EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By SzpadySadzonka
#1746691
Siemka.
Myślę nad poskładaniem swojego pierwszego e-fajka.
Na początek może trochę o tym do czego konkretnie ma on służyć i jakie są oczekiwania:
-rzucanie palenia analogowego z liquidami 0 nikotyny
-nie chodzi o jakieś wielkie vapowanie, aczkolwiek przyjemnie się pali jak troszkę tego dymu jest (powiedzmy ilość z nowo odpalonego iJust2 jest wystarczająca, to tak poglądowo)
-możliwość robienia grzałek samodzielnie
-ma posiadać pojemniczek na liquid
-z tego co czytałem to powyżej 260(?) stopni składnik liquidu, jeżeli się nie mylę to glicerol staje się bardzo nieprzyjemną i rakotwórczą substancją, więc tego też chciałbym uniknąć
-nie chce aby była to faja za bardzo duże pieniądze
I teraz tak z tego co wiem całość polega na kompletowaniu. Zaczynając od Moda z baterią itd. Poradźcie coś, podyskutujcie ze mną.. Jestem pewien, że sporo wyniosę z wymiany zdań :)
Więc pytanie pierwsze jaki Mod ? :) (cena całego sprzętu ma wynieść 150-200zł jeżeli to wgl możliwe)


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By anal_destroyer
#1746746
Wśród ludzi panuje przeświadczenie, że w papierosach to nikotyna jest najgorsza, samo zło, szatańskie nasienie powodujące raka płuc, tyfus, kiłę, katar, plagi egipskie i nieegipskie, a reszta (subst. smoliste) uj. No i tej nikotyny się ludziska obawiajo strasznie i jej chco uniknąć :D
By SzpadySadzonka
#1746753
Serio większość osób na tym forum to bez urazy barany albo jakieś Mirki z klapkami na oczach.
To, że rzucam palenie na liquidach 0 to moja sprawa i jest mi z tym dobrze. Poza tym już dalej wyciągacie jakieś wnioski, że boję się nikotyny a nie wiem nic o sumstancjach smolistych. Proszę was ludzie zastanówcie się trochę co wy gadacie bo naprawdę żal dupę ściska czasem..

Przyznano ostrzeżenie.
Regulamin II.2,3,4
M.
Awatar użytkownika
By miron52
#1746764
Bo to temat rzeka z wieloma dopływami/odpływami. W tym budżecie to tylko Pico z Melo jest sensowną propozycją. W zestawie są grzałki "dopłucne" 0,3 i 0,5 om, więc dołożyć trzeba jeszcze "dopaszczowe" (MounthTooLung) grzałki 1,8 om od Tritona i sam musisz się przekonać, który sposób Tobie bardziej pasuje.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1746779
Wczoraj tu się wydurniał topic117058.html
Dziś "zmądrzał" na cudzych radach...., zbanować wujka. Widać że olewa temat i liczy na tanio, szybko i najlepiej przez kogoś.
Zero kasy, inicjatywy, wiedzy i brak "kręgosłupa"...., kopa w :dupa i poszedł jak się nie podoba i złe rady.
Wk.... wiają takie cwaniaczki z mlekiem pod nosem....
Awatar użytkownika
By Flare
#1746840
SzpadySadzonka pisze:Chciałem tylko trochę merytoryki i porad, tymasem 80% komentarzy to bezsensowny chłam.. :(


Chłam, tak? A poprawnie po polsku to też nie potrafimy napisać? Tylko od razu się obrażamy, mój Boże, że cały Trawnik nie padł na kolana przed jednym nowym użytkownikiem ?

Twój wpis z innego tematu:

SzpadySadzonka pisze:Wiesz mi tam wystarczy sam fakt, że zapale coś. Mam taki zajebiaszczy liquid jakieś miętowe jabłko czy coś takiego, 0 nikotyny i działa :) Narazie po prostu tak zadecydowałem, takie moje przeczucie (powiem nieskromnie jeszcze nie było tak żeby moje przeczucie się nie sprawdziło :P, jedynie na totolotka nie działa xD)
Co do kolejnego e-fajka narazie nie wybiegajmy tak w przyszłość, na pewno będę truł na forum jak przyjdzie do wybierania :)
Narazie skupmy się na tych grzałeczkach, gdyby ktoś coś wiedział, chętnie przeczytam co ma do powiedzenia.



Tak ogromnym problemem jest przeczytać coś ze zrozumieniem tekstu? Od razu trzeba wyzywać Forumowiczów?

Jeśli Twoje przeczucia są nieomylne, to po co się pytasz o cokolwiek? Skoro wiesz lepiej i masz już gotową odpowiedź? Brak w tym logiki jakiejkolwiek.

I na wszelki wypadek to napiszę, ponieważ może nie być jasne - nie zamierzam nikogo tutaj obrażać:

Wszystkie "barany albo jakieś Mirki z klapkami na oczach" serdecznie pozdrawiam :wink:
Mam nieskromną nadzieję, iż zaliczam się do tego zaszczytnego i wybitnego wg mnie grona :wink:

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.