EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Piksonek
#1767099
Czołem,
Kilka dni temu zauważyłem na ogniwie Sony VTC5 niewielkie jasnobrązowe plamki, a w zasadzie przebarwienia zielonej okleiny. Naczytałem się trochę o wybuchających akumulatorach i teraz zastanawiam się (być może bezsensownie) czy mam się czego obawiać :D
Ktoś miał podobne problemy? Z czego to może wynikać?
Ogniwo używane zamienie w Evicu Vtwo oraz Wismecu RX75, natężenie prądu nigdy chyba nie przekroczyło 10A, więc to nie kwestia nadmiernej eksploatacji. Ładowarka zewnętrzna Trustfire, ogniwo transportowane w sylikonowym "pokrowcu".

Z góry dzięki za odpowiedzi! :)
Awatar użytkownika
By Goldi
#1767100
Brązowe plamy na VTC5 to już chyba norma. I chyba nikt nie wie skąd one się biorą.
By Piksonek
#1767103
Czyli raczej nie muszę się obawiać, że następstwem pojawienia się brązowych plam będzie urwana połowa ryja? :-D
Awatar użytkownika
By Junior v2
#1767105
@Piksonek, nikt tu raczej odpowiedzialności nie weźmie na siebie. Mogę jedynie powoedziec, że ja bym używał normalnie (czyli z rozsądkiem).

Wypalcowane z Lenovo K3 NOTE
Awatar użytkownika
By miblah
#1767117
Myślę, że warto sprawdzić rezystancję wewnętrzną ogniwa w takiej sytuacji. Nie wiem, czy bez tego zdecydowałbym się użytkować je dalej...
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.