierosach co zrobić by twoja dziewczyna nie paliła wogóle.
My tu raczej zajmujemy sie doradzaniem w zakupie epapierosa/jego użytkowaniu.
Gdy sama nie będzie chciała przestać nikt jej do tego nie zmusi.Ani ty ani miłość ani nic.
Swoją drogą nie dziwię się twojej lasce.Jest to wielka przyjemność jeśli ktoś pali naprawdę sporadycznie.
Sam pamiętam gdy zaczynałem.1 papieros co kilka dni.Oh to był naprawdę kop i faza.Aż mi tęskno teraz do tego...
Awatar użytkownika
By Dziobak
#227383
djdanto pisze:Swoją drogą nie dziwię się twojej lasce.Jest to wielka przyjemność jeśli ktoś pali naprawdę sporadycznie.
Sam pamiętam gdy zaczynałem.1 papieros co kilka dni.Oh to był naprawdę kop i faza.Aż mi tęskno teraz do tego...


Weź przestań :D ja tu próbuje w ogóle przestac palić, nawet e-papierosy a ty z takim tekstem.
Awatar użytkownika
By Mech_Warrior
#227467
Od czasu do czasu to nawet niepalący lubią do piwka.
A może spróbował byś jej sprezentować jakieś różowe maleństwo z wkładami bez nikotyny.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.