EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By ex1st
#1877247
Cześć, nie wiecie czy jest szansa gdzieś w Polsce wyrwać szkło do atomizera TVF8 Baby EU Edition, żeby z 2ml zwiększyć pojemność na 3.5ml? Chodzi mi konkretnie o Bulb Pyrex Glass Tube #5 jednak ani w żadnym sklepie stacjonarnym, ani w internetowym nie mogę tego znaleźć... Nie chciałbym się bawić w zamawianie na ebayu/amazonie/aliexpress tylko kupić gdzieś w Polsce. Ktoś wie, gdzie dostanę takie szkło? :?
By mattiasnoth
#1877264
Z tego co mi się wydaje potrzebujesz adapter z extension kita a potem wystarczy bubble glass #1 dostępny w e-dymie. Podejdź do jakiegoś dobrze zaopatrzonego sklepu stacjonarnego i niech pokombinują z tymi informacjami
By ex1st
#1877283
Byłem właśnie wczoraj w dobrze zaopatrzonym E-Dymie, gość posprawdzał wszystkie bubble glassy ze smok'a jakie miał dostępne włącznie z tym i nic nie pasowało... wszystko za wielkie jedynie ten bulb #5 będzie pasować. Zaznaczam, że nie posiadam atomizera TVF8 Baby Beast ani Big Baby, tylko zwykłe Baby.
By ex1st
#1877300
Nie załapałem na początku z tym adapterem. Dokręcam adapter do mojego TVF8 Baby i wtedy Bulb Glass #1 podejdzie. Dobrze rozumiem?
I czy TO podejdzie do Baby? Wgl nie wiem jaka jest różnica między Baby, a Baby Beast, a innych adapterów nie mogę nigdzie znaleźć
By mattiasnoth
#1877345
Dokładnie, możesz spróbować też z adapterem do ello duro, ten jest trochę dłuższy. Wazne żebyś mógł sprawdzić sobie to w sklepie, a nie niepotrzebnie zamawiać. Coś na pewno się złoży, tylko potrzeba tych adapterow przedłużających komin atomizera.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.