EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Frosty
#1742994
Cześć wszystkim. Niedawno nabyłem Smoka Osub 80w, który jest wraz z tankiem Brit Beast. Jak wiadomo, tank ten posiada wszystkie kompatybilne grzałki z tfv8 baby, tylko sam w sobie jest troche szerszy ale za to niższy od baby. Od niedawna myślę by zacząć kręcić własne grzałki i stąd pytanie, ponieważ czytam i nigdzie nie ma informacji- czy baza RBA również pasuje do tego tanka? Teoretycznie powinna, ale natknąłem się na temat, a znalazłem tylko i wyłącznie ten odnośnie tego problemu
https://www.planetofthevapes.co.uk/foru ... nk.119248/

I nie wiem może źle rozumiem ten temat, dlatego wole zapytać was i uzyskać odpowiedzi w ojczystym języku, czy ktoś miał styczność z tym tankiem i faktycznie będzie kompatybilna baza rba? Z góry dzięki.
By Kriss082
#1747269
Witam. Również posiadam Smoka Osub 80w z tankiem Brit Best. Sugerując się tym że jest kompatybilny z grzałkami TFV8 zakupiłem bazę RBA . Niestety okazało się że tubka dołączona do zestawu jest za mała ( 22mm x 22mm ) a w Brit Best jest 24,5mm x 18mm. Grzałka jest ok tzn. wszystko się wkręca i pasuje. Jedynym problemem jest wysokość tubki a mianowicie potrzebna jest wielkość 24,5mm x 22mm . Szukałem czy może w innym tanku jest szkło tej wielkości , niestety w opisach są tylko informacje do jakich tanków pasują i czasami o ich szerokościach a bardzo mało wzmianek o wysokościach. Nie rozumiem tylko dlaczego wszędzie jest opisane że RBA jak i inne grzałki z grupy tfv8 baby pasują do tego tanka, skoro brak tubek w odpowiednim rozmiarze.
Jeżeli ktoś wie coś więcej na ten temat i czy może jakaś tubka pasuje to tego zestawu to proszę o info.
By Frosty
#1747480
Dzięki za odpowiedź, przynajmniej wiem na czym stoję. Temat dla mnie już nieaktualny, bo kupiłem dripperka po prostu, ale mimo wszystko dobrze że jest ktoś kto z doświadczenia może powiedzieć jak to jest, bo 50zł drogą nie chodzi :P
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.